Access Zuzana Gaia

PRODUKTIVITA -  ÚČINNOST - ODOLNOST - ROVNOVÁHA - NÁPADY - TVOŘIVOST = Access Bars®

PRODUKTIVITA -  ÚČINNOST - ODOLNOST - ROVNOVÁHA - NÁPADY - TVOŘIVOST

= Access Bars®Gary Douglas quote
Gary Douglas quote

CO JEŠTĚ JE MOŽNÉ?

"Není to o tom, co si zasloužíš, je to o tom, na co se zeptáš, co si vybereš, a covytvoříš a vyprodukuješ".

Gary Douglas

WEIP?

CO JEŠTĚ JE MOZNÉ?

Takhle věta, slovní nástroj, nábojnice chcete-li mě provází od té doby co znám Access Consciousness®.

Jak to vysvětlit, když možná jenom tušíme, jaké možnosti se za touto jednoduchou hláškou skrývají ? A pokud tedy zůstaneme u munice jako přirovnání, Access má ve svém velice výbušném skladu mnoho dalších takových pomocných vět a slovíček, která nám pomohou dostat se za hranice této reality, do hlubin svého já a pomoci nám tak k nalezení toho svatého grálu v nás, který neni zas až tak nedostupný, jak by se zdálo.

Zůstaňme však dnes právě u této věty - Co ještě je možné? Začnu tedy otázkou, jak si tak jen představit to nekonečno a svět bez limitu a omezování? Je tu někdo, kdo je připraven na toto odpovědět? Pokud dáme stranou všechny ty učené definice nekonečna, zůstane nám jedna jediná a tou jsme my sami. No a to je právě ten okamžik, kdy nekonečno možnosti přichází na scénu. Co když všechno a nic je jedno a totéž? Okamžik zrodu a okamžik zániku, jeden bod stvoření, neustálý pohyb částic sem, tam, tam sem, co jestě je možné?

Co když každý tím jak jsme jedineční máme sílu a možnost vytvářet to nekonečno možností ve svém životě, potažmo v životě teto planety, kterou tak společně tvoříme? Čtete dobře, tvoříme. Tvoříme tedy tím jak cítíme, mluvíme, jednáme, jsme tento svět? Ten i ten, není snad každý spolutvůrce těchto nekonečných možností?

Vždy, když máme úspěch a svět nám leží u nohou, proč se nezeptat: "Co ještě je možné? "

Vždy, když se nám něco přestává dařit a nebo už se zdá ztraceno a je to víte kde, proč se nezeptat: "Co ještě je možné?"

Vesmíre, co jestě lepšího mi můžeš nabídnout? Mir a klid, prostor a možnosti
Mir a klid, prostor a možnosti

VNÍMÁNÍ PROSTORU A MOŽNOSTÍ

VNÍMÁNÍ PROSTORU A MOŽNOSTÍ

Článek o Access Consciousness®, Bars® a dalších processes

 

VNÍMÁNÍ PROSTORU A MOŽNOSTÍ

6. května 2017

Zuzana Štěpánková BF

 

Dnešní téma: Access Consciousness® nejsou jen Access Bars®


Co je to, o čem jsme vždy věděli, že je možné a nikdy jsme to nebyli schopni najít?

 

ACCESS CONSCIOUSNESS® - "Přístup k vědomí", jehož zakladatelem je Gary Douglas a nejbližším spolupracovníkem Dr. Dain Heer je světové hnutí, vytvářené každým, kdo se k němu přidá. Počet zemí, ve kterých je "Access" zastoupen v celosvětovém měřítku v posledních dvou letech rapidně vzrostl ze 40 na 173 a každý jednotlivý facilitátor nebo terapeut je jeho součástí. Hlavním cílem Access je vytvořit svět vědomí a jednoty, kde všechno existuje a nic není odsuzováno.

Co kdybychom mohli vyléčit ty oblasti našeho života, které pro nás nefungují tak, že fungovat začnou a přinesli více radosti, výběru a vědomí tělesné schránce, životu a a životnímu stylu? Jak se naučit žít život bez stresu a těžkostí?

ACCESS BARS® je prvním certifikovaným kurzem v Access Consciousness® a mnozí z Vás, kteří jste se už buďto s terapií Access Bars® nebo s kurzem, kde se lze lehce a snadno Bars® naučit setkali víte, či tušíte, že tímto kurzem to teprve začíná a otevře se před Vámi nekonečno možností a dalších výběrů.

Co je to Access Bars?

Během terapie Bars® se trénovaný terapeut lehce dotýká 32 bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je "uvězněn" v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Hlas přicházející právě z těchto elektromagnetických nábojů nám brání uvěřit, že můžeme žít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. To je to, co Bars® začnou odemykat - prostor BÝT SÁM SEBOU.

Jak probíhá kurz Access Bars® ?

Kurz je celodenní a Access Bars® se naučíte snadno a lehce. Dostanete všechny potřebné informace k tomu, abyste byli schopni provádět terapii Access Bars® pro klienty i pro sebe. Jak by to mohlo být jestě lepší?

Access® zahrnuje kromě Access Bars®, mnoho dalších modalit a procesů. Jedním z úžasných nástrojů Access Consciousness® jsou tzv. Tělesné procesy (v Angličtině Access Consciousness® Body Processes).

Co jsou Access Consciousness® terapie tělesných procesů?

Jaký vztah máme se svým tělem? Jak jiní bychom si představovali být? Co když tyto procesy mohou ovlivnit tvořivé vědomí těla a uvolnit prostor k nastartování přirozených uzdravovacích procesů v těle, tzn. aby si tělo samo pomohlo vyléčit se? Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla klienta a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Jak terapie Access Consciousness tělesných procesů probíhá?

Každé sezení začíná úvodním rozhovorem o tom, proč je terapie požadována. Potom terapeut pokládá různé otázky, aby se společně s klientem dobrali energetického základu potíží a bloků.

Klient, který o těchto procesech už ví něco více je schopen vybrat si ten, u kterého vnímá, že by mohl být prospěšný pro jeho tělo, nebo na základě toho, co vyplynulo z předchozí konzultace, vybere proces, který by byl pro klienta přínosný sám terapeut. L

Terapie pak probíhá tak, že si klient lehne úplně oblečen na masážní lehátko a to na břicho, na záda nebo na bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde se uvolňuje energie. Terapeut se vždy ujistí, jestli je pozice klientovi pohodlná. 

Vlastní terapie je pak prováděna postupným opatrným přikládáním rukou terapeuta na tělo klienta a přesunováním do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici. 

Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

Zde jsou jako příklad uvedeny některé z procesů:

zlepšení funkce imunitního systému, nalezení nebo znovuobjevení radosti ze života

korekce zraku, odvrácení stárnutí organismu, energický facelift, energickým uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání a nebo uvolňování kalcifikace těla.

Jak dlouho terapie trvá?


Terapie Access Consciousness® tělesného procesu obvykle trvá 90 minut při osobní terapii.

Může to být provedeno na dálku?

Tyto energie lze spustit na dálku, protože se jedná o energii, která je nezávislá na času a prostoru. Access Consciousness® společnost je ale toho názoru, že naše tělo také přijímá hodně opravdovým fyzickým kontaktem. Takže, ačkoliv energie lze spustit dynamicky na dálku, tato on-line nebo telefonická terapie není součástí Access Consciousness oficiálního pojetí. 

V rámci kurzu Foundation Access Consciousness® je začleněno také několik účinných tělesných procesů, které po absolvování kurzu můžete poskytovat svým klientům. Jak by to mohlo být jestě lepší?

"Biomimetic and Biomimetric Mimicry" - tělesný proces

Tento proces začne vytěsňovat bolesti, cesty a realitu, které nejsou Vaše. Začnete vytvářet život, který si přejete. Pro odemknutí "Biomimetic Mimicry" tento proces vyžaduje sérii několika sezení.

"MTVSS tělesný proces" ( Molecular Terminal Valance Sloughing System) - zlepšuje funkce imunitního systému, funkcí individuálních orgánů (např. trávícího systému) a celého těla.

"Celular memory" 

zbavuje buňky paměti traumat, jizev, a je také úžasně účinný pro zvírata.


Zajímáte-li se o Access Consciousness® a úspěšně projedete prvními kurzy Access Bars® a Foundation (nyní 4 denní kurz, kde si máte možnost osvojit mnoho verbálních nástrojů a také několik tělesných procesů), Váš pohled na svět a naši realitu se může neuvěřitelně změnit. Jedna jediná terapie Access Bars® Vám může, jak říká s úsměvem Gary Douglas, změnit život. Přesně cituji: " V nejlepším případě jste měli nejúžasnější masáž ve svém životě a v nejhorším případě se vám změní život" nebo je to naopak?

Začnete se více ptát a nedávat si odpovědi, což otevře další prostor pro tvořivost, výběr a možnosti. Zní to krásně, jenže někdy to znamená, že se rozloučíte také s tím co Vám přestává sloužit a může se to týkat čehokoliv v životě, například málo placené práce, která Vás vyčerpává a nebo partnerských a přátelských vztahů, které stojí v cestě Vašemu osobnímu rozvoji. Častým jevem je detox a postupné vyplavování dlouholetých, třeba i chronických zdravotních potíží, které mohou vést ke konečnému zbavení se daného problému.

Takže pokud toužíte zůstat tam, kde jste, je na místě opatrnost a vy do Access® rozhodně nechoďte, pravděpodobně to není pro Vás. Pokud jste to právě vy, kdo vnímáte volání své duše a máte zájem na zachování lidského rodu a naší planety Země, nebo byste rádi vyřešili něco, co Vás v životě omezuje, jste tu dobře a Access Consciousness® a jeho první kurz Acces Bars® může být vaší cestou. Celý vesmír se pro Vás otevře a začne Vám pomáhat! A vlastně, není to jinak? Co když Vy se konečně stanete svým vlastním vesmírem, nekonečnou, svobodnou, šťastnou a nezávislou bytostí, která je tou hybnou a účinnou silou a přetváří svoji - naši realitu a činí tento svět lepším místem.


Zuzana Štěpánková, Access Consciousness® Bars Facilitator

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čerpáno z vlastních poznatků a zkušeností s modalitami Access Consciousness® a tak...., odborná podpora a více info na: http://www.accessconsciousness.com/

Tento článek je možné volně šířit na sociálních sítích s uvedením autora a tímto odkazem.

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

6. května 2017

© Copyright Zuzana Štěpánková 2016-17Zuzana Štěpánková 


Access Consciousness® Bars Facilitator, Access Energetic Facelift™ Practitioner

Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry host for CZ

+42(0) 608327697  +44(0)7955 184306 - zuzana.stepankova@googlemail.com

 http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK


Je nyní čas osvobodit svoji mysl a zbavit se všech omezení?
Je nyní čas osvobodit svoji mysl a zbavit se všech omezení?

MŮŽEME SI V ŽIVOTĚ VYTVOŘIT MOŽNOSTI, KTERÉ HLEDÁME?  
    
 
 
 


MŮŽEME SI V ŽIVOTĚ VYTVOŘIT MOŽNOSTI, KTERÉ HLEDÁME? 

Dovolte mi, abych se  představila. Jmenuji se Zuzana Štěpánková.  Pocházím z České Republiky z Východočeského regionu  a nyní působím v přímořském městě Christchurch na jihu Anglie, domů do ČR  to však není  daleko a jezdím  často za rodinou.   Zdravotní problémy mě v minulosti vedly k různým alternativním metodám, jako je např. nutriční terapie, meditace nebo jóga. V kurzech, které jsem absolvovala, jsem hledala pomoc a radu od mnoha terapeutů ve snaze zlepšit své zdraví a být fit.Mnoholeté  zkušenosti práce v ošetřovatelství,  rehabilitaci a masérství, kde se setkávám s různým zdravotním stavem včetně fyzického nebo duševního postižení,  mě vedou k názoru na to, čeho bych ráda dosáhla  a objevuji  obrovské a zásadní možnosti, které Access Consciousness® může lidem nabídnout. 

Mohu upřímně říci, že den mého seznámení s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila....Den, kdy jsem absolvovala svůj první Access Bars® kurz byl výjimečný. Dvě terapie jsem obdržela a dvě sama poskytla pod vedením zkušeného lektora a více než to. Nyní jsem Access Consciousness® Bars Facilitator poskytující  tuto terapii své rodině, přatelům a klientům a jsem lektorkou kurzů Access Bars®.  Jako praktik mohu také nabídnout terapii Verbalních a Tělesných procesů Access Consciousness®  včetně Energetického kosmetického  Faceliftu,   což je další z mnoha Access Consciousness® modalit. Prostě vím, že Access Consciousness® opravdu funguje.....

Můj život se začíná  rychle a dynamicky měnit. Čím déle se věnuji Access Consciousness®, tím více dalších  možností se mi nabízí a  jak  jsem zjistila Access® nabízí  spoustu  možností pro každého, kdo hledá změnu. Co když nemusíme trpět nedostatkem a neduhy, co když pro každého je zde všeho dost, jen si to dovolit přijmout? 

Jaké změny od té doby co jsem v Access® nastaly u mě? 

Od dětských  let mě provázely všechny ty angíny, chřipky a nachlazení, v pozdějším věku také bolesti zad, problémy s imunitou a zažíváním, takové ty normální stavy únavy a naprostého vyčerpání z ničeho a nechuť vůbec  něco dělat.  Jsem levák přeučený na praváka, což je také úplně “normální” ne?  Bariéry v komunikaci, nijak odborně nespecifikované se projevovaly navenek mou uzavřeností a různými problémy ve škole, v práci a ve vztazích.    Když si podobnými legráckami procházely moje děti, ani mi to tenkrát nebylo divné, neduhy a různá omezení přece existují. Když před  několika lety odešel po dlouhé nemoci můj táta, začala jsem si dávat otázky. Je tohle to, pro co jsme sem na svět přišli?  Je zde možné jestě něco jiného? 

Již po  první terapii Access Bars®, kterou jsem absolvovala, jsem vstala jsem ze stolu jako doslova někdo jiný a  chvíli mi to trvalo, než jsem se hluboce nadechla a pochopila jsem, že jsem konečně doma a sama sebou.  Odplavují se nejen bloky s vyjadřováním, ale získávám i větší chuť do života a dochází k vyrovnávání na všech úrovních mého života včetně postupného odstraňování mých chronických  zdravotních  problémů a posuzování se za to co jsem kdy udělala nebo neudělala. Zlepšují a ozdravují  se mé vztahy s ostatními a do života přichází  hojnost,  dělám to, co mě baví. Nesmírně si vážím všech příležitostí, protože mi to umožňuje dále šířit uvědomění o možnostech Access Consciousness®.

Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše vědomí a přidat si do života více radosti, prostoru, klidu, hojnosti a  zdraví?

Access Consciousness® a Bars® nám mohou pomoci k propojení fyzického těla a našeho vědomí, k uvolnění a ozdravění vztahů a k pochopení toho, jak funguje tato realita. Kde jestě lze něco v našem životě zlepšit a změnit? Hledáte obnovu a změnu? Jak vás mohu inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama? Jak se to všechno změní k ještě lepšímu?

Více o Access Consciousness®

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného? Access Consciousness® přispělo v posledních 25 letech ke změně života více než 30 tisíc lidí po celém světě. Access Consciousness® - přístup k vědomí je řadou jednoduchých technik, nástrojů a procesů, které vás vedou k tomu, abyste se mohli propojit se svým vědomím a intuicí a posiluje vás k objevení více možností v životě, uvolnění energetických bloků a omezení, které vás drží zpátky a umožňuje vám vytvořit si život, jaký si přejete. Praktická, dynamická a pragmatická modalita "Access" poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které vám v brání v životě cokoliv přijímat. Metoda "Access Consciousness" a její základní technika Access Bars® je nabízena prostřednictvím kurzů, knih, audií a konzultací, a není o metaforách, myšlenkách nebo sladkých řečech, ale opravdu funguje! 

Hnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chaneling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory, které jsou elektricky uložené v mozku mnohdy  po mnoho životních cyklů. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží. 

Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Tato terapie je vhodná pro každého, děti i těhotné ženy a nejsou známy žádné  kontraindikace. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život"). Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.


Každý z nás má na světě své jedinečné místo a každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. "Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Kromě kurzu Access Bars mohu poskytnout terapii Access Bars® a některé z dalších skvělých Access Consciousness® terapií, jako jsou Verbalní terapie Tělesné procesy a Energetický kosmetický Facelift, který je pro mě horkou novinkou a jsem z toho velice nadšená. 

Access Energetic Facelift®, je jedním z Access Consciousness tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.

Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života.

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu.

Energie, které proudí během Access Energetic Facelift® jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?

Jaké jsou další možnosti?

Mám radost z pokroků svých klientů a těší mě sdílení Vašich zkušeností. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak vnímat  a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt našeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet."


Vaše zkušenosti  s terapií Access Bars®

Po terapii Access Bars®:

… Zuzi, je  mi fajn, vůbec mě nic nenaštve, mám tendenci se pořád usmívat. Ani ten L…. mě nemůže naštvat a to je co říct.  Pořád takovou spokojenou náladu, také  doufám, že mi vydrží hodně dlouho.  Díky .

Zdena P.

Ahoj Zuzko,

 děkuji za tvůj úžasný mail, přišla jsem domů  a říkala si, že Ti napíšu poděkování za dnešní den, byl úžasný, v práci mi bylo skvěle, tak nějak jsem vysmátá., děkuji moooc, že jsi mi přišla do života jako další sluníčko a za skvělou terapii.

Jdu psát a mám tu tento krásný mail, děkuji za slova která píšeš :-) Dnes to byl opravdu zázračný den :-)

Když jsem jela domů na nádraží přišla asi třináctiletá školačka, daly jsme se do řeči, jely spolu vlakem a vyprávěly si, obě jsme byly spokojené.

Jak ta má vnitřní změna přitáhla tak úžasnou holčinu:-)

Život vnímám jinak :-)

Vše je hezčí a příjemnější.

A co je úžasné, že mi to od terapie vydrželo :-)

Jitka C.


Od Tracy:

Úžasný efekt TERAPIE Bars® pro léčbu AUTISMU:

Dostala jsem svolení sdílet tento úžasný a inspirující příběh, který píše maminka 5 letého chlapce s autismem stupně 2, léčeni terapií Bars® vykazuje fenomenální změnu v jeho stavu:

Jsem tolik vděčná!

Můj pětilerý syn byl "diagnostikován" 2 stupeň autismu a v lékařské zprávě před Bars terapií nám bylo řečeno, že jeho zdravotní stav si vyžaduje více než 30 hodin intenzivní terapie týdně.

Byl přijat do plného časového programu pro autistické děti, protože by nebyl schopen fungovat v běžné škole, kde by na něj působil jakéhokoliv hluk a nebyl schopen komunikovat tak, aby ho maminka a ostatní mohli pochopit, mluvil pouze pár slov, které byly po celou dobu provázeny zvukovými projevy.

Nic nepomáhalo, ani logopedická péče, nic.

Myslela jsem, že nikdy nebudeme moci mluvit o jednoduchých každodenních věcech jako je .. hej mami jdeme ven nebo hej mami, dnes je zima, horko a pod. 

Jeho komunikace byla pouze pro přežití! 

... PO TERAPII ACCESS BARS®

Můj syn se nezastaví a mluví stále, byl přijat do běžné školy a já jsem se vübec nezmínila o jeho diagnóze, nebo že by kdy nějaký problém měl!!

Jeho výsledky ve škole jsou pozoruhodně vysoké a postupuje snadno a lehce!!

Je to obrovské, woo hoo

Obrovské. Děkuji pane Gary Douglasi!

Tak úžasné, nádherné!

Děkuji Gary

Děkuji Dain

Děkuji přátelé a bytosti, které se rozhodnou Být!

Děkuji za Bars 


Ohlasy po kurzu Access Bars®:

Milá Zuzko, nádhera, děkuji za to že jsi, děkuji za to že jsme, děkuji Vesmíru a těším se na další sdílení, radost a samozřejmě možnosti..no řekni, co je ještě lepší než toto…ty větičky mě faakt začaly hoodně bavit!…..

Opatruj se!

Alishia G.


Zuzanko, ty jsi andílek úžasný a zlatý, jsem ti mooooc vděčná a moc ti děkuji :-) :-) :-)

Ano, tenhle "balík" potřebuji uchopit a vyčistit a konečně, díky tobě, mám návod, jak na to a mohu vykročit dál. když mám v ruce "aspoň větu, kterou vím jak použít", tak se mám čeho chytnout a neodnese mě to.

S vděčností a láskou ti ze srdce děkuji.

Míla R.


Milá Zuzano,

Ještě jednou děkuji za kurz, velmi mě obohatil a metodu budu určitě používat. Právě proto, že je jednoduchá a účinná…

Alena Š.


Ahoj, na kurzu  to bylo moc fajn. Jsem rád že jsem si udělal Bars a můžu pomoci druhým, když  o to budou stát,  každý  žije tak jak si to utvoří  a já jsem moc rád,  že se konečně  můzu najít v prostředi a v energii s takovými lidmi jako jsi ty….

Pepa N.


Ahoj Zuzi, to byl krásný den a spalo se mi dobře..dneska večer  to zkusím na manželovi a postupně na dětech, abych to co nejlépe dostala do ruk...Hezký den..

 Soňa Š.


Děkuji...

-- Jana H.

Hi Zuzana thanks so much for yesterday such a fun class. I've just sent my Facilitator’s contract back for signing to Gary Douglas. How does it get any better that this?

Kimberley L.  


Po setkání praktiků Access Bars®: 

Hi Zuzana,

 Thank you for another lovely bars share; What a lovely session it was – so much gratitude. I’m so glad to meet you  and look forward to seeing what else we can create!

Blessings to you

Pavani


Díky ženy! Těším se na příště!

Naďa S.


I my moc děkujeme, co všechno je možné? Bylo a je to super��

Gábina a Anežka B.

———-


Jsem velice vděčná za vaše bezprostřední reakce po terapiích a kurzech, zajimavé postřehy, názory a hodnocení. Kurzy, které spolupořádám jsou natolik úspěšné, že plánujeme další. Jsem ráda, že se na kurzech mohu podílet a mohu říci, že účastníci si užívají a baví se při zjišťování svých bodů a poznávání Access Consciousness®. Je to docela návykové a jakmile jste to jednou zkusili budete chtít poznat víc!"

Další Informace o Access Consciousness® v češtině lze najít na   http://accesszuzanagaia.simpl.com, Facebook: / accesszuzanagaiauk, / accesszuzanagaiacz


Na Access Bars® kurz a na terapie se mnou se lze přihlásit e-mailem zuzana.stepankova@googlemail.com


Co jestě je možné vytvořit? 


S radostí a lehkostí


Zuzana Štěpánková 

Access Consciousness® Facilitator

The Access Energetic Facelift™ Practitioner 


http://accesszuzanagaia.simpl.com/

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ


"Všechno v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí  a nádherou"®


Napsala Zuzana Štépanková

Čerpáno z vlastní zkušenosti s Bars® všeho okolo Access Consciousness® - website: https://www.accessconsciousness.com/

3. října 2017 

Tento článek je možné sdílet na sociálních sítích v plném znění s uvedením autoraZuzana Štěpánková 


Access Consciousness® Bars Facilitator, Access Energetic Facelift™ Practitioner

Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry host for CZ

+42(0) 608327697  +44(0)7955 184306 - zuzana.stepankova@googlemail.com

 http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK


Access Bars® praktik Jaroslav Vídeňský spolu s Lucií Alferi a Járou Vídeňským juniorem během terapie Access Bars®
Access Bars® praktik Jaroslav Vídeňský spolu s Lucií Alferi a Járou Vídeňským juniorem během terapie Access Bars®

Setkaní s Maitasunou

Začalo to tím, že....


Před dvěma lety se splnil jeden velký sen paní Aleně Camplíkové a spolu s dalšími vytvořila centrum v Praze na Žižkově s názvem Maitasuna. Proč Maitasuna, no běžte se tam podivat a nahlédněte do velice pestrého programu, který se zde vytváří, kde najdete velkou škálu seminářů různých  zaměření, prostor pro osobní terepie, masáže a také určitě setkání třetího druhu - Lucie Alferi je první českou chanelerkou a Alena Camplíková kvantuje. Moje laické vysvětlení pochopíte, když vstoupíte dovnitř velkého sálu a zahledíte se do očí sochy v rohu místnosti, kterou nelze přehlédnout. Socha žije a bytost sochy je v tu chvíli s vámi, jsou zde i další prostory, které  zdobí krasné sochy pana Marka, více Vám určitě poví sochy samy a jednou z nich je právě Maitasuna. 


Maitasuna si v září roku 2017 vybrala Kurz Access Bars®, dosadila lektorku a první studenty a tak to všechno začalo kurzem 28. října. 

Jaké štěstí mám, že jsem tou lektorku Access Bars® a první studenti už praktikují a šíří světlo Bars dál®. 

Access Consciousness® Bars Practitioner Jaroslav Vídeňský je jedním z nich, najdete ho jak jinak v Maitasuně Praha spolu s Luciií Alferi a malým Járou, vsichni tři se zúčastnili kurzu Access Bars®. Jak jestě lépe by to mohlo vypadat?


Lenka Amodinidasi Liška, novinářka a blogerka a členka týmu Maitasuny napsala krásný článek v němž sdílí zážitky z terapie Access Bars® právě s praktikem Jardou. 

Lenku jsem osobně poznala nedávno na setkání lektorů v Maitasuně, jsem moc vděčná a ráda šířím dál: 


Další kurz Access Bars® v Maitasuně je 13. ledna 2018 a přihlásit se můžete na: zuzana.stepankova@googlemail.com

32 BODŮ KE SVOBODĚ – METODA ACCESS BARS® V PRAXI

Někteří možná čekali, že tu najdete body, jak se stát svobodnými. Ve své mysli, ve svém životě, ve svém tvoření. Ano, jistě bych mohla sepsat 32 motivačních bodů, ale vzhledem k tomu, že by jejich účinnost měla asi takové trvání, jako délka vašeho čtení do konce článku, půjdu raději trochu víc do hloubky. A přitom zůstanu v naprosté jednoduchosti.

Doba se vyvíjí a mění. Vše je rychlejší a metody se více a více zjednodušují a přitom jim nic neubírá na síle a účinnosti. A jednoduchost je to, co miluji. Proto se s vámi ráda podělím o zkušenost z terapie Access Bars®, kterou jsem absolvovala v Maitasuně u skvělého muže, člověka, terapeuta Jaroslava Vídeňského. 

Oč jde?

Metoda Access Bars® využívá 32 bodů na hlavě, pomocí kterých uvolňuje naše prográmky, omezení ve všech oblastech života – Tělo, Peníze, Komunikace, Léčení atd. Velmi jemnou metodou se tak uvolňuí i hodně hluboké vzorce v naprostém uvolnění těla i mysli. Jde to rychle, Jedno sezení trvá hodinu až hodinu a půl.

Jak to probíhá?

No je fakt, že jsem měla k metodě celkem respekt. Jarda je totiž kus muže a říkala jsem si, že jestli mi bude svýma rukama a silou stimulovat body na hlavě, tak mě po terpaii už možá nebude trápit nic nikdy:) Tady samo trochu žertuji. V naprosto příjemném bezpečním prostředí jsem si lehla a Jarda my vysvětlil co bude dělat a co se bude dít. Které body a jak mi bude tz“mačkat“ a s čím budou souviset. Bylo pak na mě jak chci terapií projít. Jestli chci komentovat co se děje, nebo si ji jen v tichosti užívat. Vše je individuální a intuitivní, takže u jednoho bodu, podle toho, jak terapuet cítí vaše tělo může zůstat déle, u jiných zase jen chvilku.

Byla jsem zvědavá, co se bude dít. A po začátku terapie i velmi mile překvapená v jaké lehkosti a jemnosti se vše odehrává. Jarda se bodů skoro ani nedotýkal a při tom jsem měla od první chvíle pocit, jako by se mi do celého těla rozlévala nová energie. Začíná se od bodů na hlavně, nohou a rukou. Po té se celá terpaie odehrává jen v oblasti hlavy. Jarda mi vždy řekl, jakých bodů s ebude dotýkat a s čím souvisí.

Byl to úžasný zážitek. Vím, že je pro mě někdy těžké se úplně a plně uvolnit. Prostě nechat tělo jen tak rozplynout. Tady to šlo hned a opravdu hluboké uvolnění přišlo po pár minutách. Každý bod jsem cítila trochu jinak a energie to vždy byla silná. K tématům, která řeším mi přišly nové odpovědi nové vize. A protože jsem zrovna potřebovala rozklíčovat konkrétní situaci, moje mysl mě pustila i do minulých životů. Ač tam probíhalo velmi hluboké čištění, cítila jsem, že energeticky je to velmi uvolňující a příjemné. I po terapii, kdy už jsme si jen povídali o tom co se dělo, jsem se cítila plná energie a úplně bez myšlenek. Konečně:)

Hned při ranní meditaci druhý den jsem cítila obrovský nával energie a kreativity a vymyslela spoustu nových projektů. Navíc teď mám období pozorování. Tím, jak mi Jarda zaktivoval body na hlavě a vlastně tak změnil moje hloboko uložená přesvědčení, mám být teď pozorná a sledovat co se bude dít. Jakékoliv nepodporující prostředí hned poznám a cítím i více síly ve vytváření svého záměru, své vize. Otestovala jsem to hned v přeplněném metru, kde jsem si objednala místo k sezení a hned se uvolnilo:)

Jak už jsem psala. Miluji jednoduché metody, protože mám pocit, že v dněšní době jsou to ty nejúčinnější. Na metodě Access Bars® se mi líbí, že i když jde hodně do hloubky, nemusí člověk žádnými bolestivými situacemi procházet znovu, jako třeba u regresních terapií. Tahle cesta je prostě pro ty, kteří se chtějí učit a růst z radosti a inspirace a ne jen z krize. Těch už mám za sebou taky dost. A taky je fajn jít na terapii k někomu, kdo je naprosto ustátý sám v sobě a dokáže skrze sebe nechat proudit naprosto čistě vše, co tam patří a udržet tak bezpečné a příjemné prostředí pro váš vlastní proces. A to Jarda splňuje skvěle.

Takže jestli máte chuť prožít, najít a zvědomit si také svých 32 bodů ke svobodě, mysli, těla i ducha, pak je Access Bars® tou pravou cestou pro vás. Jardu můžete kontaktovat na mailu:
j.vidensky@seznam.cz

A nebo rovnou zajít na celý kurz Kurz Access Bars® Maitasuna, který určitě obohatí třeba i váš partnerský život.

S láskou a úctou milovnice jdnoduchosti Lenka Liška

6.12.2017 20:58

Srdečně Vás zvu na další kurz Access Bars® v Maitasuně a to 13. ledna 2018.

Přihlásit se můžete na: zuzana.stepankova@googlemail.com

Výměna Bars 12. září 2017

Facebook

Pozvánka

Kurz Access Bars®
Kurz Access Bars®

Praha - Kurz Access Bars 31. března 2017

Psychické a mentální zdraví
Psychické a mentální zdraví

"ACCESS" PŘÍBĚHY ZMĚN - Reální Lidé, Jednoduché Nástroje, Dynamická Změna

Zde

Lidský příběh

(V angličtině)

Christchurch u Julie a Andyho
Christchurch u Julie a Andyho

VÝMĚNNÉ BARS® TERAPIE

Chvíle sdílení praktických zkušenosti s ostatními terapeuty a lektory jsou k nezaplacení.

Sdílíme naše nadšení
Sdílíme naše nadšení

SETKÁNÍ V PRAZE 9/2/2017 - KURZ ACCESS BARS®

Na kurzu Access Bars® jsme se setkali opět v krásném prostředí Naturopatické poradny u Alishie Gajić v Praze, velké poděkování za toto prostředí, občerstvení a nádhernou pozitivní energii, kterou Alisi a její manžel přinesli.

Gratuluji absolventkám, přeji hodně radosti a hojnosti s Bars® a děkuji všem za krásný den.

Jak jestě více se můžeme stát tím, kým opravdu jsme?

Zuzka

Certifikáty pro nové terapeuty Access Bars na Sri Lance
Certifikáty pro nové terapeuty Access Bars na Sri Lance

ACCESS BARS KURZ NA SRI LANCE

Velké uznání novým terapeutkám Access Bars z České a Slovenské republiky Erice, Daniele a Jitce které se rozhodly absolvovat Access Bars kurz v průběhu dvou dopolední 27. a 28. ledna 2017 během své dovolené v krásném prostředí CZ Resort Payagala na Sri Lance a Petře za pomoc při terapiích prvního dne.

Děkujeme Milošovi, majiteli hotelu a Alishii, vedoucí naší skupiny za umožnění této akce a pomoc s organizací.

Děkujeme Martě Eder, CF, že se zúčastnila druhého dne a svými zkušenostmi a radami obohatila tento jedinečný kurz.

Co jestě lze vytvořit?

Access Bars® kurz Praha 6. prosince 2016
Access Bars® kurz Praha 6. prosince 2016

SETKÁNÍ V PRAZE - ACCESS BARS® KURZ 6. PROSINCE 2016

Gratulace novým terapeutům Access Bars®!

Otázka dne: Co jestě je možné?

Otevírání nových možností obrazně i v realitě!

Třebîč 3/12/2016 - Access Bars® kurz
Třebîč 3/12/2016 - Access Bars® kurz

SETKÁNÍ V TŘEBÍČI - ACCESS BARS® KURZ 3. PROSINCE 2016

Realizuje se to, co bylo vysláno jako záměr a to aby se o Access Consciousness® a technice Access Bars® a o tom jak může pomoci, lidi u nás dozvědeli. Co kdybychom v sobě objevili sílu a pokoru a vědomí, že tím, že změníme sami sebe, můžeme změnit svět. Klasik by řekl: "Není malých rolí".

Access Bars® v České Republice má zelenou a noví terapeuti jsou toho důkazem a nádhernou ukázkou, jak vesmír pracuje pro nás, když o to požádáme.

Andrea Veškrnová
Andrea Veškrnová

SETKÁNÍ S ANDREOU

Andrea je kosmetička a majitelka Studia Symetrio ZDE.

Co ještě je možné?

Andrea je absolvent mého kurzu Access Bars s licencí Access Consciousness Bars® Practitioner - terapeut Access Bars.

Máte taky někdy ten pocit, že se a někým znáte už hodně dlouho a víte to už při prvním setkání?

Tak se tak podíváte jeden na druhého při prvním setkání a za pŕivítáním hned řeknete : " To jsem ráda, že tě zase vidím. Tak to jsme přesně my dvě - Zuzana a Andrea.

Jak jestě lépe by to mohlo jít?

Andrea a Zuzana spolu pořádají Access Bars jednodenní seminář v Třebíči 3/12/2016, více ZDE

Foto z časopisu Aspire - článek o mé práci a Access Consciousness®
Foto z časopisu Aspire - článek o mé práci a Access Consciousness®

SETKÁNÍ S NOVINÁŘI

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného?

K dispozici v 173 zemích, hnutí Access Consciousness® přispělo v posledních 25 letech ke změně života více než 30 tisíc lidí po celém světě. Access Consciousness - přístup k vědomí je řadou jednoduchých technik, nástrojů a procesů, které vás vedou k tomu, abyste se mohli propojit se svým vědomím a intuicí a posiluje vás k objevení více možnostî v životě, uvolnění energetických bloků a omezení, které vás drží zpátky a umožňuje vám vytvořit si život, jaký si přejete. Praktická, dynamická a pragmatická modalita "Access" poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které vám v brání v životě cokoliv přijímat. Metoda "Access Consciousness" a její základní technika Access Bars® je nabízena prostřednictvím kurzů, knih, audií a konzultací, a není o metaforách, myšlenkách nebo sladkých řečech, ale opravdu funguje! 

Access Consciousness Bars Facilitator Zuzana Štěpánková absolvovala svůj první kurz Access Bars® v květnu 2016 v UK po mnoha letech práce v ošetrovatelství a zdravotnictví. Zuzaninými klienty byli lidé s různým zdravotním stavem, včetně fyzického nebo duševního postižení. Tato práce v kombinaci s kvalifikací maséra ji přiměla k tomu, aby si utvořila názor na to, čeho chce dosáhnout a začala objevovat obrovské a zásadní možnosti Access Consciousness®.

Zuzana, která pochází z České republiky a nyní působí v krásném přímořském městě Christchurch v Dorsetu, UK řekla: "Mohu upřímně říci, že den mého seznámeni s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila. Zdravotní problémy mě v minulosti vedly k různým alternativním metodám, jako je např. nutriční terapie, meditace nebo jóga. V kurzech, které jsem absolvovala, jsem hledala pomoc a radu od mnoha terapeutů ve snaze zlepšit své zdraví a být fit. V roce 2012 můj otec ztratil svou bitvu s Parkinsonovou nemocí a já jsem věděla, že jsem tam měla pro něho být a mít možnost mu pomoci, ale nevěděla jsem jak. Všechno kolem dokola stahovalo mé zdraví dolů, jedna věc následovala druhou, alergie, poruchy trávení, problémy s klouby a tak dále, byla jsem skutečný příklad někoho, kdo schází a neví jak dál a co dělat. Všechno se vystupňovalo, když jsem si přivodila zranění kolene při přecházení rušné silnice s diagnózou natrženého menisku v pravém koleni a lékaři mi při té příležitosti sdělili, že mám i artritidu a nedoporučují operaci. Byla jsem na dně, doma s trochou peněz na přežití na několik měsíců o berlích, abych se mohla dostat aspoň na WC a do kuchyně, daleko od mé milované zahrady. Paradoxně jsem uviděla světlo a někde hluboko jsem věděla, že se mohu vyléčit sama, jen jsem zatím nevěděla jak. Najednou jsem věděla, źe všechno bude v pořádku, měla jsem čas meditovat, začít rehabilitaci a zlepšila jsem svůj jídelníćek. Měla jsem více času na čtení, malování, korálkování a mnoho dalších aktivit, prostě dělala jsem věci, na které jsem předtím neměla čas ani energii. Mé zdraví se postupem času zlepšilo, ale nic mi nedodalo tolik energie jako terapie Access Bars®. Zlepšení zdravotního stavu bylo tak obrovské, něco jako zázrak a ani rodina a přátelé nemohli uvěřit tomu, źe mě vidí opět veselou a plnou elánu". Po prvním absolvovaném kurzu Zuzana věděla, že bude předávat a šířit zázrak jménem Access Bars® dál.

Hnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chaneling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z jakéhokoliv života, které jsou elektricky
uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při dotyku a je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží. 
Několik lékařů, kteří jsou odborníky v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenalo v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život". Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější. 

Zuzana říká: "Každý z nás má na světě svůj jedinečný úkol. Každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. "Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu. Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Mám licenci poskytnout terapii Access Bars® a některé z dalších skvělých Access Consciousness® terapií, jako jsou Body procesy a Verbální terapie. Mám radost, že mohu prakticky vyučovat tuto techniku a každý nový terapeut Access Bars® a jeho pokrok a úspěchy mě těší. Sdílení toho, co vím je mým hlavním cílem a umožnění lidem zlepšit přístup k vědomí a jejich bytosti je jedním z mých největších přání. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak pociťovat a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt vašeho života, od zaměstnání a kariéry po vztahy a rodinu a pomáhá, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet."

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život". Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější. 
Zuzana říká: "Každý z nás má na světě svůj jedinečný úkol. Každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. "Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu. Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Mám licenci poskytnout terapii Access Bars® a některé z dalších skvělých Access Consciousness® terapií, jako jsou Body procesy a Verbální terapie. Mám radost, že mohu prakticky vyučovat tuto techniku a každý nový terapeut Access Bars® a jeho pokrok a úspěchy mě těší. Sdílení toho, co vím je mým hlavním cílem a umožnění lidem zlepšit přístup k vědomí a jejich bytosti je jedním z mých největších přání. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak pociťovat a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt vašeho života, od zaměstnání a kariéry po vztahy a rodinu a pomáhá, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet."
Stejně jako Access Consciousness® terapii, Zuzana nabízí také řadu kurzů, včetně seznamovacích, který je ideální pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco více o Access Consciousness® a jak to může změnit váš život. Zuzana říká: "Kurzy, které spolupořádám jsou natolik úspěšné, že plánujeme další. Jsem ráda, ze se na kurzech mohu podílet a mohu říci, že účastníci si užívají a baví se při zjišťování svých bodů a poznávání Access Consciousness®. Je to docela návykové a jakmile jste to jednou zkusili budete chtít poznat víc! "

Pro další informace, nebo dotazy o Access Consciousness® kurzech volejte Zuzanu na +44(0)07955 184306 nebo pište na e-mailovou adresu: zuzana.stepankova@googlemail.com nebo 'Like' na Facebooku: / accesszuzanagaiauk, / accesszuzanagaiacz

Z anglického originálu pro časopis Aspire UK Aspire Magazine issue 463 pg 6-7 do češtiny přeložila Zuzana Štěpánková,  17/11/2016, český překlad lze šířit volně na sociálních sítích s uvedením odkazů na originální článek a autora překladu 
© Copyright Zuzana Štěpánková 2016-17

Christchurch UK 2016
Christchurch UK 2016

SETKANÍ TERAPEUTŮ ACCESS BARS® CHRISTCHURCH

Více o Bars®

CO VÍM O ACCESS BARS®?

Vždy, když jsem tím, kdo Access Bars® terapii přijímá, dostávam se do prostoru relaxace, lehkosti a světla, a když terapii dávám, cítím energii v konečcích prstů, kolem mě, jsem v jednotě se vším, co je a jsem teď a tady pro svého klienta. Ať tak či onak, je to vždy velmi uspokojující zážitek.

Když se těchto 32 bodů na hlavě spouští lehkým dotykem terapeuta, prostor kolem místa, kde se toto děje dostane spoustu energie, ze které má užitek i okolí, zvláště děti, které mají více otevřené vědomí a také naši zvířecí domácí mazlíčci toto vědí a s radostí přijímají kouzlo Bars®, když se toto děje v jejich blízkosti. 
Je tu spousta legrace, popovídání a novinky z "Access" a pro všechny zúčastněné jsou to chvíle, kdy se moc nic neřeší, ono se je. 
Co ještě je možné?
Při setkání se podává lehké občerstvení, káva, čaj, voda, sladké i slané, ovoce. Při terapii dochází k uvolňování zablokované energie a poté je třeba doplnit cukr, sůl a hodně pít. 
Doporučováno je pohodlné oblečení a pantofle nebo teplé ponožky pro pocit uvolněnosti. 
Co když tohle je pozvání i pro vás a uvolnění vašich Bars®?

Jéééé, moje Bars® potřebují spustit prosím! Tato vize je velice barevná, vidím v ní, že každý ví, kde jsou jeho body na hlavě, které umožňují uvolnění a dokáže pomoci sobě a ostatním.

Co ještě můžeme vytvořit?

Pozvánka na Access Bars kurz v přímořském letovisku Christchurch Dorset

SETKÁNÍ A SPOLUPRÁCE S JULIÍ A SPOLEČNÉ AKCE

Více o naší spolupráci a společných akcích:

Giving and Receiving - setkávání terapeutů Access Bars® a výměna terapie a zkušeností

Seznamovací večery, nebo rána i jindy akce na propagaci Access Bars a Access Consciousness a informace pro veřejnost

Účast na expo's s ukázkovou terapií Access Bars® a další společně akce

Certifikované kurzy Access Bars

více zde:

Hodně legrace, profesionalita, týmová práce

Co jestě můžeme vytvořit?

NABÍZÍME, PRODAVÁME, CO NEMÁME, OBJEDNÁME...

Setkání Pejskařů v Mudeford nedaleko Christchurch Dorset nabízí možnost, jak dostat Access Bars® do povědomí širší veřejnosti. Proč ne, za zkoušku to stojí. Co ještě můžeme udělat pro to, aby "pánečkové" dokázali více porozumět svým psím přátelům?

Vice ZDE