Access Zuzana Gaia

Pozvánka na kurz HM v Praze 8. - 10. června 2018
Pozvánka na kurz HM v Praze 8. - 10. června 2018

STOMATOLOGIE BEZ VRTAČKY? - 3 - DENNÍ KURZ HAPPY MOUTH™ GENERATIVE ENERGETIC DENTISTRY

Stomatologie bez vrtačky?

Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry

Systém zahrnuje aktivaci, obnovu a restaurování bodů na hlavě, dotykové tělesné  procesy a slovní - verbální čištění.

Pro to, aby se tyto systémy plně aktivovaly, je třeba je stimulovat po dobu nepřerušených 21 dní, a to je to co certifikovaný terapeut - praktik Happy Mouth nabízí.Uvažovali  jste  někdy, proč musíme trpět bolestí zubů, záněty, nemocnými dásněmi, umělými zuby, výplněmi, rozpaky nebo hanbou  ohledně našich zubů a  úsměvu - pak Vás Happy Mouth ™ Generative Energetic Dentistry může zajímat.

Mnoho lidí má strach nebo dokonce nechuť jít k zubaři!

Mnoho lidí v noci skřípe zubama a mnozí z nás mají napětí v čelistech, což všechno ovlivňuje zdraví našich zubů,  dásně -  a vlastně stav celého  těla!

V  Happy Mouth™ máme kraniální body, které aktivují systémy k nápravě  a posílení zubů a obnovení strukturální integrity. Jiné systémy se zabývají zubními kazy a  významem správné rovnováhy kyselin v ústech, aktivací zubního lůžka pro nové zuby, které mají vyrůst a je toho mnohem více.

Stále potřebujeme  pravidelnou péči o zuby - čištění kartáčkem a zubní nití a  návštěvu zubního lékaře!

Co je tedy Generative Energetic Dentistry?

Jedná se o sérii bodů na hlavě, které stimulovány praktikem Happy Mouth, aktivují spící systémy v těle a dále jsou to slovní čistící procesy. A mnohem více.  Jedná se o to, abychom byli schopni považovat ustní dutinu a zuby za něco, co se vyvíjí spíše než degeneruje a rozpadá. 

Happy Mouth™  kurz je nabídnut jako třídenní praktický seminář, který vyučuje pouze dr. Tom Kolso.

Dr. Tom Vás zve na živý  3 denní praktický Happy Mouth™ kurz do Prahy, České republiky 8. až 10. června 2018

Místem, kde se tato událost koná je

SOFITEL PRAHA

Century Old Town Prague MGallery by Sofitel 

Na Poříčí 7 

110 00 Prague 1

Kurz jsou 3 plné dny od  9.30 do 17.30 hod a přednáší se v angličtině.... 

Při registraci lze požádat o živý překlad do vašeho jazyka včetně češtiny...

Každý učastník obdrží audio nahrávku celého průběhu kurzu...

Cena kurzu je   $1450 USD pokud zaplaceno do 11. května 2018, poté   $1495 USD.

Pokud jste se zúčastnili kurzů v Paříži, Sydney nebo v Atlantě, platíte za kurz v Praze  poloviční cenu....
Pokud jste zakoupili nahrávky ze Sydney, pak platíte pouze  $275 za kurz v Praze pokud je to v době 12 mesíců před kurzem. Více informací:

http://www.yourhappymouth.com/recorded-classes

Pro registraci na kurz v Praze klikněte na odkaz oficiální webové stránky Happy Mouth ZDE: 

http://www.yourhappymouth.com/3-day-live-class-prague-2018

Oficiální webová stránka HM

Třídenní kurz  s dr. Tomem zahrnuje:

Čistící slovní procesy a aktivaci systému Happy Mouth™, včetně praktikování  aktivace  bodů na hlavě, demonstrované doktorem Tomem  a které účastníci navzájem procvičují.  Po skončení kurzu jste  Certifikovaný  Practitioner  Happy Mouth™.

Systémy a body zahrnují:

Dontal Generative System - Dontal generativní systém - pro zdraví celé ústní dutiny;

Bone Restorative System - Systém obnoveni kostí - regenerace a posílení kostí

TMJ Restorative System - TMJ Obnovovací systém - zahrnuje bruxism, skřípání zubů, bolest sanic;

TMJ Generative System - TMJ Generativní systém - Aktivace zubního lůžka, základu, obnovení růstu zubů;

Gingival Restorative & Generative Systems -  Ginivial restorativní a generativní systémy - obnova dásní a zdraví;

Lymphatic Restorative System - Lymfatický Restorativní systém;

Salivary Glands Restorative System - Restorativní systém slinných žláz;

Tooth Structural Integrity - Strukturální integrita zubů;

Youthening Point - Bod mládnutí;

Hair Regeneration Point - Bod regenerace vlasů;

Awareness Point - Bod vnímání;

Insight Point - Bod vhledů;

Balance & Smart Points - Rovnováha a Chytré body;

Na doplnění jsou zde procesy na aktivaci mikroorganismů, které "požírají" zubní povlak a kámen, dotykové procesy pro focal infekce a mnohem více. Další náplní kurzu jsou informace o amalgamech obsahujících olovo, fobiích - strachů ze zubaře, fobiích z ustupování dásní,  úbytku kostí, svírání a skřípání zubů, dentálních implantátech a zubech moudrosti. Na tomto  kurzu naživo představujeme další nové body, které nebyly představeny předtím - Bod mládnutí, který aktivuje celý  systém eliminující stárnutí těla a Vlasový generativní bod pro obnovu růstu vlasů! 

*** Happy Mouth - "Šťastná ústa" není součástí Access Consciousness®, ale s vděčností uznává Garyho Douglase, zakladatele Access Consciousness a používá nástroje Access Consciousness®

Předpoklady: podmínkou účasti na  tomto kurzu není  žádné  předchozí vzdělaní nebo kurzy!


Kdo je dr. Tom? 

Stomatolog USA Colorado s více než 20ti letou praxí, kromě své  praxe, kde jsou aplikovány metody moderní stomatologie vyučuje systém energetického  působení na problémy se zuby a s ustní dutinou - Happy Mouth Generative Energetic Dentistry a má neuvěřitelné výsledky v napravování  dásní, odstraňování zubních kazů, .....

Zůstávání v otázce mu umožňuje aktivovat  dentální generativní systémy, které byly spící nebo uzavřeny po tisíciletí.

Používá specialní zubní čistící prohlášení a procesy pro facilitování  dalších změn a vytváření nejen zdravých zubů, dásní, kostí ale i Happy Mouth - sťastných úst.

Generative Energetic Dentistry  dr. Toma vás vede skrze nekonečné možnosti jak být vědomý s dentálním zdravím. 

Jak by to vypadalo vědomě obnovit růst chybějících zubů, dásní a kostních struktur?

A co třeba TMJ struktury? (sanice)

Je možné nemít na zubech neustálý povlak a růst zubního kamene?

Moderní stomatologie o těchto věcech tvrdí že jsou nemožné - je to pravda nebo jedna velká LEŽ? Rádi byste slyšeli více a začali obnovovat?

 Vice o HM sezení zde

Kdo je Shauna Teaken?

Happy Mouth světová koordinátorka Shauna Teaken přednáší pravidelně o Happy Mouth - vstupní informace a praktické intro kurzy, kde se naučíte praktikovat  některé body na hlavě pro změnu zubních kazů a problémy s dásněmi. 

Více zde:
HM intro kurz

Zde je také video rozhovor, kde dr. Tom hovoří o tom jak Happy Mouth  přišla na svět a o čem tento systém je.

Video rozhovor Dr. Toma s Shaunou Teaken o HM

Český mluvený překlad

Shauna Teaken žije v australském Brisbane a je také certifikovaný facilitátor Access Consciousness® a  facilitátor 3 denního kurzu Tělesných procesů Access Consciousness®. V rámci tour po Evropě pořádá v květnu 2018 3 - denní kurz tělesných procesů v maďarské Budapešti.

Vaše zkušenosti s Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry:

Nemohu ani slovem vyjádřit! Jsem poprvé u zubaře poté, co jsem absolvovala 21 denní terapii se Sarah Andros (Happy Mouth™ Certified Practitioner - můj zubař mi oznámil, že ho nemusím navštívit po dalších 12 mesíců - řekněme nikdy více k zubaři. Asi nejsem vhodným pacientem pro výdělky dentistů!!! Jak ještě lepší by to mohlo být? Měla jsem ustupující dásně, gingivitis - záněty dásní a tmj a nyní  jsem  poprvé bez problémů. Moje tělo se pro to hlásilo už před 6 měsíci a nyní jsem neskutečně vděčná, že mu konečně naslouchám!!!! xx

..... Nat Manasseh

"Tato ošetření jsou  úžasná, za  magickými hranicemi  (sakra skvělá) a intenzivní - včera jsem si musela dát pauzu od poslechu, protože se toho pro mě  hodně  prosvětlovalo!  (uvažuji, že tohle je přidaná hodnota!!)"

-Phoebs Gibbs

" Zúčastnil jsem se workshopu Dr. Toma Happy Mouth™. Po celý život jsem měl chronický zánět dásní. Vnímám, že moje dásně jsou teď po 48 hodinách od  kurzu silnější, pevnější, zbavené iritace a nezdráhám se říci zdravé a šťastné!  Takže co dalšho je po těchto dvou dnech možné? Děkuji doktore Tome!"

GS

"Žádala jsem o to! Děkuji! Nemohu se dočkat, až uvidím více!!!"

SM

"Chci jen říci Miluji Happy Mouth™! Nedávno jsem si dala důkladně vyčistit zuby a zubař se mě zeptal, jak to dělám, že moje dásně  začaly dorůstat a moje zuby už nejsou na pohled tak dlouhé! Haha, jaké štěstí mám? Jsem Vám tolik vděčná doktore Tome!"

Od Cas Phillips, Austrálie

"Používaní nástrojů dr.Toma mi ušetrilo přes 6 tisíc dolarů za účet u zubaře! Vše co mohu říci je, že to funguje! Děkuji!"

GM

"Od té doby, co jsem Vás slyšel  na Hlasu Ameriky s Gary Douglasem a přehrávám si Vaše čistící věty z této nahrávky, moje  zuby, dásně a čelisti nebolí tak často. Jak super to je?! "

MJ

”Po poslechu něčeho, co dr. Tom řekl v rozhovoru jsem si uvědomila, že jsem měla  mini infekci  na spodku kořenového kanálku a ta ovlivňovala celé moje tělo.  Tak jsem zakoupila  tele call serii a poslouchala jsem to do nekonečna, dokonce  jsem to pouštěla v noci a bez zvuku, zatímco jsem spala. Dále si nechávám praktikovat  na tvář a bradu tělesné procesy. Ten rozdíl, který se děje v mém  životě je obrovský. A ano posledně při návštěvě zubaře mi oznámili, že už ty výplně, na které jsem byla objednaná nepotřebuji. To jsem nečekala!  Jak ještě lépe by to mohlo vypadat?"

Shauna Teaken

"Super, jeden jediný kurz a mám o mnoho méně zubního povlaku!"

KF

"Užívám si online kurzy dr. Toma. Dobrou věcí na nich je, že moje dásně už více neustupují. Jak ještě lepší by to mohlo být? I když vím, že mohu získat daleko více, už jen toto samotné je na těchto kurzech cenné"

Rod C.

"Jsem tak ráda, že jsem se zúčastnila tohoto kurzu. Otevřela se mi úplně jiná realita nejen o zubech a ústní dutině, ale také o mém těle, životě, odchodu ze života a vybírání si dalších možnosti. Děkuji"

RDS

"Mám ustupující dásně, zánět dásni a tmj a nyní je to poprvé, co se nebojím, co bude. Moje tělo to vědělo už před 6 měsíci a jsem teď vděčná, že jsem tomu věřila a poslechla své tělo!!! xx"

Z oficiální webové stránky http://www.yourhappymouth.com/ přeložila

Zuzana Štěpánková 

Access Consciousness® Bars Facilitator, Access Energetic Facelift™ Practitioner

Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry host for CZ

+42(0) 608327697  +44(0)7955 184306 - zuzana.stepankova@googlemail.com

 http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK

© Copyright Zuzana Štěpánková 2017-18


Mediálními partnery 3 - denniho praktického kurzu Happy Mouth™ Praha 8. - 10. června 2018 pro Českou republiku jsou

CESTY K SOBĚ - internetové vysílání https://www.cestyksobe.cz/

MAITASUNA PRAHA http://www.maitasuna.cz/


A heslo Happy Mouth™:

Měníme svět, jeden zub po druhém!!!