Access Zuzana Gaia

Vítejte na těchto stránkách!

Pokud jste tady, tak jste to právě vy, kteří tu máte být, není to náhoda a sami pocítíte obrovskou ozdravovací sílu technik, které Zuzana nabízí. Co když je to, co hledáte právě zde? Naslouchejte sami sobě a svému tělu, kterým směrem se vydáte. Jaké jsou možnosti?

Jak vidím Access Consciousness® a Access Bars®

Welcome!

What if you are here as you suppose to be here? What if here is what you are looking for? Listen to yourself and you body. Which direction to take? What else is possible?

--------------

 ...."The day I joined my first Access Bars® class was amazing, I just knew I had to be there and do it. Have you had moments in your life like this? I received two session and I gave two session with guidance of trained Bars Facilitator and more than that. I am now a trained Access Consciousness® Bars, Facelift and Body process Facilitator. I just know Bars® and other  Access Consciousness® modalities really work...."

 ...."Mohu upřímně říci, že den mého seznámeni s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila....Den, kdy jsem absolvovala svůj první Access Bars® kurz byl výjimečný. Dvě terapie jsem obdržela a dvě sama poskytla pod vedením zkušeného lektora a více než to. Nyní jsem Access Consciousness® facilitátor pro Bars, Facelift a další tělesné procesy. Prostě vím, Access Consciousness® opravdu funguje....". Více zde

More information - více informací zde:

Access Consciousness website - AC web

Access motto:

"Všechno v životě ke mně přichází s radostí, lehkostí a slávou"

"ALL OF LIFE COMES TO ME WITH EASE, JOY AND GLORY

------------------------------------------------------

Žij svůj opravdový život!!!

Změň to co ti neslouží s nástroji Access Consciousness® !!!!

Je to opravdu tak snadné?

V roce 2016 jsem objevila Access Bars® - neuvěřitelnou terapii "čištění hlavy" od Accessu. To byl konec..... a nový začátek ve všech oblastech života.

Co dalšího je možné?

A tak jsem tu teď pro tebe, kdo hledáš.

Jak lze všechno změnit s lehkostí?

Access jednoduše mění reality lidí a to co se zdálo nemožné ještě před rokem je skutečností.

Jsem tak vděčná za všechno!

Zvu tě do světa objevování nových možností!!! program

---------------------------------------------

Rádi byste udělali někomu radost?

Připravili jsme pro Vás dárečky v podobě ošetření Access Bars® , Access Facelift™ a tělesných procesů Access Consciousness® v Centru Access Zuzana Gaia v Hradci Králové!!

Je to jednoduché! 

Napište nám na email: zuzanagaia@gmail.com. Pokud chcete, připište i věnování a vytvoříme Vám poukaz dle Vašich požadavků. Ošetření v hodnotě 2 000,- Kč trvá 90 min. Poukaz Valentýnská sleva 25% platí pro objednávky od 14.2.2020 do 31.12. 2020 v Centru Access Zuzana Gaia (v Abecedě Poznání Hradec Králové).

!!!DÁREK OD NÁS!!!

Pro získání slevy objednejte a zaplaťte poukaz do 10. února 2020!!!

---------------------------

Horká novinka:

Zamilujte se do svého krásného těla

90 dní s Fiona Cutts -vše přeloženo, tlumočeno do češtiny!!!

Víte, že ‘byste měli’ mít rádi své tělo…………a tak nějak nemůžete, nebo

aspoň tak jak víte, že je to možné ……………………


Zamilovat se do svého krásného těla neznamená mít perfektní tělo, mít “spravný” typ těla pro to, co se zde považuje za krásné…………………….a všechno to znamená, že jste se svým tělem propojení, užíváte si své tělo a máte v tom dovolení………………………………


Připojte se k Fioně na 3-měsíční dobrodružství objevování s tělem.


Co obdržíte:

- 4 hovory s facilitací – na začátku a na konci každého měsíce

- 3 hovory naživo na Facebooku týdně

- cvičení k propojení se se svým krásným tělem, ať už jej považujete za krásné či ne!

- Facebooková skupina pro všechny účastníky – pro sdílení, jak se máte, pro zvládání cvičení, propojení se s dalšími účastníky

Více info: