Access Zuzana Gaia

Úvodní telecall zoom již 11. 1. a celý program 30 dní s každodenními živými fb meditačními vstupy....
Úvodní telecall zoom již 11. 1. a celý program 30 dní s každodenními živými fb meditačními vstupy....

KOMUNKUJETE S KRYSTALY?

Fascinují Vás krystaly? 

A co diamanty nebo šperky z drahých kamenů?

A nebo sbíráte krásné kamínky všude, kde to jde?

Všechno to jsou solidifikovaná, vědomá vyjádření energií země a všechny jsou propojeny s duchem a bytostmi přírody.

V tomto telecallu a 30 dnech denních 'meditací' Energetických proudů otevřeme dialog nebo komunikaci s těmito energiemi.
Jakým příspěvkem jsou ochotni být Vám, Vašemu tělu a také Zemi?
Budeme mluvit s krystaly a bytostmi, které s nimi pracují.

Krystaly jsou obsaženy v mnoha věcech! Šperky, elektronické  přístroje (včetně mobilních telefonů!) budovy, moře - a mnohem více.

Co, kdybyste si mohli vybrat šperk, který si určitý den vezmete podle toho, který kousek si přeje obdarovat Vás a Vaše tělo? 

A když si chcete šperk koupit, co když si ho vyberete podle informací, které Vám o tom kousku byly sděleny? (včetně ceny, která si přeje, abyste šperk za ni koupili!)

Věděli jste, že budovy, zdi a cesty 'mluví´. Možná si toho jste vědomi a projevuje se to jako pocit či vibrace, kterou vnímáte okolo určitých struktur bez toho, abyste si všimli dalších dostupných informací a většího přínosu, který je možné z toho získat. 

Ano, schopnosti komunikace se vším kolem nás je možné rozvinout a expandovat!Zde je praktická ukázka 'meditace' Energetického toky ze současných sérií (pro sledování klikněte na obrázek).
Povšiměte si prosím náhrdelníku, který mám na sobě - vybral si být na této nahrávce!

Můžete se k nám připojit na více než hodinový telecall a pokud Vás to oslovi, je možnost zúčastnit se také 30 dnů Plynutí energie pro komunikaci s krystaly, drahými a dalšími kameny.

Český překlad Zuzana Stepankova

Dvě možnosti:

1. Více než hodinový telecall v sobotu 11. ledna  (USA/Evropa, čas v Praze a Bratislavě 21:00), 6:00 ráno pátek 10. ledna v Austrálii. Nahráváno pro pozdější poslech.

2.  Účastněte se 30 dnů Komunikace s krystaly - denní 10 min 'meditace' Energetické toky pro zkoumání komunikování s kameny, krystaly a drahými kameny.

(Živě každodenně v uzavřené facebookové skupině a také denně zasíláno emailem) 

První den Energetických proudů je čtvrtek 9. lednapátek 10. ledna.

 

Více informací a registrace je zde 

 

Novinky od Shauny:

28. až 30. března se sejdeme na

Happy Mouth 3 Day Class v Budapešti s Shaunou s českým překladem!


MTVSS je obvykle nástroj volby... imunita, klouby, alergie, výkon pro sportovce, uvolnění těla...
MTVSS je obvykle nástroj volby... imunita, klouby, alergie, výkon pro sportovce, uvolnění těla...

Co to je MTVSS?

Každý mluví o MTVSS! Co to je? 


Přijďte si vyzkoušet a zároveň naučit se  tento jeden z krásných tělesných procesů Access Consciousness® MTVSS - molekulární a terminální valence. Praktiky a facilitátory najdete na celém světě. Mám to štestí být jedním z nich a s radostí vše předávám dál na našich kurzech. 

3 hodiny, kde se můžete propojit se svým tělem a zažít něco jiného!!!


Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Praktik jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů. Projdete-li více ošetření během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím se zajistí totální restart v těle. MTVSS je často označovaný jako nástrojem volby pro odstranění téměř čehokoliv co v těle nefunguje. 

Kde aplikujeme: kdekoliv si tělo žádá - klouby, kosti, žebra a páteř velmi ovlivňují imunitní systém


Naučit se to může každý, velice se používá také pro naše zvířecí kamarády doma i na farmách. Zažila jsem nádherný den při kurzu Access Bars, kdy nám po celou dobu pomáhali energeticky koníci paní majitelky a navečer jsme měli ukázku lektorek, které byly na pokročilém kurzu Accessu "Vědomý kůň, vědomý jezdec" a jeden z procesů, které koně a další zvířata přímo milují je právě MTVSS. Koně si přišli pro dávku energie a drželi tak dlouho, než se nabažili. 

Mimochodem, zrovna to samé dělá náš pes, ví nějak, že mám něco co ho zajímá, tedy kromě pamlsků, přijde a drží. Vypadá to jako hlazení, ale my dva víme, že kouzlíme s energiemi. 


Jaké je to na kurzu?

Chcete se tento proces naučit, ale bojíte se, že to nezvládnete? 


Vzpomenete si, jak vám maminka hladila vlasy, když jste byli malí? A jestli máte děti sami, víte moc dobře, že v rukou máte velkou moc a sílu, pohladíte bolístku, vezmete za ruku... takhle nějak je to s tělesnými procesy od Accessu.... úplně takhle jednoduché, jen do toho nedávejte moc přemýšlení, zkoumejte jemnou řeč vašeho těla nebo těla klienta a když se obě těla domluví, což je během zlomku vteřiny, jde to úplně samo. 

No a facilitátor se postará o tu omáčku, vyčistění různých bloků, které by vám mohly bránit v přijímání a dávání procesu, ale hlavní v tom všem jste vy, vaše ruce a intuice. 

Zažívám neustále ty AHA MOMENTY, kdy lidi zjistí, jakou mocnou léčebnou sílu mají ve svych rukou.. a to je pak jízda... 


Co dalšího je možné?

https://www.facebook.com/events/2571684042854121/?ti=icl


Zuzana Gaia Stepankova, CFMW

Access Consciousness® Facelift Facilitator (AFF), Body Process Facilitator (BPF),  Bars Facilitator (BF)

Acoustical body treatment, Breaking out of Abuse Treatment, TTTE Certified Practitioner

Happy Mouth™ Generative & Restorative Energetic Systems for Healing Certificated Practitioner

+42(0) 608327697, zuzanagaia@gmail.com, zuzana.stepankova@googlemail.com

http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK

Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a slávou!


Jaké možnosti máme, které si neuvědomujeme, že kdybychom je uviděli a vybrali si je, aktualizovalo by to pro nás totálně jinou realitu?
Jaké možnosti máme, které si neuvědomujeme, že kdybychom je uviděli a vybrali si je, aktualizovalo by to pro nás totálně jinou realitu?

TĚLO, CO SI SPOLU VYBEREME? PO PRVNÍM DNI KURZU TEKUTINOVÉ TĚLO


Tělo, co si spolu vybereme?


Nejen Accessem živ je člověk - tak  trochu si upravuji toto rčení a mám radost, že si vybírám více podle intuice, což mě možná  naučily nástroje Access Consciousness  a zároveň vnímam, že nejsem k Accessu uvázaná řetězem, no asi víte, co chci říci. Takhle nějak mi před časem do života přišel Aerobik, Zumba, tanec, Jóga, masáže, pak Access Bars, Access Facelift a další tělesné procesy, Happy Mouth .... a všechno má teď v tento okamžik zde nějaké místo. Společným jmenovatelem je, že to moje tělo si vybírá všechny tyto činnosti, kde se může zapojit a mám to štěstí, že ho slyším. Také vždy cítím silně, že jsem naživu, a je fakt, že to nikdy moc nezkoumám, jen si to užívám a pak jsou taky chvíle, kdy není všechno zas tak fain a je to tělo, co vás vyžene ven, do lesa, na zahradu, však vy víte kam všude, když mu dovolíme na nás mluvit a dovolíme si mu naslouchat. 

A tak mě  napadá - Jaké možnosti máme spolu s naším tělem a touto planetou, které si neuvědomujeme a nevyužíváme je a kdybychom si je uvědomili a začali je využívat, pomohlo by to změnit nejen náš život ale potažmo veškerý život? 

Jak mocní jsme a jak jedineční? Kde se to bere, a čí realitu  přebírame někdy, že si nevěříme a vidíme se jako, že nejsme dost dobří a že nic tady nezměníme? Co když tohle je jen nějaká maska, kterou si denně nasazujeme a zraňujeme se neustále její těžkostí? Přišel už čas? 

Tak vidíte, den plný radosti objevování něčeho tak tajemného, jakým naše tělo může fungovat docela fain i pro duši, ladit tvořivost a zábavu se psaním.

Jaké schopnosti spinkají pod nánosy naší reality ve vás? Co když jste zámkem a zároveň klíčem, který jediný může ten zámek odemknout?

A zpráva z mého prvního seznámení se svým tekutinovým tělem nemůže začít jinak, než poděkováním. 

Díky za krásný den plný překvapení. Nejprve jsem zjistila, že nemám správný overball, teda jako velikostí, přinesla jsem si takový ten co děcka měly jako skákadlo, jestě i s ušiskama - to bylo řehotu. No to jsme ustály já a moje tělo. Pak došlo i na jemná, ale velice účinná cvičení, je večer a překvapivě mě nic nebolí a  ani nejsem unavená, spíš naopak, energie jede a moje tělo říká - dost dobrý, jo můžeme si to zítra dát znovu!!! Ano zítra máme druhý den tohoto kurzu Tekutinové tělo v Rychnově s Jani Aadhiradasi. Moc se těšíme, já a moje tělo skoro již tekutinové!!!

Co je nového v centru Innate V Rychnově nad Kněžnou:

Centrum Innate Rychnov nad Kněžnou

Zuzana Gaia Štěpánková, CFMW

Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a slávou!


Jakou energií, prostorem, vědomím a volbou mohu být? ....
Jakou energií, prostorem, vědomím a volbou mohu být? ....

PRAKTICI ACCESS CONSCIOUSNESS!!!! změna!!!

Vážení a milí kolegové praktici a facilitátoři Accessu v České republice a na Slovensku!

Mám radost, jak se nám tu v každém městečku a místě ukazují noví a noví praktici a facilitátoři Access Bars, Access Faceliftu, tělesných procesů a dalších speciálních modalit Accessu.

Je nás už tolik, že by se to na tyhle stránky ani nevešlo a ani nemám již kapacitu na doplňování seznamu praktiků. A jak se to ještě zlepší? Když Access v roce 2016 v ČR začínal, a opravdu jsem tu neměla s kým jít ani na výměnu, vyslala jsem přání, aby nás bylo třeba tolik, jako kadeřnic a nebo masérů. Ono se nám to pěkně plní a jsem za to moc vděčná.

Zvu vás do otevřené skupiny na Facebooku - ACCESS SVÉHO PRAKTIKA A FACILITÁTORA, kterou jsem před nějakým časem založila, a kde můžete podle libosti sdílet pozvánky na své akce a kurzy či terapie a příspěvky jako tento od dr. Daina Heera spoluzakladatele Access Consciousness sdílím s radostí:

Skupina FB Access svého praktika a facilitátora - Dr. Dain Heer Access Consciousness Clearing Statement

Další platformou, kde se můžeme setkávat a sdílet zkušenosti je uzavřená nekomerční Facebooková skupina CESTOVÁNÍ SE ZUZANOU GAIA, kde právě tento clearing statement využívám k pročištění všeho, co se dá. Zvu Vás do této skupiny, ať jste praktici Access Consciousness či ne a nebo se na své první sezení třeba Access Bars jen chystáte.

FB skupina Cestování a Zuzana Gaia

Jakou neodolatelnou pozvánkou můžeme být pro svět, když si uvědomíme, že v tom co tvoříme jsme jedineční a vůbec není nutné bojovat o svoje místo na slunci?

Těším se, že se můžeme setkávat a sdílet!

Ještě jste o Accessu neslyšeli a zajímá Vás o čem to je?

Přijďte na sezení či na kurz a dozvíte se rychle vše, co Vás zajímá!!!

Co je to Access Bars®?

Během terapie Bars® se trénovaný terapeut lehce dotýká 32 bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je "uvězněn" v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Hlas přicházející právě z těchto elektromagnetických nábojů nám brání uvěřit, že můžeme žít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. To je to, co Bars® začnou odemykat - prostor BÝT SÁM SEBOU. 

Co je Access Energetic Facelift?

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.     

Co je Access Consciousness® tělesný proces?

Existuje více než 50 tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit bolesti a uvolnit vše co nám brání v tom, aby náš život byl takový jaký si ho přejeme. Každé tělo dá samo najevo co zrovna potřebuje. Jediné co je důležité je ochota přijímat a dovolit si změnu.

TĚLO, CO MI TOUTO INTENZITOU CHCEŠ SDĚLIT?

Dostávám mnoho otázek, zda Access opravdu funguje a Bars a všechno ostatní...

díky za ty otázky... upevňuje mě to v té síle, kterou s nástroji #AccessConsciousness získávám a v tom, že jen svým vlastním nastavením a třeba zbavením se všech těch mentálních bloků branících nám uvidět jiné nekonečné možnosti lze změnit věci, které se zdají být neměnné.


Častokrát se na nás snese nějaká zdravotní indispozice nebo jiná pohroma a my koukáme kolem sebe a říkáme si proč já a co jsem komu udělal, kdo za to může... do nekonečna si hladíme bolístky a možná ani netušíme, že ten největší nastroj k uzdravení mám nikdo jiný, než my sami nedá.


Všechny nástroje Accessu jsou dle mého názoru super k objevení sebe sama, své síly a zvědomění si možnosti, že jsme to my, kdo drží kormidlo.

A k tomu léčení a uzdravování bych s Vámi ráda sdílela jeden malý příběh.


Měla jsem úraz kolene - natržený meniskus a viděla  jsem to na rentgenu pěkně 3 mesíce o holích,  no paráda.  Je  to teď  tak 4 roky, to mě hodně tenkrát zastavilo a pak 2016 ke mě přišly Bars a Access, něco jako zázrak, ale tak to je.... když  mi tenkrát doktoři řekli, že už mě na operaci nevezmou,  že tam je artróza v tom koleni a už se to nezlepší, moc potěšující zpráva to nebyla, no a celá realita kolem se spikla, aby tomu pomohla a ani já jsem v uzdravení nevěřila. Nyní, postupně používam všechny  ty nástroje Accessu co mohu, vyměňuji si s kamarády barsy, dělám  kurzy, aby se to dozvěděli i další a moje názory na uzdravování a vše  jiné roztávají, zjištuji, že je to v naší hlavě a nikdo jiný, než my to za nás neudělá. 


Nedávno jsem byla zase na rentgenu a ta trhlina na menisku je pryč a chodím bez berlí.


Co dalšího je možné?

Co dalšího je možné, když si dovolíme podívat se na svoje bolesti jako na intenzitu sveho těla, se kterou se nám snaží neco říct. 

Tělo, co mi touto intenzitou chceš sdělit?

Těším se na Vás na kurzech Access Consciousness®!!!


S vděčností Zuzana Gaia


ADHD je schopnost vnímat ve svém vědomí současně různé reality". Dr. Dain Heer
ADHD je schopnost vnímat ve svém vědomí současně různé reality". Dr. Dain Heer

X-men - odkryjte svou supersílu


Access Consciousness® má jiný názor na to, co nazýváme postižením.


Co když autismus, OCD, ADD a ADHD jsou schopnosti?


Co, když život ohrožujicí nemoci jako rakovina, cukrovka a další mohou být změněny používáním jednoduchých procesů a nástrojů?


Co, když změna symptomů insanity, paranoidní schizofrenie, bipolární poruchy, posttraumatického stresu a panických útoků s nervovým zhroucením je jednodušší, než byste si mohli vůbec představit?


Poslední dobou se ve světě množí důkazy, že tzv. "lidé s nálepkou" mohou mít schopnosti, které si zasluhují  objevovat a ne soudit. Toto je pozvánka k poznání uceleného programu o této problematice s názvem X-Men.


V Accessu® tyto bytosti s laskavostí nazýváme X-Men.

V mnoha různých oblastech života mají tito jedinci úžasné schopnosti, které jsou často přehlíženy a mohou se po mnohá léta ukrývat nepovšimnuty. Nastala nyní již doba  k prozkoumání těchto schopností?


Jaké by to bylo naučit se jazyk těchto lidí spíše, než se je snažit přizpůsobit k našemu obrazu?

Co když  X-Men (nebo ty!) je jen začátek toho, co dalšího je možné na naší planetě?

Z angl. originálu na webové stránce Jeni Be, CF https://www.jenibe.com/unhide.htmlZde přeložila Zuzana Gaia

Fotka: "ADHD je schopnost vnímat ve svém vědomí současně různé reality".

Dr. Dain Heer

Logo praktika Akustického ošetření těla.
Logo praktika Akustického ošetření těla.

Akustistická vlna

"Jako nekonečné bytosti máme schopnost  fungovat  jako akustická vlna" ........

Co když dokážeme tvořit vše na co si jen vzpomeneme?

....."Co když můžeme využít magično,  které jsme měli jako děti k tomu, abychom byli schopni měnit to co si přejeme jako dospělí. Je to vytváření spojení  mezi tělem,  naší bytostí a světem okolo nás takovým způsobem, že lze začít využívat všeho, co se nabízí a uvědomit si, že nic neděláme špatně a můžeme změnit věci v těle, které chceme změnit".....


výňatek z článku Dr. Dain Heera o Energetickém propojení bytí 

Co kdyby být sám sebou nebyla definice, ale místo toho otázka, volba, prostor a možnost?
Co kdyby být sám sebou nebyla definice, ale místo toho otázka, volba, prostor a možnost?

Co kdyby být sám sebou nebyla definice, ale místo toho otázka, volba, prostor a možnost?

🇬🇧ASPIRE and JUST FOR HER MAGAZINE

HEREAccess Zuzana Gaia was offered a possibility to advertise in issue 462 of Aspire Magazine

How does it get any better and sweeter?

HERE Editorial about Access Consciousness® and Zuzana on pg. 6-7 of Aspire Magazine issue 463

Editorial Zuzana Stepankova Aspire Magazine En

Are you ready for something greater and different?

Available in 173 countries, Access Consciousness® has contributed to changing the lives of more than 30 thousand people around the world over the past 25 years. Access is an approach with a set of simple techniques, tools and processes that guide you to tap into your awareness and intuition to empower you to make choices, release the energy blocks and limitations that hold you back and create the life that you desire. Practical, dynamic, and pragmatic, Access provides step-by-step processes to facilitate you in being more conscious in everyday life and eliminate all the barriers you have put up to receiving. Delivered through seminars, books, audios and consultations, Access Consciousness is not about metaphors, ideas or sweet talk; it actually works!

An Access Facilitator, Zuzana Stepanakova attended her first Bars® class in May 2016 after many years working as a health care assistant in a residential home for people with various health conditions, including physical or mental impairment. This, combined with her previous massage training, gave her a picture of what she was going for and what she wanted to achieve and she started to discover huge vital possibilities Access Consciousness® could have for everybody even before her first class.Zuzana, who originates from the Czech Republic but now lives in the beautiful seaside town of Christchurch in Dorset, said: “I can honestly say that that day brought me to so much more of me and faster than anything else I had training in to date. My health issues in a past led me down many alternative paths e.g. nutritional healing, meditation or Yoga. As well as courses that I did I also sought help and advice from many therapists in my quest to improve my health and energy levels.“In 2012 my father lost his battle with nasty Parkinson disease and I felt I should be there for him and be able to help him but, I didn’t know how. All that unsatisfactory feelings make my health going down, one thing followed another, skin condition problems, indigestion, joints and so on, I was true example of somebody going down not knowing what to do. Everything has escalated when I had a knee injury after just crossing a busy road with diagnose of teared meniscus in my right knee and arthritis, which wasn’t suitable for operation. Suddenly my life showed me the bottom of bottoms, I was home with not much money for few months with crutches to be able move at least to toilet and to kitchen, far from to even get to my loving garden. Ironically I was shown the light and possibility to heal myself and I somehow knew all is going to be ok, I had a time to meditate, to begin some rehabilitation, improve my diet, read, just do things I haven’t had time or energy to do before. My health improved over time yet nothing I tried elevated my energy levels until Access and The Bars®. The improvement for me was dramatic, like a miracle and family and friends couldn’t believe it either.”After Zuzana’s first day of The Bars® training she knew, she would like to be a Facilitator to be able to share what she had learned with others and spread the word about a miracle called The Bars® even further.

Access Consciousness was founded more than 30 years ago in the USA by Gary Douglas. Gary started to use questions to explore how he could create more in his life. He also channelled the Bars, which are a series of 32 points on the head, which when lightly touched release old energies Editorial Zuzana Stepankova Aspire Magazine En stuck in the brain and the body, allowing for tremendous and easy change. These Bars take all the considerations, thoughts, feelings, emotions, decisions, judgments, and beliefs from any lifetime that are electrically stored in the brain and releases them. This release occurs when the bars are touched; it allows that stored junk to be released. Several doctors who are experts in biofeedback have reported changes in their brain waves, going from beta to much more relaxed theta waves in the course of a one hour session. Every Bars session is different; the worst that can happen after a Bars session is you feel as relaxed as if you had received a great massage; the best that can happen is your whole life can change. Once you have your Bars done, the Bars ‘run’ or continue to release stuck energy forever, but every time you have it done after that, the effect becomes more dynamic.Zuzana said: “Each one of us is unique, here for a reason. Each of us has gifts to offer the world, yet we all learn from very early on in life to fit it, compare ourselves to others, compete, make ourselves wrong for not measuring up to expectations and equalising who we are in order to be accepted. It takes a lot of judgments and energy to keep all of this in place, and the mind/ego take control of our life. We often wake up one day unsure of who we are, what we truly want and doubt that we can change anything. When we jump to conclusions, judgments and projections, we exclude everything else from showing up in our life. For me, and so many others, Access Consciousness® opens up a new realm of possibilities when we do not look for answers but instead, we tune into our awareness and what is right for us now, and follow the direction of what we can create. Access does not provide answers but empowers you with tools and processes to know what you know to be true for you. You do not need to understand, analyse or fix anything about you. It is about acknowledging, releasing and choosing something different.“After a Bars® session, you often feel lighter and your mind is more peaceful because the process has enabled the energy to flow through you, dissolving with ease the limitations that hold you back. This can lead you to perceive your life differently, your relationship to your body, to others, to money, your confidence, emotions and general approach to life. I get my Bars® run regularly and experience more of a lightness of me and an ease with my being every time. I have a kindness and caring for me now that I didn’t have before. It’s a joyous thing. “I am licensed to give Bars® and some great Access Consciousness® beyond this reality body processes sessions and to teach others how to become Access Consciousness® Bars Practitioners. I look forward to sharing this modality with Aspire readers as I am so passionate about helping people to improve their being. You really can see a difference in people following a treatment and I know from my own experience that you can feel the difference; there’s a spark that wasn’t there before. Access Consciousness® can influence and improve every aspect of your life, from job and career to relationships and family. It helps to make people more aware so they can make the changes they want in life to live the life they desire. It’s amazing and things really do start coming to you once you accept change.”

As well as Access Consciousness® treatments, Zuzana also offers a number of courses, including an Introduction course which is perfect for those looking to find out a little more about Access Consciousness® and how it can transform your life. Zuzana said: “The introduction classes I have been a part of so far have been really successful, so much so that we’re looking at running more. I’ve enjoyed working on them and I can tell the attendees have enjoyed finding out and learning about Access Consciousness®. It’s pretty addictive and, once you’ve tried it, you will want to do more!”

For further information, or to enquire about an Access Consciousness® course, email zuzanagaia@gmail.com ‘Like’ on Facebook: / accesszuzanagaiauk
Original editorial from Aspire Magazine - issue 463, pg. 6-7: Here

http://www.aspiremagazinegroup.co.uk/wp-content/o uploads/2016/11/463.pdf

JUST FOR HER MAGAZINE

HERE and HERE

ACCESS CONSCIOUSNESS is just everywhere!

PAMATUJ SI, NEMÁŠ ŽÁDNOU CHYBU, JSI PROSTĚ JINÝ - ANEB JINÝ ÚHEL POHLEDU NA AUTISMUS

Are you seeking something different? - Beyonds words - video

AMAZING EFFECTS OF BARS THERAPY ON AUTISM: 

Testimony from Tracy

I have been given permission by the writer to share this amazing and inspiring story from the Mum of a 5 year old boy with Level 2 Autism; treated with Bars therapy and showing phenomenal change in his condition:

"So much gratitude 
So much gratitude 
So much gratitude 
My 5year old finished his last day of prep today, I am reading his "report card" from prep which is a world away from BEFORE THE BARS, which I thought would be so wonderful to share.. 
my son who was "diagnosed" with Level 2 Autism and in a report done BEFORE THE BARS, we were told this amazing boy would require over 30 hours of intense therapy a week. 
He was accepted into a full time program for autistic children as he was unable to function in a mainstream school, was unable to be around any noise was unable to communicate where people besides mum could understand him  
He only spoke a few words and made noises all the time 
Nothing worked, not speech therapy or anything. 
I thought we would never talk about simple everyday stuff like.. hey mum let's go outside or hey mum it's hot or cold today 
His communication was for survival needs only!!
... AFTER THE BARS
My son never stops talking, he was enrolled into a mainstream school and I gave No mention to them about his diagnosis!!
His report card for end of Term 2
It's remarkable 
High, demonstrating, Advancing, all the top end of their achievement scale 
A huge woo hoo 
A huge Thankyou to 
Mr Gary Douglas
So amazing  
How wonderful 
Thankyou Gary
Thankyou Dain 
Thankyou friends and Beings that are choosing to Be
Thankyou for The Bars 

For further information on Bars therapy and treatment options available for any age/any physical or emotional condition, please message at in touch!

PAMATUJ SI, NEMÁŠ ŽÁDNOU CHYBU, JSI PROSTĚ JINÝ - ANEB JINÝ ÚHEL POHLEDU NA AUTISMUS

Autismus je slovo, které popisuje spektrum lidí, kteří nepasují do krabice s názvem "normální"!

.....When you don’t fit in and you see things differently, it can be easy to invalidate your reality in favor of others but that doesn’t actually work. You are aware of energy and you can turn down your awareness but you cannot make it go away. Your awareness of energy has always been there and will always be there. You can run, but you can’t hide.....

.....Being an X-Men is an acknowledgement and a celebration of the unique gift you are in the world and the contribution you are willing to be, know, perceive and receive. It’s the communion you have with the molecules of the universe and the consciousness they desire to be....

....All of us are connected to everything whether we like it or not. Being an X-men is receiving more of everything that comes with that; the good, the bad and the ugly. It’s also the creative capacities you have and be to go beyond this reality and create something entirely different. What if everything you have made wrong about you was actually what is strong about you? Remember, you are not wrong. You are just different...

....Když se nedokážeš zařadit do.... a vidíš věci jiným způsobem, může být snadné přizpůsobit svoji realitu ve prospěch ostatních, ale toto právě doopravdy dost dobře nefunguje. Uvědomuješ si tuto energii a jsi schopen snížit svoje vědomí, avšak nikdy se toho nemůžeš nadobro zbavit. Tvoje uvědomění si této energie tu bylo odjakživa a bude i nadále. Můžeš utíkat, ale neschováš se.....

....Být "X-menem" je uvědomění si a oslava tohoto unikátního daru, kterým jsi pro tento svět, přínos, kterým jsi ochoten být. 
Je to tvoje propojení, které máš a molekulami vesmíru a vědomím, kterým si žádají být....

....Všichni jsme spojeni se vším nehledě na to, jestli se nám to líbí nebo ne. 
Být "X menem" je obdržet více všeho toho, co to obnáší, dobrého i špatného. Kromě jiného je zde tvořivá kapacita, kterou disponuješ dostat se za hranice této reality a vytvářet tak něco totálně odlišného. Co když všechno to, co ve svém životě považuješ za špatné je vlastné tvoje silná stránka? 

PAMATUJ SI, NEMÁŠ ŽÁDNOU CHYBU, JSI PROSTĚ JINÝ!...

Výňatky z angl. originálu http://access-consciousness-blog.com/…/you-are-not-wrong-y…/ do češtiny přeložila Zuzana Štěpánková

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE ACCESS BARS®

Článek l na Cestách k sobě: Články - Zdraví - Nejčastější dotazy o Access Bars®

Na stránkach Access Consciousness® jsou zajímavé otázky a odpovědi, které mohou doplnit Vaše informace o Access Bars®. 

Frequently asked questions

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE ACCESS BARS®

Co jsou to "báry"?

32 bodů na hlavě - lehký dotek terapeuta na těchto bodech v specifických kombinacích umožní výměnu energie která je zablokovaná v mozku a v těle a dokáže obnovit její proudění.

Jak "Bars" působí?

"Bars" kombinace uvolňují všechny úvahy myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z kteréhokoliv životního období, které jsou elektricky uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku těchto bodů a to umožňuje, aby byly tyto nevyžádané uložené soubory vymazány.
Dalo by se to přirovnat k tomu, když se zhasnou světla v domě a potom se překlopí jistič nebo vypínací spínač, takže se rozsvítí, spuštěcí body umožňují, aby se rozsvítíla vaše světla. Energie vesmíru je k dispozici, a to má často za následek větší mír a klid, radost a stěstí v životě.
Lékaři, odborníky v oblasti biologie byly zaznamenány a zdokumentovány změny mozkových vln, které jdou od beta do mnohem uvolněnější theta vlny v průběhu jedné hodiny sezení. Naštěstí pro nás, v "Access" je již po mnoho let známo, že "Bars" dokáží změnit elektrickou funkci mozku.

Co můžeš očekávat po Access Bars® sezení?

Každé sezení je jiné. Nejhorší, co se může stát je, že se po této energetické masáži hlavy budeš cítit tak uvolněně, jako kdyby jsi obdržel velkou masáž. To nejlepší, co se může stát je, že se celý tvůj život může změnit. 
Mezi nejčastěji pociťovanými účinky je: 
zvýšený pocit míru a klidu
méně reakcí na situace, které tě mohly rozrušit v minulosti
klidnější a hluboký spánek
pocit, že vše, co tě znepokojovalo před masáží je pryč a už na tom víc nezáleží.

Jak dlouho trvá účinek Bars® masáže?

Pokud absolvuješ sezení Access Bars®, tvoje energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie napořád, výsledek je tedy trvalý. Pokaždé, když potom masáž zopakuješ, efekt se stává dynamičtější.
Nejlepší účinky jsou zaznamenávány obvykle během 3-4 týdnů po sezení.

Jak často bys měl opakovat Access Bars® masáž?

To je zcela na tobě. Jak dobře by ses chtěl cítit? Jak snadný si přeješ,aby tvůj život byl?
Někteří Access Bars® terapeuti se diví, proč tuto unikátní masáž nemůžeme absolvovat my všichni každý den! Nejraději by své spouštěcí body - "Báry" nechali běžet alespoň jednou týdně, nebo vždy, když se necítí ve své kůži, a nebo nejsou spokojeni a tím, co se v jejich životě děje. Po jakémkoliv významném šoku nebo traumatu nebo energetickém posunu jakéhokoli druhu je doporučováno sezení Access Bars®.

Komu může Bars® sezení pomoci?

Každému, kdo je ochoten po dobu sezení zůstat v klidu! Někdo nemusí ocenit zkušenost relaxace a považuje to za ztrátu času a další má zájem na změně a zlepšení svèho života a je ochotnější uvěřit, že mu sezení pomůže.

Mohou Bars® dát a dostat děti?

Děti a miminka těží neobyčejně ze spuštení jejich bodů. Jsou spontálnějsí než dospělí, což znamená, že nemají problém se změnou jejich těla a bytosti.
Je třeba poznamenat, že dětské spouštěcí body mohou pracovat velmi rychle. Často je vám zodpovězeno, kdy a jak dlouho se každá kombinace provádí a u dětí je to o mnoho rychlejší.

Mohou se děti naučit Bars®?

Absolutně! Protože děti méně uvažují o tom, co je možné a nemožné, mohou spustit tyto body snadno a lehce. Děti jsou sice v malých tělech, ale často jsou ochotni být větší a silnější než dospělí kolem nich. Všichni víme, že děti často svojí bezprostředností přitahují pozornost celého okolí.

Kdo může provádět Bars® pro ostatní?

Každý se to může naučit. Nevyžaduje se žádná předchozí zkušenost ve zdravotnictví nebo vzdělání v anatomii nebo masáži. Vše, co je třeba, je ochota se učit a pro začátek se zúčastnit jednodenního semináře.

Kde se mohu naučit Bars®? 

Výuka probíhá pomocí více než 2000 Bars školitelů po celém světě, ve více než 170 různých zemích světa, z nihž mnozí cestují i do zemí, kde nežijí a učit lidi této technice se stává často jejich posláním. Školitele a různé stupně vzdělání najdete na tomto webu: www.bars.accessconsciousness.com

Z anglického originálu přeložila Zuzana Štěpánková, český text lze volně šířit na sociálních sítích s odkazem na website Access Consciousness a tímto dodatkem autora překladu.

Originál text:

DĚTI A BARS

DĚTI A BARS®

Mohou Bars® dát a dostat děti?

Děti a miminka těží neobyčejně ze spuštení jejich bodů. Jsou spontálnějsí než dospělí, což znamená, že nemají problém se změnou jejich těla a bytosti.
Je třeba poznamenat, že dětské spouštěcí body mohou pracovat velmi rychle. Často je vám zodpovězeno, kdy a jak dlouho se každá kombinace provádí a u dětí je to o mnoho rychlejší.

Mohou se děti naučit Bars®?

Absolutně! Protože děti méně uvažují o tom, co je možné a nemožné, mohou spustit tyto body snadno a lehce. Děti jsou sice v malých tělech, ale často jsou ochotni být větší a silnější než dospělí kolem nich. Všichni víme, že děti často svojí bezprostředností přitahují pozornost celého okolí.

Z otázek a odpovědí na AC website přeložila Zuzana Štěpánková 

Víte, že děti mohou absolvovat Access Bars Kurz s Vámi a zdarma? (Do 15 let a 16 az 18 za poloviční cenu)?
Co jestě je možné?

Vypadat mladší neznamená vypadat jako z plastiku

Jaké naše generativní schopnosti můžeme využít pro zbavení se různých omezení?

Co když si svoji realitu svoji  vytváříme tím, co si vybíráme? Také hledáte jak zlepšit zdraví, být fit, mít dostatek  hojnosti a životní radosti?

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného?  Co když právě Bars®, Energetický facelift a další metody hraní si s energií jsou klíčem k různým omezením, která nám život staví do cesty? 

Praktická, dynamická a pragmatická modalita  Access Consciousness® poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které nám brání v životě cokoliv přijímat. Před více více než 30 lety Gary Douglas v USA začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě a  Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory, které jsou elektricky uložené v mozku mnohdy  po mnoho životních cyklů. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží. 

Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou až k uvolněnějším theta vlnám.


Každý z nás má na světě své jedinečné místo a každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. 


Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává nám  nástroje a procesy k tomu, abychom  věděli, že víme a co je pravda právě pro každého z nás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiného.

Můžeme si v životě vytvořit možnosti, které hledáme?

Jedním z Access Consciousness® Tělesných  procesů, který může pomoci nastavit systémy v našem organismu pro regenerování spíše než degenerování je  Access energetický facelift™Více o faceliftu zde.

Jaké jsou výsledky působení Faceliftu? 

Access Energetic Facelift™ omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. 

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj. Je známo, že lidé, kteří se zabývají Accessem nestárnou, v organismu se prohlubuje vitalita a chuť do života, chuť tvořit. Jak by to vypadalo, kdybychom se mohli opět podívat  na svět rozzářenýma očima dítěte  a každá  nová zkušenost by pro nás byla  novou neprobádanou hračkou? 

Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže v našem  vyzařování, držení těla a v tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváme  relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíme  nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi. 

Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života. 

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu. 

Energie, které proudí během  Faceliftu jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem. Energiemi  Faceliftu lze působit i na jiné konkrétní části těla dle problému na který se pří terapii zaměříme. 

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?

Jaké jsou další možnosti?

- lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu, tak v chování

- po terapii je patrný více zářivý a mladší výraz tváře

- vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima jsou méně viditelné a postupne mizí

- klienti si pochvalují hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji

- dochází ke snížené pigmentaci

- může se zastavit vypadávání vlasů

- zlepšuje se vidění do dálky

- znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítite se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni?

Může to být jeden z nádherných  zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví.

Jak probíhá trénink Faceliftu?

Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces, obdržíte 2 plná sezení a dvě sezení poskytnete. V príručce ke kurzu najdete mnoho informací o tomto procesu a také vyobrazení a pořadí poloh rukou. Po absolvování tohoto kurzu jste   Access Energetic Facelift™ praktik a můžete tento proces poskytovat druhým a zahrnout ho do své praxe. Pro trénink není předpokladem žadné předchozí vzdělání.Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Facelift je součastí tzv. Tělesných procesů Access Consciousness® Access Body procesy. Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Praktik jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z nás tyto procesy vyhledává.  Jak ještě lepší by to mohlo být? Praktici a facilitátoři mají s těmito technikami povětšinou jen ty nejlepší zkušenosti. Procesy napomáhají uvolnit se ve  vztazích k ostatním a hlavně sám k sobě. Jak by to vypadalo, kdybychom se přestali soudit za něco, co jsme kdy udělali nebo neudělali.  Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život? Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec. Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké  si žádáte?  Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz?  Jak by váš život mohl vypadat?  Co když je možné  zlepšení funkcí  imunitního systému? Jakou radost  ze života můžeme mít? Co když je možná korekce zraku, odstranění kalcifikace těla a odvrácení starnutí organismu? Jaké další otázky si müžeme položit? Pomocí těchto procesů a uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání. 

Tělesných procesů Access Consciousness je  přes 50 a ne každý ví, že ten nejvhodnější  proces pro něho  mu vlastně  při terapii vybere jeho tělo.  Kromě již zmíněného Faceliftu lze napřiklad uvest: MTVSS pro zlepšení  imunity a posílení celého těla, Celular memory - Buněčná paměť  nebo Biomimetic & Biomimetric Mimicry....a přes 50 dalších procesů, při terapii necháme tedy  vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj nejvetším přínosem v tu danou chvíli. 

Co, když vaše  tělo ví?

Otázky a speciální způsob dotazování se,  jsou také hlavním rysem tzv. Verbálních procesů Access Consciousness®, Více o "Clearing statement", které nám pomohou například pročistit energie, které nám již neslouží či braní v dalším rozvoji. Právě při terapii Faceliftu, o které je řeč jsou tyto otázky zaměřeny na naše omezení a názory spojené s věkem, stárnutím, opotřebováním organismu a pomáhají  k regeneraci organismu.

Jakou generativní schopností okamžitého zhmotnění elementálů do reality podle požadavku kvantových provázání totální radosti ze života, odmítáme  vytvářet a ustavovat? 

Tyto generativní schopnosti jsou přirozené každému z nás a jen je třeba o ně požádat!

Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše vědomí a přidat si do života více radosti, prostoru, klidu, hojnosti a  zdraví? Access Consciousness® a jeho prostředky nám mohou pomoci k propojení fyzického těla a našeho vědomí, k uvolnění a ozdravění vztahů a k pochopení toho, jak funguje tato realita. 

Kde jestě lze něco v našem životě zlepšit a změnit? Hledáte obnovu a změnu? Jak vás mohou lidé, kteří již tímto způsobem vědomě  tvoří svůj život  inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama? 

Jak se to všechno změní k ještě lepšímu? To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Jaké jsou další možnosti?

Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt našeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí a to v souladu s tvořením společným. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte a jsou přínosem pro všechny  k vám opravdu začnou přicházet.

Motto Access Consciousness®:

"Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a oslavou"

5 jednoduchých věcí, které lze dělat pro vytvoření změn v životě tím, že jsme laskaví ke svému tělu. 


5 jednoduchých věcí, které lze dělat pro vytvoření změn v životě tím, že jsme laskaví ke svému tělu.

Byli byste rádi, kdyby  něco na vašem těle bylo jiné? Zkusili jste už všechno možné pro vytvoření změny, ale nic nefunovalo způsobem, jakým byste chtěli?

Co když to, o co vaše tělo opravdu žádá je laskavost? Máme tato neuvěřitelná těla, která pro nás dělají tolik každou  minutu, každý den, a přesto se velice vzácně, ne-li vůbec ne zastavíme, abychom si uvědomili, jakým darem opravdu těla jsou. 


Místo toho je soudíme, ignorujeme to, o co náš žadají a očekáváme, že nám budou sloužit nehledě na to, co si vybíráme. Těla to s námi nemají lehké. 

Co když být jednoduše laskavý k svému tělu mu může prospět více, než jsme si mohli představit?


Naše těla nám plnými hrstmi dávají tolik. Jak by se náš život mohl změnit, kdybychom k nim začali být laskavější?


Zde je 5 jednoduchých způsobů od Dr.Daina Heera - drdainheer.com, kterými můžete svému tělu laskavost nabídnout pro vytvoření možnosti dynamické změny:


Všímejte si miminek a malých dětí

Vidíte tu radost, kterou miminka a malé děti oplyvají? V jejich světě neexistuji problémy a posuzovaní. Pamatujete si tento pocit Dětskou radostí je prostě být na světě. Hrají si, smějí se a zkoumají svá těla čistě pro zábavu. O kolik zábavnější může být znovu váš život, když začnete následovat tuto energii, je to neuvěřitelný dar pro vaše tělo. Je to jedním z nejjednodušších způsobů, jak nabídnout ohromnou laskavost s dynamickým impaktem.

Začněte se svého těla denně dotýkat

Může to znít neuvěřitelně jednoduše, a přesto být v kontaktu se svým tělem je úžasným způsobem, jak se s ním znovu propojit. Všimněte si, jak se vaše paže nwbo tvár nebo koleno rozzáří, když se jich dotknete. Tělo vám bude tak vděčné. Naučili jsme se odpojit od svého těla; často úplně ignorujeme všechno, co nám nabízí. Dotyk nam dovolí znovu se s ním propojit a vzít na vědomí, jakým darem pro nás je.

Pokládejte svému tělu otázky

Většinu  z nás nikdo nenaučil mluvit se svým tělem  — jinak, než davaním příkazů se souzením —  roro je jedním z nejjednodušších a nejlaskavějších věcí, které lze tělu nabídnout! Ptát se svého těla může být třeba takto jednoduché: “Tělo, přeješ si jít na procházku?” Odpověď, kterou dostanete bude energetická, ale vy víte. Můžete se také zeptat: “Chceš nějaké jídlo?” Nebo, “Tělo, co by pro tebe bylo zábavou dnes dělat?” Otázkami začneme být více na pozoru, co od nás tělo vlastně žádá, a možná to je trochu odlišné od toho, co jsme si mysleli. A když svému tělu dáme to,o co nás opravdu žádá, místo toho, co jsme si o něm vyprojektovali, pak mu nabídneme takový stupeň laskavosti, že pro nás vytvoří prostor důležitý pro změnu.

Buďte vděční a dovolte si přijímat

Zastavili jste se někdy, abyste opravdu od srdce svému tělu poděkovali za to všechno, co pro vás dělá? Být vděčným je magická formule, která opravdu může dovolit, aby se věci ve vašem životě začaly měnit. S vděčností není místa pro souzení; to jednoduše nemůže v ten samý okamžik existovat. Takže, když si vybereme být vděčni, dokonce za věci, které na svém těle soudíme  nejvíce, zastaví to neustálý tok negativního posuzování a dovolí jiné možnosti.

Dovolte si být natolik nenormální, že si budete užívat svoje tělo.

Může to, že jste nenormální být laskavostí? Podívejte se kolem sebe, kolik lidí, které znáte si vlastně uzívá své tělo? Přes 7 biliónů z nás a přeneseně každý nad 10 let si velice vzácně užívá tento neuvěřitelný zázrak, který nám byl dán. Vybrat si znovu radovat se ze svého těla je neuvěřitelně laskavé. Není to běžné, ale jste ochotni být tak nenormální?

Máte úžasné tělo, neuvěřitelný dar. Svému tělu nabídneme obrovský stupeň laskavosti, pokud budeme ctít jeho schopnosti nasloucháním tomu, co nám říká a pozveme radost, kterou jsme kdysi měli zpět do svého života. Praktikujte těchto 5 kroků každý den a buďte připraveni na překvapení a změny, které to umožní.

https://bestselfmedia.com/body-kindness/

Přeložila: Zuzana ŠtěpánkováUMÍME POSLOUCHAT SVE TĚLO?

Jak jestě lépe poslouchat své tělo?

Moje nekonečné boje s nadváhou jsou PRYČ, PRYČ, PRYČ. 

Dokonce, když jsem byla štíhlá a do tělocvičny jsem chodila 5x v týdnu, nikdy jsem nebyla dost štíhlá, jestli mi rozumíte.

Když Gary (G. Douglas, zakladatel Access Consciousness®) přišel v srpnu ( srpnový update manuálu Access Bars®) s čistěním tzv. BHCEEMC’s a já se k tomu dostala poprvé na 4 denním Kurzu Foundation - základy Access Consciousness®, hned vzápětí, mnoho se pro mě opět začíná měnit a mezi jiným se odstraňují také moje strachy z přibíráním na váze dokonce poté, když sním třeba i malý hrášek.

Takže Gary opět vychaneloval, jak jinak, že si doslova zaměstnáváme jakéhosi autopilota nazvaného dle zkratek energií, které to představuje BHCEEMC’s, ten za nás řídí procesy v našem těle a každý z nás jednoho "toho řiditele" máme. 

Je to vlastně jakási entita, složena z různých energií (z jejichž zkratek v a angličtine pochází také název), kterou jsme si vytvořili a v každém životě jí zadáváme nové úkoly. Je to automatický pilot pro naše tělo. Tolik na vysvětlenou, tak to je, tohle se nedá pobrat přemýšlením a zdůvodňovaním, jako ostatně mnoho dalších věcí, které jednoduše řečeno víme a vnímáme přes srdce. 

Takže zpět k mé nadváze se kterou se odjakživa potýkám.  Nadváze?  Už neexistuje, ne snad jestě ve fyzičnu, avšak energeticky se to nyní čistí a všechny názory a obavy s tím spojené mizí, pozor, po jednom pročištění "BHCEEMC’s"!

Je stále mnoho co dělat, nejenom v této oblasti, ale ten kdo se tím zabývá jsem konečně JÁ a ne nejaký autopilot. 

Co když můžeme poslouchat své tělo a dozvědět se co chce před tím než nám to oznámí bolestí nebo nemocí?

Co když se můžeme sami léčit, nejen léčit ale i uzdravit?

Co když můžeme mít radost a potěšení z našeho těla?

Mnoho jestě nebylo řečeno.... nekonečné možnosti....

Takže teď jsme na startovních blocích Já a moje tělo,  poznáváme se navzájem a já se učím naslouchat....

Dne 11/11/2017 napsala

Zuzana Štěpánková

VÝBĚR, VYTVÁŘENÍ A USKUTEČNĚNÍ......

Není to o tom, co si zasloužíš, je to o tom, na co se zeptáš, co si vybereš, a co vytvoříš a vyprodukuješ". Gary Douglas

Jaké jsou možnosti?
Jaké jsou možnosti?

CO JEŠTĚ JE MOŽNÉ?

WEIP?

CO JEŠTĚ JE MOZNÉ?

Takhle věta, slovní nástroj, nábojnice chcete-li mě provází od té doby co znám #AccessConsciousness®. 

Jak to vysvětlit, když možná jenom tušíme, jaké možnosti se za touto jednoduchou hláškou skrývají ? A pokud tedy zůstaneme u munice jako přirovnání, Access  má ve svém velice výbušném skladu kromě známé terapie #AccessBars mnoho dalších silných nástrojů a jedním z nich jsou  i tzv. slovní procesy - zní to složitě, co. Když si to zažijete, poznáte, jak geniální třeba  jednoduchá otevřená otázka může být. Co když nás tyto nenápadné pomocnice - otázky pomohou dostat se za hranice této reality nebo nám jednoduše pomohou v běžných denních situacích.

Zůstaňme tedy dnes právě u této věty - Co ještě je možné? 

Jak si představit to nekonečno a svět bez limitu a omezování? Je tu někdo, kdo je připraven na toto odpovědět? Pokud dáme stranou všechny ty učené definice nekonečna, zůstane nám jedna jediná a tou jsme my sami. No a to je právě ten okamžik, kdy nekonečno možnosti přichází na scénu. Co když všechno a nic je jedno a totéž? Okamžik zrodu a okamžik zániku, jeden bod stvoření, neustálý pohyb částic sem, tam, tam sem, co jestě je možné?

Co když každý tím jak jsme jedineční máme sílu a možnost vytvářet to nekonečno možností ve svém životě, potažmo v životě teto planety, kterou tak společně tvoříme? Tvoříme? Tvoříme tedy tím jak cítíme, mluvíme, jednáme, jsme tento svět? Ten i ten, není snad každý spolutvůrce těchto nekonečných možností?

Vždy, když máme úspěch a svět nám leží u nohou, proč se nezeptat: "Co ještě je možné? "

Vždy, když se nám něco přestává dařit a nebo už se zdá ztraceno a je to víte kde, proč se nezeptat: "Co ještě je možné?"

Jak víc do #pohody, #klidu a   #relaxace se můžeme hodit?

"Vesmíre, co jestě lepšího mi můžeš nabídnout?" 

O této větě a dalších zase příště.


Co jsou Access Bars®?  Vědecký výzkum a další informace.

Co jsou Access Bars®? 

Vědecký výzkum a další informace

Access Bars je 32 bodů na hlavě, jejihž lehkým  dotykem dochází ke stimulaci pozitivních  změn v mozku a jsou  defragmentovány  elektromagnetické složky stresu, myšlení a emocí. Tato jemná, neinvazivní technika pracuje na uvolňování tělesných i duševních bloků uložených v těle a pomáhá usnadnění ve všech oblastech života.

Kde může terapie  Access Bars®  pomoci:

Větší jasno v duševní oblasti

Motivace

Výrazný nárůst radosti a štěstí

Hlubší uvolnění

Nespavost

Úzkost a deprese

Zdraví a váha

Stres a nemoci

Migrény

Panické záchvaty

OCD

Vědecký výzkum provedený Dr. Terrie Hope PhD, DNM, CFMW publikovaný v časopise Journal of Energy Psychology: Teorie, výzkum a léčba,  v listopadu 2017 odhalil výsledky  90 minutového sezení  Access Bars signalizující významné snížení těžké deprese a úzkosti.

U účastníků se snížila   závažnost symptomů deprese o 82,7% (průměr).

Z výsledků čtyř vědecky platných standardizovaných dotazníků a  měření mozkových vln  pomocí mapování mozku (QEEG), Dr. Hope objevila ve své studii, že Access Bars® snížily závažnost symptomů úzkosti o 84,7% (průměr).

Výsledky měření mozkových vln před a po ukončení programu Access Bars® ukázaly zvýšení soudržnosti mozku u všech účastníků, což naznačuje změnu směrem k normálnímu stavu. Soudržnost mozkových vln je spojena s komunikací mezi oblastmi mozku a výzkumníci zjistili, že optimální koherence mozku je spojována s mnoha věcmi, jako je inteligence, schopnost učit se, bdělost, reakční doba a kreativita.

Výsledek optimální koherence mozku souvisí s mnoha věcmi, jako je inteligence, schopnost učit se, bdělost, reakční čas a kreativita.

Výrazné snížení vážných zdravotních problémů, uvedené v tomto výzkumu naznačuje, že Access Bars® může být účinný jako léčba úzkosti a deprese. Dr. Hope plánuje rozsáhlejší výzkum v blízké budoucnosti.

Pro více informací o tomto výzkumu a úplném publikovaném článku v Journal of Energy Psychology: Teorie, výzkum a léčba  - Theory, Research, and Treatment, 9(2), 26–38. November 2017 - doi:10.9769/EPJ.2017.9.2.TH jděte na:

https://energypsychologyjournal.org/abstracts/abstracts-volume-9-number-2-november-2017/effects-access-bars-anxiety-depression-pilot-study/

DALŠÍ VÝZKUM

Výzkum předniho  neurologa Dr. Jeffrey  Fannina  a spol., s 60 účastníky v roce 2015 zkoumal neurologické účinky Access Bars®. Měřením mozkových vln na lidi před a po terapii Access Bars® tento výzkum ukázal podobné účinky na koherenci mozku, kde 85% účastníků naznačilo zvýšení soudržnosti. Dále zjistil, že Access Bars® mají  pozitivní neurologický účinek na příjemce podobný tomu, který zažívají pokročilí meditující - a  tyto výsledky se ukáží okamžitě.

Oficiální bílou knihu tohoto výzkumu naleznete na https://accessconsciousness.app.box.com/s/i8m1i1fwq7or82j38dzfbfol7cv0aeyj Kliknutím níže zobrazíte Dr. Fannina, který popisuje, co se v průběhu terapie odehrává v mozku: https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk

VÍCE O ACCESS BARS®

Sezení Bars®  obvykle trvá 60 - 90 minut a je proces, který můžete provést jako jednorázový, měsíční, týdenní nebo denní zážitek. Bars, které napomáhají udržení zdraví a plnohodnotnému životu v hojnosti jsou  v současné době používány ve vězeních, firmách a školách po celém světě. Účinky Access Bars® jsou individuální pro každou osobu a liší se od terapie k terapii.  Kromě zlepšeného fyzického zdraví, příjemci zaznamenali větší intuitivní uvědomění, větší vděčnost, laskavost, klid a klid a snadnější komunikaci.

První  Access Bars® terapie byla provedena  Gary Douglasem  z Access Consciousness® před více než 25 lety. Od té doby se Bars® rozšířily  do 173 zemí a můžou  se pochlubit více než 5 000 vyškolenými facilitátory Access Bars®  po celém světě. Více se dozvíte na adrese www.accessconsciousness.com/bars

English:

What Is Access Bars®? Research & Other Information

The Access Bars® is a set of 32 points on the head which, when lightly touched, stimulate positive change in the brain and defragment the electro-magnetic components of stress, thought and emotions. This gentle, non-invasive technique works on releasing both physical and mental blocks stored in the body and helps facilitate greater ease in all different areas of life. A session of Access Bars® can help with the following:

• Greater mental clarity

• Motivation

• Significant increase in joy and happiness

• Deeper relaxation

• Insomnia

• Anxiety and depression

• Health and weight management

• Stress and overwhelm

• Migraines

• Panic attacks

• OCD

NEW SCIENTIFIC RESEARCH

Scientific research by Dr. Terrie Hope PhD, DNM, CFMW published in the Journal of Energy Psychology: Theory, Research, and Treatment in November 2017 has revealed the results of one 90 minute Access Bars® session indicated a significant decrease in the severity of depression and anxiety.

From the results of four scientifically valid standardized questionnaires and through measuring brainwave patterns using brain mapping, (QEEG), Dr. Hope discovered in her study that Access Bars® reduced the severity of anxiety symptoms by 84.7% (average). Participants had a reduction in the severity of depression symptoms by 82.7% (average).

The results of brainwave measurements before and after Access Bars® showed an increase in brain coherence in all participants, indicating a change toward a normal state after the session. Brain wave coherence is associated with communication between brain regions and researchers have found that optimal brain coherence is correlated with many things such as intelligence, learning ability, alertness, reaction time and creativity.

The significant decreases in severity shown in this research suggest that Access Bars® may be effective as a treatment for anxiety and depression. Dr. Hope is planning on more extensive research in the near future.

For more information on this research and the full-published article in the Journal of Energy Psychology: Theory, Research, and Treatment, 9(2), 26–38. November 2017 - doi:10.9769/EPJ.2017.9.2.TH go HERE: https://energypsychologyjournal.org/abstracts/abstracts-volume-9-number-2-november-2017/effects- access-bars-anxiety-depression-pilot-study/

FURTHER RESEARCH

Research in 2015 by leading neuroscientist Dr. Jeffrey Fannin et al, with 60 participants examined the neurological effects of the Access Bars®. By measuring brain waves on people before and after a Bars session, this research revealed similar effects on brain coherence where 85% of participants indicated an increase in coherence. Additionally, he discovered that Access Bars® has a positive neurological effect on the recipient similar to those experienced by advanced meditators – and it produces these results immediately.

You can find the official white paper of this research HERE:

https://accessconsciousness.app.box.com/s/i8m1i1fwq7or82j38dzfbfol7cv0aeyj

Click below to watch Dr. Fannin show what occurs in the brain during a Bars session: https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk

MORE ABOUT ACCESS BARS®

A Bars session usually lasts for 60 – 90 minutes and is a process you can undertake as a one-off, monthly, weekly or daily experience. It is currently used in prisons, businesses and schools around the world to facilitate greater health and wellbeing. The effects of Access Bars® are individual to each person and differ from session to session, however in addition to improved physical health, recipients have reported greater intuitive awareness, more gratitude, kindness, peace and calm, and easier communication.

The first Access Bars® session was facilitated by Gary Douglas of Access Consciousness® over 25 years ago. Since then, it has expanded into 173 countries and boasts more than 5,000 trained Access Bars® facilitators worldwide. Learn more at www.accessconsciousness.com/bars

---------------------------------------------------------------------------------------
Čerpáno a přeloženo z uveřejněněného vědeckého výzkumu o Access Bars® Dr. Terrie Hope a zdrojů na www.accessconsciousness.com

Zuzana Štěpánková 

1. března 2018

© Copyright Zuzana Štěpánková 2017-18