Access Zuzana Gaia

Certifikovaný trénink Access facelift PARDUBICE

Access Energetic Facelift™ omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. 

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.     


Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže v našem  vyzařování, držení těla a v tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváme  relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíme  nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi. 


Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života. 


Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu. 


Jaké jsou další možnosti?

lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu, tak v chování

po terapii je patrný více zářivý a mladší výraz tváře

vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima jsou méně viditelné a postupne mizí

klienti si pochvalují hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji

dochází ke snížené pigmentaci

může se zastavit vypadávání vlasů

zlepšuje se vidění do dálky

znatelně se zlepší duševní pohoda člověka


Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítite se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni?


Může to být jeden z nádherných  zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví.


Jak probíhá trénink Faceliftu?


Pro trénink Faceliftu nejsou vyžadované  žádné předpoklady nebo zkušenosti. Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces, 2 plné sezení obdržíte a 2 poskytnete.

Příručka obsahuje informace o tomto procesu a pořadí  poloh rukou.

Po absolvování tohoto certifikovaného kurzu jste  Access Energetic Facelift™ praktik a můžete tento proces poskytovat druhým a zahrnout ho do své praxe.


Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.


Pro účast na kurzu Access Energetic Facelift™ není podmínkou absolvování kurzu Access Bars® ani žádné další vzdělání. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými praktiky metody ACCESS ENERGETIC  FACELIFT™ společnosti ACCESS CONSCIOUSNESS®.

Cena: 5 400,- Kč

Lektorka: Zuzana Štěpánková

Pořadatel: Helena Motlová, http://zdravishelen.cz

Přihlášky: heltri@seznam.cz, zuzana.stepankova@googlemail.comKAFE V MAITASUNĚ SE ZUZANOU ŠTĚPÁNKOVOU O ACCESS ENERGETICKÉM FACELIFTU

ZMĚNA TERMÍNU!!!

23.srpna 2018

v 17:00 hod

Zvu vás na rozhovor s moderátorkou a odbornicí na kvantování Alenou Camplíkovou do Kafe v Maitasuně na téma Access energetický facelift.

Nenechte si ujít!

http://www.maitasuna.cz/kalendar/kurz-access-energetic-facelift/

 


Jaké naše  generativní schopnosti můžeme využít  pro zbavení se našich omezení?


O Access energetickém  Faceliftu a nejen o něm se Zuzanou Štěpánkovou Pondělí 13. srpna 2018 15:30 hod.

moderátor: Alena Camplíková

Kdo je hostem tohoto Kafe v Maitasuně?

Zuzana Štěpánková 


lektorka   Access Bars® a Access energetického Faceliftu™;

praktik Access® Tělesných a Verbálních procesů a 

certifikovaný praktik   Generativní energetické stomatologie Happy Mouth™; 

Se Zuzanou si  také můžete dopřát  relaxační nebo sportovní masáž, či Marmové ošetření obličeje.


Proč právě Bars®, Energetický facelift a další metody hraní si  s energií?


Zuzanu  životní cesta přivádí zpět do České republiky  po delším čase působení v přímořském městě Christchurch na jihu Anglie. Zkušenosti práce v ošetřovatelství,  rehabilitaci a masérství, kde se setkává  s různým zdravotním stavem včetně fyzického nebo duševního postižení, ji vedou k uvědomění, že svoji  realitu  vytváříme tím, co si vybíráme.

V různých technikách, které objevuje, hledá  pomoc a radu  pro sebe a své klienty, jak  zdraví zlepšit, být fit, mít dostatek  hojnosti a životní radosti.  


Zuzana je jednou z prvních  facilitátorek Bars® v České Republice a stále více ji oslovují  možnosti generování našeho těla a regenerace spíše než opotřebovávání. Nedávno ji  zaujal  zajímavý projekt Happy Mouth, generativní energetické stomatologie dr. Toma Kolsa  a pomáhá ho propagovat a šířit spolu se světovou koordinátorkou Happy Mouth Shaunou Teaken po celém světě. 


Tématem dnešního Kafe v Maitasuně  je Access energetický facelift,  který si Zuzana  osvojila  ještě  za působení v Anglii a jeho velice účinné a jednoduché postupy s radostí a lehkostí ráda předává  dál jako jeden z jeho facilitátorů  v České republice.

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného? Co to je Access Consciousness®?


Praktická, dynamická a pragmatická modalita Access® poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které nám brání v životě cokoliv přijímat. Před více více než 30 lety Gary Douglas v USA začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také znovuobjevil Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory, které jsou elektricky uložené v mozku mnohdy  po mnoho životních cyklů. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží. 


Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou až k  uvolněnějším theta vlnám.


Každý z nás má na světě své jedinečné místo a každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. 


Pro Zuzanu, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává nám  nástroje a procesy k tomu, abychom  věděli, že víme a co je pravda právě pro každého z nás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiného.


Můžeme si v životě vytvořit možnosti, které hledáme?


Zuzana  nás zve na setkání s   technikou Access Energetic Facelift™


Jedním z Access Consciousness® Tělesných  procesů, který může nastavit systémy v našem organismu pro regenerování spíše než degenerování je   Access energetický facelift™.


Jaké jsou výsledky působení Faceliftu? 


Access Energetic Facelift™ omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. 

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.     


Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže v našem  vyzařování, držení těla a v tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváme  relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíme  nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi. 


Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života. 


Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu. 


Energie, které proudí během tohoto Faceliftu jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem. Energiemi  Faceliftu lze působit i na jiné konkrétní části těla dle problému na který se pří terapii zaměříme. 


Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?


Jaké jsou další možnosti?

Lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu, tak v chování

Po terapii je patrný více zářivý a mladší výraz tváře

Vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima jsou méně viditelné a postupně mizí

Klienti si pochvalují hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji

Dochází ke snížené pigmentaci

Může se zastavit vypadávání vlasů

zlepšuje se vidění do dálky

znatelně se zlepší duševní pohoda člověka


Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítite se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni?


Může to být jeden z nádherných  zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví.


Jak probíhá trénink Faceliftu?


Pro trénink Faceliftu nejsou vyžadované  žádné předpoklady nebo zkušenosti. Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces a dostanete 2 plné sezení a obdržíte manuál Access Energetického Faceliftu.

Příručka obsahuje informace o tomto procesu a pořadí  poloh rukou.

Po absolvování tohoto kurzu jste Access Energetic Facelift praktik a můžete tento proces poskytovat druhým a zahrnout ho do své praxe.


Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.Jaké další procesy může Access Consciousness® nabídnout?Co jsou  Access Consciousness Tělesné  procesy?


Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®. Jak ještě lepší by to mohlo být? Tyto procesy praktikuji již tři roky jak pro rodinu tak pro klienty a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život?

Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.

Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké  si žádáte? 

Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz? 

Jak by váš život mohl vypadat?  

Co když je možné  zlepšení funkcí  imunitního systému.
Jakou radost  ze života můžeme mít. 
Co když je možná korekce zraku, odstranění kalcifikace těla a odvrácení starnutí organismu. 
Pomocí těchto procesů a uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání. 

Tělesných procesů Access Consciousness je  přes 50 a ne každý ví, že ten nejvhodnější  proces pro něho  mu vlastně  při terapii vybere jeho tělo.  Kromě již zmíněného Faceliftu, uvádím například:


MTVSS pro zlepšení  imunity a posílení celého těla

Celular memory - Buněčná paměť 

Biomimetic & Biomimetric Mimicry


....a přes 50 dalších procesů, při terapii necháme tedy  vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj nejvetším přínosem v tu danou chvíli. 


Co, když vaše  tělo ví?


Zuzana říká:

"Prostě vím, že Access Consciousness® opravdu funguje.....
Co jsou Access Consciousness®  Verbální procesy?Mnoho z nás, kteří jsme již zkusili nějakou Access Consciousness® terapii nebo kurz jsme se určitě potkali také s tzv. Verbálními procesy AC, a tvořením otazek, které nám pomohou například pročistit energie, které nám již neslouží či braní v dalším rozvoji. Právě při terapii Faceliftu, o které se dnes zmiňuji jsou tyto otázky zaměřeny na naše omezení a názory spojené s věkem, stárnutím, opotřebováním organismu a pomáhají  k regeneraci organismu.


Jakou generativní schopností okamžitého zhmotnění elementálů do reality podle požadavku kvantových provázání totální radosti ze života, odmítáme  vytvářet a ustavovat? 


Tyto generativní schopnosti jsou přirozené každému z nás a jen je třeba o ně požádat!Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše vědomí a přidat si do života více radosti, prostoru, klidu, hojnosti a  zdraví?

Access Consciousness® a jeho prostředky nám mohou pomoci k propojení fyzického těla a našeho vědomí, k uvolnění a ozdravění vztahů a k pochopení toho, jak funguje tato realita. 


Kde jestě lze něco v našem životě zlepšit a změnit? 

Hledáte obnovu a změnu? 

Jak vás mohu inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama? 

Jak se to všechno změní k ještě lepšímu?

To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Jaké jsou další možnosti?


Mám radost z pokroků svých klientů a těší mě sdílení Vašich zkušeností. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt našeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet."Motto Access Consciousness®:


"Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a oslavou"---------------------------------------------------------------Kde Zuzanu najdete a co se chystá?


Pro terapie: Access Zuzana Gaia Relaxační vzdělávací studio ABECEDA POZNÁNÍ každou středu - info o nabídce na http://accesszuzanagaia.simpl.com/_akce.html


Kurzy: 

25. srpna Potštejn Access Ba

1. září Maitasuna Praha Facelift

8. září Abeceda Poznání Hradec Králové Facelift

22. září Abeceda Poznání  Access Bars


12. - 14. října hostitelka 3 denního kurzu Access Body Southampton UK facilitátor Shauna Teaken

26. - 28. října hostitelka 3 denního kurzu Access Body Praha ČR - facilitátor Shauna Teaken


Co dalšího je možné?Na terapie a kurzy se lze objednat na: zuzana.stepankova@googlemail.com

+42(0) 608327697


Více informací:


http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ; UK; Centrum Access Zuzana Gaia Hradec KrálovéMARMOVÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE

Co je to marma?

Slovo marma pochází ze sanskrtu, starověkého jazyka Indie a v překladu znamená tajný, citlivý, zranitelný. Systém marma bodů je důležitým aspektem jógové filozofie, se kterým je velmi blízce spojená Ajurvéda.

Ajurvéda, "věda o životě", hovoří o síle prány - životní energii, která proudí skrze marma body a energetickými drahami (nádí) uvnitř těla. Lidské tělo má 108 marma bodů. Jsou to biologicky aktivní body, které  jsou také definovány jako místo setkání svalů, žil, tepen, šlach, kostí a kloubů. Jsou to centra s vysokou koncentrací energie, která řídí fyzické i psychické procesy v těle. Působením na marmové body lze zvyšovat, snižovat nebo zcela utlumovat intenzitu energie na různých místech těla, ovlivňovat tak energetické a orgánové systémy v těle.

V marmových bodech se někdy celé roky usazují toxické látky, napětí a negativní emoční energie. Jsou-li marmové body zneprůchodněny, projeví se v lidském těle jako problém a následně propukne onemocnění. Ošetřením marmových bodů, ke kterému patří jemná tlaková metoda, za použití éterických olejů, drahých kamenů a tepla, se odstraňují blokády, zlepšuje se energetická průchodnost těchto míst, uvolní se stagnující energie. Marmové ošetření obnovuje rovnováhu nervového systému, pomáhá mozku k uvolňování neurotransmiterů, které mají vliv na náladu a bolest. Pomáhá tak k navození celkového pocitu odpočinku a omlazení.

Jak marmová masaž působí?

Fyzické účinky

- harmonizuje funkci vnitřních orgánů

- podporuje správnou funkci všech tělesných systémů (nervový, hormonální, vaskulární...)

- je hluboce uvolňující (aktivuje parasympatikus, snižuje hladinu stresových hormonů)

- přispívá k rychlé obnově tkání a hojení jizev po úrazech či operacích

- zvyšuje přirozenou obranyschopnost, podporuje imunitní systém a ozdravné tělesné procesy

- omlazuje organismus, působí preventivně proti stárnutí (včetně tvorby vrásek)

Účinky na emocionální úrovni:

- uvolňuje a léčí emoce a traumatické zážitky

- vyživuje - léčí nedostatek něhy, péče a doteku z dětství

- otevírá nás přijímání a užívání si péče a pozornosti druhého

- emocionální výživa pro naše vnitřní dítě

Účinky na energetické úrovni:

- zprůchodňuje energetické kanály (nádí), podporuje přirozený tok energie tělem

- aktivizuje celý organizmus, zvyšuje jeho vitalitu

- rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici

- zvyšuje porozumění sobě, ostatním i vnějším situacím

- otevírá nás proudu životní energie, stáváme se přirozenou součástí kreativního vyjádření života

 Marmové ošetření obličeje

 

Jde o relaxační ošetření marmových bodů obličeje a hlavy, jehož cílem je uvolnit napětí v obličeji, zbavit klienta únavy, stresu, depresí a dodat mu potřebnou energii. Marma obličeje navozuje rovnováhu a harmonizuje organismus, odstraňuje neklid mysli, navozuje pocit hlubokého uvolnění, zlepšuje zrak a sluch, rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici. Výsledky jsou viditelné, u ošetřovaného dochází k uvolnění rysů a "zkrásnění".:-)

zprůchodňuje energetické dráhy, podporuje přirozený tok energie v celém těle

rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici

zklidňuje mysl, tělo

zlepšuje zrak a sluch

vyhlazuje vrásky

celkově omlazuje pleť a rozjasňuje obličej

zlepšuje citlivost obličeje a pohyb mimických svalů

napomáhá lepšímu růstu a kvalitě vlasů

zlepšuje kvalitu zubů a dásní

Marmové ošetření obličeje trvá 50 - 60 minut, cena je 450,- Kč

Objednávky: zuzana.stepankova@googlemail.com

 Pro jednodenní kurz, kde se lze tuto techniku naučit jděte zde:

http://m.pohlazenipodusi.cz/kurz-marmove-osetreni-obliceje/

CENTRUM ACCESS ZUZANA GAIA V ABECEDĚ POZNÁNÍ V HRADCI KRÁLOVÉ

Zuzana Štěpánková vnímá obrovské možnosti, které může každý z nás v sobě objevit. 

Co když nástroje Access Consciousness® a jeho pilotní technika Access Bars® mohou pomoci poznat, že víme? 

Zuzana čerpá ze zkušenosti instruktora aerobiku, masérské praxe a práce v ošetřovatelství a rehabilitaci při péči pro klienty a fyzickým i mentálním postižením.

Zuzana má licenci pro masérskou činnost sportovní a relaxační masáže, je certifikovaný praktik Access Bars®,  Access energetického Faceliftu™, Tělesných a verbálních procesů Access Consciousness®,  je certifikovaným praktikem Generativní energetické stomatologie Happy Mouth™ a je oprávnena  facilitovat kurz Access Bars®   Access energetický Facelift™.


Nabídka:

Terapie Access Bars®  a Kurzy Access Bars®

Access Energetický Facelift™ terapie a kurzy a kurzy + výměnné terapie a setkání praktiků, seznamovací workshopy

Access tělesné procesy

MTVSS pro zlepšení  imunity a posílení celeho těla

Celular memory - Buněčná paměť 

Biomimetic & Biomimetric Mimicry

....a přes 50 dalších procesů, při terapii necháme vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj nejvetším přínosem v tu danou chvíli. Co, když vaše  tělo ví?

Konzultace osobního rozvoje za pomoci Verbalních procesů Access Consciousness®

Relaxační a sportovní masáž

Certifikovaná terapie Generativní energetické stomatologie Happy Mouth™

Ceník a podrobnosti o nabídkach ZDE

Na terapie Access Consciousness®, Happy Mouth™ a na masáže je nutné se předem objednat, nejlépe telefonicky, popřípadě e-mailem. Vaše vstupní konzultace je u všech terapií zdarma.

Při objednávce je třeba brát v úvahu, že nelze kombinovat Access Consciousness®,  Happy Mouth™ terapie a  klasické  masáže při jednom sezení. Můžete se samozřejmě objednat na více sezení během jednoho dne.

+420 608327697 

zuzana.stepankova@googlemail.com

Těšíme se na Vás!

Access Bars®

- energetická dotyková terapie

- světově uznávaná velmi účinná metoda dnes už rozšířena nejen v masážních a terapeutických studiích, ale také ve firemním a bussiness prostředí

- pomocí jemných dotyků 32 bodů na hlavě tato metoda umožňuje aktivovat a odblokovat to, co nám brání žít život našich snů. S její pomocí můžeme využívat každý talent, který v sobě máme na plný potenciál.

tato jemná a účinná metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie a je možné ji kombinovat s jinými druhy terapií

 a masáží, v poradenství atd. 

Během terapie Bars® se trénovaný terapeut lehce dotýká 32 bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je "uvězněn" v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Hlas přicházející právě z těchto elektromagnetických nábojů nám brání uvěřit, že můžeme žít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. To je to, co Bars® začnou odemykat - prostor BÝT SÁM SEBOU.

Jak:

Sezení trvá obvykle 60 až 90 minut a klient leží na pohodlném masážním lehátku 

Co můžete získat:

- hluboké uvolnění a odbourání stresu

- zlepšení spánku a probouzeni se s pocitem odpočatosti a plní energie

- vhodné i pro děti a mládež třeba před testy ve škole

- vhodné pro těhotné ženy

- odstranění psychických, emočních, fyzických a energetických bloků, které nás drží ve "stojatých vodách"

- pro vytvoření více prostoru a možností v našem životě a životním stylu

- co když náš život není tak docela jak bychom si představovali, přejete si víc?

- otevření cesty ke zdraví, neomezenému a spokojenému životu

ACCESS BARS®  je prvním  certifikovaným   kurzem  v Access Consciousness® a ti, kdo se  už buďto s terapií Access Bars® nebo s  kurzem, kde se lze  lehce a snadno Bars® naučit vědí, že tímto kurzem to teprve začíná a otevírá se nekonečno možností a dalších výběrů.  

Terapii Access Bars® v nejhorším  případě můžete vnímat jako  nej masáž v  životě a v nejlepším    se vám změní život  nebo je to naopak? Začnete se více ptát a nedávat si odpovědi, což otevře další prostor pro tvořivost,  výběr a možnosti. Někdy to znamená, že  se rozloučíte také s tím co Vám přestává  sloužit a může se to týkat čehokoliv v životě, například málo placené  práce, která Vás vyčerpává. Terapie Access Bars®  odemyká prostor pro sebeúctu a přijímání bez odsuzování sebe či druhých a může otevřít proud  hojnosti  ve všech oblastech života. Častým jevem je detox a postupné vyplavování dlouholetých, třeba i chronických zdravotních potíží, které mohou vést  ke konečnému  zbavení se daného problému.  Co jestě je možné?


 Access tělesné procesy®


Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®.  Jak ještě lepší by to mohlo být? Tyto procesy praktikuji již tři roky jak pro rodinu tak pro klienty a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život?

Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.

Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jake si žádáte? Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problemy v oblasti peněz? Jak by váš žívot mohl vypadat? Ve Studiu Access Zuzana Gaia se lze objednat například na tyto procesy:


BIOMIMETICKÁ A BIOMIMETRICKÁ MIMIKA - BIOMIMETIKA

je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Biomimetrika je, jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Jako například, když máte vztah a snažíte se přizpůsobit, aby jste mohli být spolu. Biomimetické je to, co je uzamčeno do vašeho těla a biomimetrické je to, jak se snažíte najít místo ve vztahu k ostatním. Tělesný proces, který čistí tyto otisky je vhodný při genetických obtížích, při hluboké zátěži na psychické, ale hlavně na fyzické úrovni. Je nutné tímto procesem projít opakovaně. Uvádí se, že vhodné je u dospělého 200 až 300krát během jednoho roka, aby se člověk očistil od všech vlivů mužské, ženské linie, rodičů, genetické zátěže z minulosti atd. Ošetření se provádí vleže. Dotýkám se při něm hlavy a křížové kosti na oblečeném klientovi či klientce. Je vhodné i pro děti, ty nepotřebují tolik ošetření, stačí jim jich méně. Kolik ošetření je nutných je vždy individuální. 

 

TSS - trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy) 

- tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Bars při Access bars terapii - pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí zároveň všechny traumatické zkušenosti, které způsobují opakovaný návrat a opakované znovuprožívání jakéhokoliv traumatu jako by to bylo včera a stále dokola. Tento tělesný proces se vhodně doplňuje podpůrnými čistícími větami které na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.


BUNĚČNÁ PAMĚŤ - CELLULAR MEMORY

- pokud máme trauma uložené v těle například z nějakého úrazu, nebo máme bolavé místo v těle, prošli jsme operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci rozhodnout se uzdravit, tento tělesný proces lze použít na lidech i zvířatech. 


DE-MOLEKULÁRNÍ MANIFESTACE A MOLEKULÁRNÍ DE-MANIFESTACE DE-MM

je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní. MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme - nádor apod.


MTVSS - Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence) - představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme tyto energie uvnitř těla. Je vhodné projít 20 až 30 ošetření během 10 týdnů a tím si zajistit totální restart v těle. Má dvě varianty - jedna je celotělová a druhá je pro posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny). 

OBNOVENÍ PROPOJENÍ SE ZEMÍ  - Restoration of Communion with Earth

Co kdybychom mohli mít užasné spojení s naší překrásnou planetou? Je smutné, že jsme tak nějak pozapoměli toto napojení v hektickém duchu doby a povinností. Co dalšího je možné pro obnovení tohoto spojení? Tento proces obnoví spojení vaší bytosti a těla s rezonancí Země. Je už na čase?

Jak terapie Access Consciousness body procesů probíhá?

Každé sezení začíná naším úvodním rozhovorem o tom proč terapii požadujete a já potom pokládám různé otázky, abychom se společně dobrali energetického základu vašich potíží a bloků.

Možná již víte něco více o těchto procesech a cítíte, který by mohl být prospěšný pro vaše tělo, nebo na základě toho, co jste mi řekl, vyberu proces, který by pro vás byl přínosný já.

Úplně oblečený si pak lehnete na masážní lehátko a to na břicho, na záda nebo na bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde uvolňujeme energii. Já se vždy ujistím, jestli ležíte pohodlně.

Pak opatrně pokládám ruce na vaše tělo a přesunuji je do různých poloh, a někdy zůstanu na chvíli ve stejné pozici.

Lidé prožívají tyto terapie různě. Já osobně se v pozici klienta se cítím hluboce uvolněně a moje mysl se vypne. Mám pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.


Procesů je opravdu velký výběr, jako příklad některé z dalších:


zlepšení funkce imunitního systému
najít radost ze života
korekce zraku
uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání 
odvrácení stárnutí organismu
energický facelift
uvolňování kalcifikace těla


Jak dlouho terapie trvá?
Access Consciousness body proces terapie je obvykle 60 - 90 minut.

Může to být provedeno na dálku?

Tyto energie lze spustit na dálku, protože se jedná o energii, která je nezávislá na času a prostoru. Access Consciousness společnost je ale toho názoru, že naše tělo také přijímá hodně opravdovým fyzickým kontaktem.

Pro svůj osobní rozvoj používám několik terapií, které mě velice pomáhají a s úžasem sleduji, jak moje tělo na tyto procesy pozitivně odpovídá.

Specifickou a jedinečnou součástí Tělesných procesů je i Access Energetic Facelift™ - energetický Facelift


Access energetický facelift™ 

Access Energetic Facelift™ je jedním z Access Consciousness tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi. 

Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života. 

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu. 

Energie, které proudí během The Access Energetic Facelift™jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem. Energiemi  Faceliftu lze püsobit i na jiné konkrétní části těla dle problému na který se pří terapii zaměříme. 

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?

Jaké jsou další možnosti?


Konzultace osobního rozvoje při použití verbálních procesů  Access Consciousness®


Přístup k Vědomí je sada pragmatických nástrojů a procesů, které umožňují měnit různé oblasti života, často způsoby, které jste dříve nebyli schopni aplikovat. 

Tyto verbální nástroje nám doslova mohou pomoci uvolnit energii, kterou máme zablokovánu svými rozhodnutími a závěry, které jsme vyvodili z toho jak se různé věci vyskytují v našich životech. Například jedná-li se o peníze nebo o to co nám v dobré víře vštěpovali rodiče, nebo podceňování svých schopností, vyvozování závěrů jako, že musíme tvrdě pracovat, abychom získali peníze.

S nástroji Přístupu k vědomí je možné se snadno a rychle vrátit do bodu, kde problém vznikl a uvolnit tuto energii. Jakmile uvolníte energii, pocítíte větší klid v této oblasti - takže v tomto případě, peníze nyní ke mě mohou přijít s větší lehkostí.

Používání těchto slovních procesů mě posunulo s větší lehkostí a rychlostí, než cokoliv jiného, ​​na co jsem kdy narazila!

Jak probíhá terapie Access Consciousness - Přístup k vědomí - verbální procesy?

Začneme otázkami, co bychom chtěli v životě změnit? Může se to týkat zdraví, finanční situace, vztahů nebo toho jak se cítíme "ve své kůži".

Poslouchám co říkáte a vnímám, v které oblasti může být energie zablokována a kladu otázky, které umožní uvolnit tyto bloky a tím umožnit větší pohodlí a volnost v této oblasti.

Jak dlouho verbální terapie Přístupu k vědomí - Access Consciousness trvá?

Verbalni terapie může probíhat při osobním setkání, telefonicky nebo po Skype a trvá buď 30 minut nebo 60 minut.

Tato změna k lepšímu v průběhu terapie může nastat velmi rychle - takže někdy, pokud máte pocit, že se zasekla jedna věc a chcete uvolnit jen to, 30 minut je stačí. Chcete-li změnu ve více oblastech, nebo pokud máte pocit, že je spousta bloků, které chcete uvolnit a změnit k lepšimu, hodina sezení je pravděpodobně vhodnější. Při osobním setkání je možné verbální terapii kombinovat s terapií Access Bars®, relaxační masáźní technikou a mohu Vám nabídnout 90 minut sezení, které prekvapivě dobře kombinují oba tyto mocné procesy.

Pro co mohou být verbální procesy Přístupu k vědomí - Access Consciousness užitečné?

Tyto procesy mohou být použity pro jakoukoliv oblast života, kde se cítíme zastaveni, a chtěli bychom větší svobodu a možnost volby. Moje vlastní zkušenost z těchto procesů je, že věci lze posunout s úžasnou lehkostí a rychlostí - víc, než jsem si kdy mohla představit, že je možné. 

Hodnota a síla této úžasné techniky je v obrovské možnosti, jak si můžeme pomoci zlepšit věci v životě. 

Co když máme sílu věci měnit?

JSI TÍM, KOHO BYS NEJRADĚJI CHTĚL VIDĚT?

JESTLI JE TVOJE ODPOVĚĎ NE, JAK A KDY SE TO STANE?

Access Consciousness® pomáhá od roku 1990 přinést obyčejným lidem neobyčejný život.

Prostřednictvím tohoto multimodálního prostředku k osobnímu rozvoji můžeš objevit zcela nové možnosti sebe sama a dozvědět se, jak se transformovat do silné a schopné osobnosti, o které tajně sníš.

Takže, pokud jsi unaven z prožívání neustále se opakujících situací ve svém životě, ozvi se mi a začni svou cestu do

TEBE, KTERÝM BYS MOHL BÝT!

Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a nádherou®.

Nabízíme: 

Konzultaci cca 1 hod po domluvě osobně, po Skype nebo přes Messanger.

Info o dalších modalitách Access Consciousness® a energetické masáži Access Bars®

Profesionální terapii odstranění energetických bloků pomocí verbálních nástrojů Access Consciousness®.Klasická relaxační a sportovní masáž


Cítíte se unaveni? Bolí vás záda?  Masáže mají jak zdravotní, tak i relaxační účinky uvolňují svalstvo po fyzické námaze a příjemně působí na psychiku člověka. Masáže jsou určeny pro všechny, jak pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání, tak pro ty, kteří mají jednostrannou zátěž těla. Účinky masáže jsou hlavně uklidňující a uvolňující, proto je doporučeno je několikrát opakovat. Masáže patří mezi nejstarší léčebnou metodu, jsou vhodné při léčení, doléčení ale také při prevenci některých chorob. Masáže působí proti únavě, posilují zdraví a zvyšují celkovou odolnost člověka.

Masáž nemá být bolestivá, ale není ani pouhým hlazením. Při klasické masáži je kladen důraz na průběh svalů a fascií, provádí se proto přiměřeným tlakem dle požadavků klienta.

 Rekondiční a regenerační masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy. Pomáhá tedy nejen při odstraňování již vzniklých zdravotních obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence a předcházení těmto nepříjemným a často i velice bolestivým stavům.

Velmi častá je částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči – nejčastěji záda a šíje (bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových obtíží).

Samostatně se samozřejmě masírují i další části těla - ruce, nohy, hýždě, hrudník, břicho. Všechny tyto partie lze vzájemně kombinovat podle potřeb a přání zákazníka.

Vzhledem k použití specifických aromaterapeutických olejů je účinek masáže ještě dále prohlouben.

Tato masáž je vhodná pro:

upevňování tělesného i duševního zdraví

posilování imunity

osvěžení po psychické i fyzické zátěži

obnovuje schopnost organismu nastartovat samoozdravující procesy

uvolňuje pocity napětí, úzkosti, deprese, odstranění stresových blokád

zmírňuje bolesti

odstraňuje ztuhlost a bolest svalů - uvolnění svalových blokád a zlepšení hybnosti svalů a kloubů

při nespavosti a obtíži s trávením

zesiluje krevní oběh

stimuluje lymfatický systém, který odvádí škodlivé látky z těla.

celkovou regeneraci organismu

Doba trvání 60 min.

Součástí této procedury je dostatek času na individuální konzultaci či relaxaci před a po masáži a výběr vhodného 100% přírodního oleje dle potřeb klienta. Happy Mouth™ generativní  energetická stomatologie

TERAPIE HAPPY MOUTH™ generativní energetické stomatologie - série osobních konzultací po dobu nepřerušených 21 dní.


Pro to abychom plně aktivovali všechny systémy k obnově těla nebo obnovení růstu dásní, kostí, nebo aktivovali růst nových zubů, je třeba absolvovat 21 nepřerušených aktivací každý den po 21 dní. Tento proces také obsahuje slovní čisticí věty a verbální procesy. Jednoduše řečeno, je to ztráta času a peněz nemít těchto 21 dní aktivací.

V Happy Mouth jsou také některé praktické procesy, které nevyžadují 21 denni aktivaci. Váš praktik bude během vaší první návštěvy s vámi diskutovat o všech možnostech a co to obnáší.


Stomatologie bez vrtačky?

Můžete obnovit růst dásní a zubů? Happy Mouth tvrdí, že ANO! 

Systém zahrnuje aktivaci, obnovu a restaurování bodů na hlavě, dotykové tělesné  procesy a slovní - verbální čištění.

Pro to, aby se tyto systémy plně aktivovaly, je třeba je stimulovat po dobu nepřerušených 21 dní, a to je to co certifikovaný praktik Happy Mouth nabízí.


Uvažovali  jste  někdy, proč musíme trpět bolestí zubů, záněty, nemocnými dásněmi, umělými zuby, výplněmi, rozpaky nebo hanbou  ohledně našich zubů a  úsměvu - pak Vás Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry může zajímat.

Mnoho lidí má strach nebo dokonce nechuť jít k zubaři!

Mnoho lidí v noci skřípe zuby a mnozí z nás mají napětí v čelistech, což všechno ovlivňuje zdraví našich zubů,  dásně -  a vlastně stav celého  těla!

V  Happy Mouth™ máme kraniální body, které aktivují systémy k nápravě  a posílení zubů a obnovení strukturální integrity. Jiné systémy se zabývají zubními kazy a  významem správné rovnováhy kyselin v ústech, aktivací zubního lůžka pro nové zuby, které mají vyrůst a je toho mnohem více.

Stále potřebujeme  pravidelnou péči o zuby - čištění kartáčkem a zubní nití a  návštěvu zubního lékaře!

Co je tedy Generative Energetic Dentistry?

Jedná se o sérii bodů na hlavě, které stimulovány praktikem Happy Mouth, aktivují spící systémy v těle a dále jsou to slovní čistící procesy. A mnohem více.  Jedná se o to, abychom byli schopni považovat ustní dutinu a zuby za něco, co se vyvíjí spíše než degeneruje a rozpadá. VYBERTE SI KURZ

termíny kurzů Access Bars® se Zuzanou:

25/8 Potštejn

22/9 Hradec Králové

Přihlášky na: zuzana.stepankova@googlemail.com

Těšte se na:

Kurz Access Energetic Facelift je 1. zaří v Praze a 8. září 2018 v Hradci Králové a 28.září v Pardubicích

NAUČ SE ACCESS BARS

Kdy? -   sobota 22. září 2018 v Abecedě poznání Hradec Králové Malé náměstí 129 (1.patro) Hradec Králové 500 03

V čase: od 10:00 do 18:00 hod

KURZ ACCESS BARS®

Co obdržíte?

Oficiální detailní Access Bars® Manuál

Možnost naučit se lehce terapii Access Bars® a jedinečný a účinný Access Consciousness® clearing statement! – čistící prohlášení

Mapy kombinací Access Bars® bodů na hlavě

Certifikát Access Consciousness® Bars Practitioner - Praktik Access Bars®

Informace, jak provádět Access Bars® terapii při praxi s klienty

Tipy k pořádání Access Bars® výměnných setkání praktiků

Nepřetržitou podporu  Access Bars® facilitátora  a informace o možnostech dalšího  rozvoje v Access Consciousness®

Co více je možné?

32 “Přístupových bodů” na hlavě uvolňuje  tisíce omezení, s naprostou lehkostí! Body reprezentují různé oblasti našeho života např. Tělo, Peníze, Komunikace, Léčení – Uzdravování, Kreativita, Radost, Vztah k sobě, Mír a Klid, Manifestace… Klienti, kteří tuto techniku podstoupili, zjistili, že se jim změnil život k lepšímu v oblastech, o kterých si mysleli, že jsou neměnné, včetně chronických potíží jakéhokoliv druhu.

Během terapie Bars® se trénovaný terapeut lehce dotýká těchto bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je “uvězněn” v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Hlas přicházející právě z těchto elektromagnetických nábojů nám brání uvěřit, že můžeme žít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. To je to, co Bars® začnou odemykat – prostor BÝT SÁM SEBOU.

Kdy? -  sobota 22. zaři 2018   v Abecedě poznání Hradec Králové Malé náměstí 129 (1.patro) Hradec Králové 500 03 

V čase: od 10:00 do 18:00 hod.

Lektor: Zuzana Štěpánková, BF

Investice: 6 250,- Kč

Polovina ceny, pokud kurz opakujete, děti 15 a méně  ZDARMA pokud se kurzu účastní s platícím dospělým, mládež 16, 17 –  3 125,- Kč

Místo na kurzu si zajistíte  uhrazenou zálohou

Přihlášky: zuzana.stepankova@googlemail.com. 


Zuzana Štěpánková 

Access Consciousness® Bars facilitátor Access Energetic Facelift™facilitátor

Certifikovaný Praktik Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry

+42(0) 608327697  +44(0)7955 184306 - zuzana.stepankova@googlemail.com

 http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK


Kresba
Kresba

DĚTI A BARS®

DĚTI A BARS®

Mohou Bars® dát a dostat děti?

Děti a miminka těží neobyčejně ze spuštení jejich bodů. Jsou spontálnějsí než dospělí, což znamená, že nemají problém se změnou jejich těla a bytosti.
Je třeba poznamenat, že dětské spouštěcí body mohou pracovat velmi rychle. Často je vám zodpovězeno, kdy a jak dlouho se každá kombinace provádí a u dětí je to o mnoho rychlejší.

Mohou se děti naučit Bars®?

Absolutně! Protože děti méně uvažují o tom, co je možné a nemožné, mohou spustit tyto body snadno a lehce. Děti jsou sice v malých tělech, ale často jsou ochotni být větší a silnější než dospělí kolem nich. Všichni víme, že děti často svojí bezprostředností přitahují pozornost celého okolí.

Z otázek a odpovědí na AC website přeložila Zuzana Štěpánková 

Víte, že děti mohou absolvovat Access Bars Kurz s Vámi a zdarma? (Do 15 let a 16 az 18 za poloviční cenu)?
Co jestě je možné?

SPOLUPRACUJTE S NÁMI JAKO HOSTITEL KURZU!

Co ještě je možné?

Nehodí se Vám datum nebo místo? Pozvěte si kurz Access Bars nebo Access Energetický Facelift do své provozovny či domova!

Spolupracujte s námi:

Máte chuť pozvat zájemce o Access Bars® k Vám a stát se hostitelem a organizátorem kurzu? Info o podmínkách na e-mail!

Co ještě můžeme spolu vytvořit?