Access Zuzana Gaia

SLUNEČNICE

SLUNEČNICE

ráda se s vámi podělím o zajímavý zážitek.  Na tuhle krásku u vchodu do domu je mnoho ohlasů a také se mě lidé ptají, zda je opravdu na světě nebo jsem si to někde stáhla. Vážení nestáhla...dnes si opět přitáhla moji pozornost už tím, že jsem zaslechla hlas kolemjdoucích - hm jakoby náhodou: "Podívej, už jsme u té slunečnice" slyším jak maminka říká dítěti. No a tak jsem si uvědomila, ....co semínek jsme na jaře s dětmi zaseli a jen jsme pokračovali v zalévání a chránili je... a i přes to letošní sucho přeci jenom některé vyrostly. 

Navečer si říkám, fain, dnes nezalévám, je po dešti,  no a pak mi přijde podívat se v zapadajícím slunci na naši krásku sklánějící se pod tíhou semínek nového života, páni, lidi, ona mi říká: "Pojď, vem si ten svůj mobil a vyfoť si mě na památku", zas jedno léto na sklonku a jaká  nádhera.

Co když nemusíme dopředu vědět, kolik našich slunečnic vyroste do krásy, co když stačí jen zalévat a mít radost ze zalévání?

Co dalšího je možné?

Možná, že ani netušíme, jaké dary komunikace s jemnohmotným světem máme a kolik energií dokážeme vnímat. Co vám tuto chvíli chce říci třeba vaše tělo.


Jak si teď uvědomuji, u mě se velice prohloubilo vnímání právě těchto jemných energií a mého těla po třech velkých kurzech, které jsem si dovolila přijmout během krátké doby:


 - Access Foundation s Mary Haines v Anglii

- Access 3 denní kurz tělesných procesů se Shaunou Teaken  v Budapešti 

-  3 denní Happy Mouth generativní energetické stomatologie  dr. Toma Kolsa v Praze


Propojení Accessu a Happy Mouth pro mě funguje.


Shauna Teaken vám může zprostředkovat oboje, jak Access tak Happy Mouth, během její návštevy v Praze se kromě 3 denního kurzu Access body můžete těšit na přednášku o Happy Mouth a zakladní kurz Happy Mouth.


Jak ještě lépe lze komunikovat s neviditelným?

Kdy a jak k nám tělo promlouvá?

Jakým přínosem tohle může být pro vás?


Více o 3 denním kurzu Access Body:

https://www.facebook.com/100000343399581/posts/1973463472675080/


Více o Happy Mouth v češtině:

http://accesszuzanagaia.simpl.com/happy_mouth.html


Jaké naše generativní schopnosti můžeme využít pro zbavení se různých omezení?

Co když si svoji realitu svoji  vytváříme tím, co si vybíráme? Také hledáte jak zlepšit zdraví, být fit, mít dostatek  hojnosti a životní radosti?


Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného?  Co když právě Bars®, Energetický facelift a další metody hraní si s energií jsou klíčem k různým omezením, která nám život staví do cesty? 

Praktická, dynamická a pragmatická modalita  Access Consciousness® poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které nám brání v životě cokoliv přijímat. Před více více než 30 lety Gary Douglas v USA začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě a  Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory, které jsou elektricky uložené v mozku mnohdy  po mnoho životních cyklů. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží. 

Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou až k uvolněnějším theta vlnám.


Každý z nás má na světě své jedinečné místo a každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. 


Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává nám  nástroje a procesy k tomu, abychom  věděli, že víme a co je pravda právě pro každého z nás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiného.

Můžeme si v životě vytvořit možnosti, které hledáme?

Jedním z Access Consciousness® Tělesných  procesů, který může pomoci nastavit systémy v našem organismu pro regenerování spíše než degenerování je  Access energetický facelift™Více o faceliftu zde.

Jaké jsou výsledky působení Faceliftu? 

Access Energetic Facelift™ omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. 

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj. Je známo, že lidé, kteří se zabývají Accessem nestárnou, v organismu se prohlubuje vitalita a chuť do života, chuť tvořit. Jak by to vypadalo, kdybychom se mohli opět podívat  na svět rozzářenýma očima dítěte  a každá  nová zkušenost by pro nás byla  novou neprobádanou hračkou? 

Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže v našem  vyzařování, držení těla a v tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváme  relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíme  nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi. 

Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života. 

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu. 

Energie, které proudí během  Faceliftu jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem. Energiemi  Faceliftu lze působit i na jiné konkrétní části těla dle problému na který se pří terapii zaměříme. 

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?

Jaké jsou další možnosti?

- lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu, tak v chování

- po terapii je patrný více zářivý a mladší výraz tváře

- vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima jsou méně viditelné a postupne mizí

- klienti si pochvalují hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji

- dochází ke snížené pigmentaci

- může se zastavit vypadávání vlasů

- zlepšuje se vidění do dálky

- znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítite se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni?

Může to být jeden z nádherných  zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví.

Jak probíhá trénink Faceliftu?

Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces, obdržíte 2 plná sezení a dvě sezení poskytnete. V príručce ke kurzu najdete mnoho informací o tomto procesu a také vyobrazení a pořadí poloh rukou. Po absolvování tohoto kurzu jste   Access Energetic Facelift™ praktik a můžete tento proces poskytovat druhým a zahrnout ho do své praxe. Pro trénink není předpokladem žadné předchozí vzdělání.Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Facelift je součastí tzv. Tělesných procesů Access Consciousness® Access Body procesy. Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Praktik jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z nás tyto procesy vyhledává.  Jak ještě lepší by to mohlo být? Praktici a facilitátoři mají s těmito technikami povětšinou jen ty nejlepší zkušenosti. Procesy napomáhají uvolnit se ve  vztazích k ostatním a hlavně sám k sobě. Jak by to vypadalo, kdybychom se přestali soudit za něco, co jsme kdy udělali nebo neudělali.  Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život? Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec. Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké  si žádáte?  Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz?  Jak by váš život mohl vypadat?  Co když je možné  zlepšení funkcí  imunitního systému? Jakou radost  ze života můžeme mít? Co když je možná korekce zraku, odstranění kalcifikace těla a odvrácení starnutí organismu? Jaké další otázky si müžeme položit? Pomocí těchto procesů a uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání. 

Tělesných procesů Access Consciousness je  přes 50 a ne každý ví, že ten nejvhodnější  proces pro něho  mu vlastně  při terapii vybere jeho tělo.  Kromě již zmíněného Faceliftu lze napřiklad uvest: MTVSS pro zlepšení  imunity a posílení celého těla, Celular memory - Buněčná paměť  nebo Biomimetic & Biomimetric Mimicry....a přes 50 dalších procesů, při terapii necháme tedy  vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj nejvetším přínosem v tu danou chvíli. 

Co, když vaše  tělo ví?

Otázky a speciální způsob dotazování se,  jsou také hlavním rysem tzv. Verbálních procesů Access Consciousness®, Více o "Clearing statement", které nám pomohou například pročistit energie, které nám již neslouží či braní v dalším rozvoji. Právě při terapii Faceliftu, o které je řeč jsou tyto otázky zaměřeny na naše omezení a názory spojené s věkem, stárnutím, opotřebováním organismu a pomáhají  k regeneraci organismu.


Jakou generativní schopností okamžitého zhmotnění elementálů do reality podle požadavku kvantových provázání totální radosti ze života, odmítáme  vytvářet a ustavovat? 

Tyto generativní schopnosti jsou přirozené každému z nás a jen je třeba o ně požádat!

Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše vědomí a přidat si do života více radosti, prostoru, klidu, hojnosti a  zdraví? Access Consciousness® a jeho prostředky nám mohou pomoci k propojení fyzického těla a našeho vědomí, k uvolnění a ozdravění vztahů a k pochopení toho, jak funguje tato realita. 

Kde jestě lze něco v našem životě zlepšit a změnit? Hledáte obnovu a změnu? Jak vás mohou lidé, kteří již tímto způsobem vědomě  tvoří svůj život  inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama? 

Jak se to všechno změní k ještě lepšímu? To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Jaké jsou další možnosti?

Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt našeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí a to v souladu s tvořením společným. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte a jsou přínosem pro všechny  k vám opravdu začnou přicházet.

Motto Access Consciousness®:

"Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a oslavou"---------------------------------------------------------------Autorka článku Zuzana Štěpánková  facilituje kurzy Access Bars® a Access Energetic Facelift™ a je certifikovaným praktikem metody Happy Mouth™ generativní energetické stomatologie.

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora  a aktivním odkazem na stránky  http://accesszuzanagaia.simpl.com/ a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky - 31. 8. 2018

© Copyright Zuzana Štěpánková 2018-19

5 jednoduchých věcí, které lze dělat pro vytvoření změn v životě tím, že jsme laskaví ke svému tělu. 


5 jednoduchých věcí, které lze dělat pro vytvoření změn v životě tím, že jsme laskaví ke svému tělu.


Byli byste rádi, kdyby  něco na vašem těle bylo jiné? Zkusili jste už všechno možné pro vytvoření změny, ale nic nefunovalo způsobem, jakým byste chtěli?

Co když to, o co vaše tělo opravdu žádá je laskavost? Máme tato neuvěřitelná těla, která pro nás dělají tolik každou  minutu, každý den, a přesto se velice vzácně, ne-li vůbec ne zastavíme, abychom si uvědomili, jakým darem opravdu těla jsou. 


Místo toho je soudíme, ignorujeme to, o co náš žadají a očekáváme, že nám budou sloužit nehledě na to, co si vybíráme. Těla to s námi nemají lehké. 

Co když být jednoduše laskavý k svému tělu mu může prospět více, než jsme si mohli představit?


Naše těla nám plnými hrstmi dávají tolik. Jak by se náš život mohl změnit, kdybychom k nim začali být laskavější?


Zde je 5 jednoduchých způsobů od Dr.Daina Heera - drdainheer.com, kterými můžete svému tělu laskavost nabídnout pro vytvoření možnosti dynamické změny:


Všímejte si miminek a malých dětí

Vidíte tu radost, kterou miminka a malé děti oplyvají? V jejich světě neexistuji problémy a posuzovaní. Pamatujete si tento pocit Dětskou radostí je prostě být na světě. Hrají si, smějí se a zkoumají svá těla čistě pro zábavu. O kolik zábavnější může být znovu váš život, když začnete následovat tuto energii, je to neuvěřitelný dar pro vaše tělo. Je to jedním z nejjednodušších způsobů, jak nabídnout ohromnou laskavost s dynamickým impaktem.


Začněte se svého těla denně dotýkat

Může to znít neuvěřitelně jednoduše, a přesto být v kontaktu se svým tělem je úžasným způsobem, jak se s ním znovu propojit. Všimněte si, jak se vaše paže nwbo tvár nebo koleno rozzáří, když se jich dotknete. Tělo vám bude tak vděčné. Naučili jsme se odpojit od svého těla; často úplně ignorujeme všechno, co nám nabízí. Dotyk nam dovolí znovu se s ním propojit a vzít na vědomí, jakým darem pro nás je.


Pokládejte svému tělu otázky

Většinu  z nás nikdo nenaučil mluvit se svým tělem  — jinak, než davaním příkazů se souzením —  roro je jedním z nejjednodušších a nejlaskavějších věcí, které lze tělu nabídnout! Ptát se svého těla může být třeba takto jednoduché: “Tělo, přeješ si jít na procházku?” Odpověď, kterou dostanete bude energetická, ale vy víte. Můžete se také zeptat: “Chceš nějaké jídlo?” Nebo, “Tělo, co by pro tebe bylo zábavou dnes dělat?” Otázkami začneme být více na pozoru, co od nás tělo vlastně žádá, a možná to je trochu odlišné od toho, co jsme si mysleli. A když svému tělu dáme to,o co nás opravdu žádá, místo toho, co jsme si o něm vyprojektovali, pak mu nabídneme takový stupeň laskavosti, že pro nás vytvoří prostor důležitý pro změnu.


Buďte vděční a dovolte si přijímat

Zastavili jste se někdy, abyste opravdu od srdce svému tělu poděkovali za to všechno, co pro vás dělá? Být vděčným je magická formule, která opravdu může dovolit, aby se věci ve vašem životě začaly měnit. S vděčností není místa pro souzení; to jednoduše nemůže v ten samý okamžik existovat. Takže, když si vybereme být vděčni, dokonce za věci, které na svém těle soudíme  nejvíce, zastaví to neustálý tok negativního posuzování a dovolí jiné možnosti.


Dovolte si být natolik nenormální, že si budete užívat svoje tělo.


Může to, že jste nenormální být laskavostí? Podívejte se kolem sebe, kolik lidí, které znáte si vlastně uzívá své tělo? Přes 7 biliónů z nás a přeneseně každý nad 10 let si velice vzácně užívá tento neuvěřitelný zázrak, který nám byl dán. Vybrat si znovu radovat se ze svého těla je neuvěřitelně laskavé. Není to běžné, ale jste ochotni být tak nenormální?

Máte úžasné tělo, neuvěřitelný dar. Svému tělu nabídneme obrovský stupeň laskavosti, pokud budeme ctít jeho schopnosti nasloucháním tomu, co nám říká a pozveme radost, kterou jsme kdysi měli zpět do svého života. Praktikujte těchto 5 kroků každý den a buďte připraveni na překvapení a změny, které to umožní.https://bestselfmedia.com/body-kindness/


Přeložila: Zuzana ŠtěpánkováUMÍME POSLOUCHAT SVE TĚLO?

Jak jestě lépe poslouchat své tělo?

Moje nekonečné boje s nadváhou jsou PRYČ, PRYČ, PRYČ. 

Dokonce, když jsem byla štíhlá a do tělocvičny jsem chodila 5x v týdnu, nikdy jsem nebyla dost štíhlá, jestli mi rozumíte.

Když Gary (G. Douglas, zakladatel Access Consciousness®) přišel v srpnu ( srpnový update manuálu Access Bars®) s čistěním tzv. BHCEEMC’s a já se k tomu dostala poprvé na 4 denním Kurzu Foundation - základy Access Consciousness®, hned vzápětí, mnoho se pro mě opět začíná měnit a mezi jiným se odstraňují také moje strachy z přibíráním na váze dokonce poté, když sním třeba i malý hrášek.

Takže Gary opět vychaneloval, jak jinak, že si doslova zaměstnáváme jakéhosi autopilota nazvaného dle zkratek energií, které to představuje BHCEEMC’s, ten za nás řídí procesy v našem těle a každý z nás jednoho "toho řiditele" máme. 

Je to vlastně jakási entita, složena z různých energií (z jejichž zkratek v a angličtine pochází také název), kterou jsme si vytvořili a v každém životě jí zadáváme nové úkoly. Je to automatický pilot pro naše tělo. Tolik na vysvětlenou, tak to je, tohle se nedá pobrat přemýšlením a zdůvodňovaním, jako ostatně mnoho dalších věcí, které jednoduše řečeno víme a vnímáme přes srdce. 

Takže zpět k mé nadváze se kterou se odjakživa potýkám.  Nadváze?  Už neexistuje, ne snad jestě ve fyzičnu, avšak energeticky se to nyní čistí a všechny názory a obavy s tím spojené mizí, pozor, po jednom pročištění "BHCEEMC’s"!

Je stále mnoho co dělat, nejenom v této oblasti, ale ten kdo se tím zabývá jsem konečně JÁ a ne nejaký autopilot. 

Co když můžeme poslouchat své tělo a dozvědět se co chce před tím než nám to oznámí bolestí nebo nemocí?

Co když se můžeme sami léčit, nejen léčit ale i uzdravit?

Co když můžeme mít radost a potěšení z našeho těla?

Mnoho jestě nebylo řečeno.... nekonečné možnosti....

Takže teď jsme na startovních blocích Já a moje tělo,  poznáváme se navzájem a já se učím naslouchat....

Dne 11/11/2017 napsala

Zuzana Štěpánková

VÝBĚR, VYTVÁŘENÍ A USKUTEČNĚNÍ......

Není to o tom, co si zasloužíš, je to o tom, na co se zeptáš, co si vybereš, a co vytvoříš a vyprodukuješ". Gary Douglas

Jaké jsou možnosti?
Jaké jsou možnosti?

CO JEŠTĚ JE MOŽNÉ?

WEIP?

CO JEŠTĚ JE MOZNÉ?


Takhle věta, slovní nástroj, nábojnice chcete-li mě provází od té doby co znám #AccessConsciousness®. 


Jak to vysvětlit, když možná jenom tušíme, jaké možnosti se za touto jednoduchou hláškou skrývají ? A pokud tedy zůstaneme u munice jako přirovnání, Access  má ve svém velice výbušném skladu kromě známé terapie #AccessBars mnoho dalších silných nástrojů a jedním z nich jsou  i tzv. slovní procesy - zní to složitě, co. Když si to zažijete, poznáte, jak geniální třeba  jednoduchá otevřená otázka může být. Co když nás tyto nenápadné pomocnice - otázky pomohou dostat se za hranice této reality nebo nám jednoduše pomohou v běžných denních situacích.


Zůstaňme tedy dnes právě u této věty - Co ještě je možné? 


Jak si představit to nekonečno a svět bez limitu a omezování? Je tu někdo, kdo je připraven na toto odpovědět? Pokud dáme stranou všechny ty učené definice nekonečna, zůstane nám jedna jediná a tou jsme my sami. No a to je právě ten okamžik, kdy nekonečno možnosti přichází na scénu. Co když všechno a nic je jedno a totéž? Okamžik zrodu a okamžik zániku, jeden bod stvoření, neustálý pohyb částic sem, tam, tam sem, co jestě je možné?

Co když každý tím jak jsme jedineční máme sílu a možnost vytvářet to nekonečno možností ve svém životě, potažmo v životě teto planety, kterou tak společně tvoříme? Tvoříme? Tvoříme tedy tím jak cítíme, mluvíme, jednáme, jsme tento svět? Ten i ten, není snad každý spolutvůrce těchto nekonečných možností?

Vždy, když máme úspěch a svět nám leží u nohou, proč se nezeptat: "Co ještě je možné? "

Vždy, když se nám něco přestává dařit a nebo už se zdá ztraceno a je to víte kde, proč se nezeptat: "Co ještě je možné?"

Jak víc do #pohody, #klidu a   #relaxace se můžeme hodit?


"Vesmíre, co jestě lepšího mi můžeš nabídnout?" 

O této větě a dalších zase příště.

Krásný den a #radost až do rána!

Zuzka


 #ZuzanaStepankova #AccessZuzanaGaia


Zuzana Štěpánková 

16. března 2018


Access Consciousness® Bars Facilitator, Access Energetic Facelift™ Practitioner

Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry host for CZ 2018

zuzana.stepankova@googlemail.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK

© Copyright Zuzana Štěpánková 2017-18


Co jsou Access Bars®?  Vědecký výzkum a další informace.

Co jsou Access Bars®? 

Vědecký výzkum a další informace

Access Bars je 32 bodů na hlavě, jejihž lehkým  dotykem dochází ke stimulaci pozitivních  změn v mozku a jsou  defragmentovány  elektromagnetické složky stresu, myšlení a emocí. Tato jemná, neinvazivní technika pracuje na uvolňování tělesných i duševních bloků uložených v těle a pomáhá usnadnění ve všech oblastech života.

Kde může terapie  Access Bars®  pomoci:

Větší jasno v duševní oblasti

Motivace

Výrazný nárůst radosti a štěstí

Hlubší uvolnění

Nespavost

Úzkost a deprese

Zdraví a váha

Stres a nemoci

Migrény

Panické záchvaty

OCD

Vědecký výzkum provedený Dr. Terrie Hope PhD, DNM, CFMW publikovaný v časopise Journal of Energy Psychology: Teorie, výzkum a léčba,  v listopadu 2017 odhalil výsledky  90 minutového sezení  Access Bars signalizující významné snížení těžké deprese a úzkosti.

U účastníků se snížila   závažnost symptomů deprese o 82,7% (průměr).

Z výsledků čtyř vědecky platných standardizovaných dotazníků a  měření mozkových vln  pomocí mapování mozku (QEEG), Dr. Hope objevila ve své studii, že Access Bars® snížily závažnost symptomů úzkosti o 84,7% (průměr).

Výsledky měření mozkových vln před a po ukončení programu Access Bars® ukázaly zvýšení soudržnosti mozku u všech účastníků, což naznačuje změnu směrem k normálnímu stavu. Soudržnost mozkových vln je spojena s komunikací mezi oblastmi mozku a výzkumníci zjistili, že optimální koherence mozku je spojována s mnoha věcmi, jako je inteligence, schopnost učit se, bdělost, reakční doba a kreativita.

Výsledek optimální koherence mozku souvisí s mnoha věcmi, jako je inteligence, schopnost učit se, bdělost, reakční čas a kreativita.

Výrazné snížení vážných zdravotních problémů, uvedené v tomto výzkumu naznačuje, že Access Bars® může být účinný jako léčba úzkosti a deprese. Dr. Hope plánuje rozsáhlejší výzkum v blízké budoucnosti.

Pro více informací o tomto výzkumu a úplném publikovaném článku v Journal of Energy Psychology: Teorie, výzkum a léčba  - Theory, Research, and Treatment, 9(2), 26–38. November 2017 - doi:10.9769/EPJ.2017.9.2.TH jděte na:

https://energypsychologyjournal.org/abstracts/abstracts-volume-9-number-2-november-2017/effects-access-bars-anxiety-depression-pilot-study/

DALŠÍ VÝZKUM

Výzkum předniho  neurologa Dr. Jeffrey  Fannina  a spol., s 60 účastníky v roce 2015 zkoumal neurologické účinky Access Bars®. Měřením mozkových vln na lidi před a po terapii Access Bars® tento výzkum ukázal podobné účinky na koherenci mozku, kde 85% účastníků naznačilo zvýšení soudržnosti. Dále zjistil, že Access Bars® mají  pozitivní neurologický účinek na příjemce podobný tomu, který zažívají pokročilí meditující - a  tyto výsledky se ukáží okamžitě.

Oficiální bílou knihu tohoto výzkumu naleznete na https://accessconsciousness.app.box.com/s/i8m1i1fwq7or82j38dzfbfol7cv0aeyj Kliknutím níže zobrazíte Dr. Fannina, který popisuje, co se v průběhu terapie odehrává v mozku: https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk

VÍCE O ACCESS BARS®

Sezení Bars®  obvykle trvá 60 - 90 minut a je proces, který můžete provést jako jednorázový, měsíční, týdenní nebo denní zážitek. Bars, které napomáhají udržení zdraví a plnohodnotnému životu v hojnosti jsou  v současné době používány ve vězeních, firmách a školách po celém světě. Účinky Access Bars® jsou individuální pro každou osobu a liší se od terapie k terapii.  Kromě zlepšeného fyzického zdraví, příjemci zaznamenali větší intuitivní uvědomění, větší vděčnost, laskavost, klid a klid a snadnější komunikaci.

První  Access Bars® terapie byla provedena  Gary Douglasem  z Access Consciousness® před více než 25 lety. Od té doby se Bars® rozšířily  do 173 zemí a můžou  se pochlubit více než 5 000 vyškolenými facilitátory Access Bars®  po celém světě. Více se dozvíte na adrese www.accessconsciousness.com/bars

English:

What Is Access Bars®? Research & Other Information

The Access Bars® is a set of 32 points on the head which, when lightly touched, stimulate positive change in the brain and defragment the electro-magnetic components of stress, thought and emotions. This gentle, non-invasive technique works on releasing both physical and mental blocks stored in the body and helps facilitate greater ease in all different areas of life. A session of Access Bars® can help with the following:

• Greater mental clarity

• Motivation

• Significant increase in joy and happiness

• Deeper relaxation

• Insomnia

• Anxiety and depression

• Health and weight management

• Stress and overwhelm

• Migraines

• Panic attacks

• OCD

NEW SCIENTIFIC RESEARCH

Scientific research by Dr. Terrie Hope PhD, DNM, CFMW published in the Journal of Energy Psychology: Theory, Research, and Treatment in November 2017 has revealed the results of one 90 minute Access Bars® session indicated a significant decrease in the severity of depression and anxiety.

From the results of four scientifically valid standardized questionnaires and through measuring brainwave patterns using brain mapping, (QEEG), Dr. Hope discovered in her study that Access Bars® reduced the severity of anxiety symptoms by 84.7% (average). Participants had a reduction in the severity of depression symptoms by 82.7% (average).

The results of brainwave measurements before and after Access Bars® showed an increase in brain coherence in all participants, indicating a change toward a normal state after the session. Brain wave coherence is associated with communication between brain regions and researchers have found that optimal brain coherence is correlated with many things such as intelligence, learning ability, alertness, reaction time and creativity.

The significant decreases in severity shown in this research suggest that Access Bars® may be effective as a treatment for anxiety and depression. Dr. Hope is planning on more extensive research in the near future.

For more information on this research and the full-published article in the Journal of Energy Psychology: Theory, Research, and Treatment, 9(2), 26–38. November 2017 - doi:10.9769/EPJ.2017.9.2.TH go HERE: https://energypsychologyjournal.org/abstracts/abstracts-volume-9-number-2-november-2017/effects- access-bars-anxiety-depression-pilot-study/

FURTHER RESEARCH

Research in 2015 by leading neuroscientist Dr. Jeffrey Fannin et al, with 60 participants examined the neurological effects of the Access Bars®. By measuring brain waves on people before and after a Bars session, this research revealed similar effects on brain coherence where 85% of participants indicated an increase in coherence. Additionally, he discovered that Access Bars® has a positive neurological effect on the recipient similar to those experienced by advanced meditators – and it produces these results immediately.

You can find the official white paper of this research HERE:

https://accessconsciousness.app.box.com/s/i8m1i1fwq7or82j38dzfbfol7cv0aeyj

Click below to watch Dr. Fannin show what occurs in the brain during a Bars session: https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk

MORE ABOUT ACCESS BARS®

A Bars session usually lasts for 60 – 90 minutes and is a process you can undertake as a one-off, monthly, weekly or daily experience. It is currently used in prisons, businesses and schools around the world to facilitate greater health and wellbeing. The effects of Access Bars® are individual to each person and differ from session to session, however in addition to improved physical health, recipients have reported greater intuitive awareness, more gratitude, kindness, peace and calm, and easier communication.

The first Access Bars® session was facilitated by Gary Douglas of Access Consciousness® over 25 years ago. Since then, it has expanded into 173 countries and boasts more than 5,000 trained Access Bars® facilitators worldwide. Learn more at www.accessconsciousness.com/bars

---------------------------------------------------------------------------------------
Čerpáno a přeloženo z uveřejněněného vědeckého výzkumu o Access Bars® Dr. Terrie Hope a zdrojů na www.accessconsciousness.com

Zuzana Štěpánková 

1. března 2018

Access Consciousness® Bars Facilitator, Access Energetic Facelift™ Practitioner, Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry host for CZ 2018

 http://accesszuzanagaia.simpl.com; http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK

© Copyright Zuzana Štěpánková 2017-18


ACCESS BARS® - 32 BODŮ KE SVOBODĚ MOZNOSTÍ

mám velkou radost, novinářka Lenka Liška se kterou spolupracuji napsala krásný a vystižný článek o Terapii Access Bars®. 

Je to  oslava a propagace Bars® všeobecně a také  je to o tom,  jak to já vnímám, že Maitasuna Praha se stává významným centrem pro Access Consciousness® a Bars® v České  Republice. 

Začalo to mým  dotazem vloženým mi do úst nějakou náhodou nenáhodou vloni na podzim, zda by bylo možné uspořádat u nich v Maitasuně kurz a to  zrovna v době, kdy jak jsem se později dozvěděla, chanelerka Lucie Alferi spolumajitelka studia Maitasuna Praha od svého  zdroje dostala zprávu o 32 bodech na hlavě, které mohou lidem pomoci relaxovat a zbavit se třeba i chronických obtíží a hledala, kam jít na terapii. Tohle se prostě nedá přehlédnout. 

V tuto chvíli s Maitasunou spolupracují kromě mě již i další školitelé Access Bars® a několik terapeutů Bars® a o vše je velký zájem. 

Proto věřím, že článek, který Lenka napsala může být přínosem pro veřejnost a trsnsformaci všeobecně:

----------------------------------------------------

ACCESS BARS – 32 BODŮ KE SVOBODĚ MOŽNOSTÍ

http://www.maitasuna.cz/access-bars-32-bodu-ke-svobode-moznosti/

Když jsem byla na svojí první terapii, byla jsem nadšená. Nejen, že jsem si skvěle odpočinula, ale měla jsem pocit, že ze mě někdo stáhl tunu nepotřebné energie.A ještě k tomu s radostí, lehkostí a jen tak jsem si u toho ležela. Měla jsem pocit, že mi někdo vymazal kus mozku.

Ten stav se mi líbil tak, že jsem si řekla, že tohle se přece musí šířit ve velkém dál. A tak jsem se vydala na kurz Access Bars k Zuzce Štěpánkové. Těšila jsem se, že se ty čudlíky na hlavě, které dokáží smazat nepotřebné programy z našeho podvědomí sama naučím. Čekala jsem celodenní školení, spoustu materiálů a hodně studování. To by, ale nesměl být Access Bars – technika tak radostná, lehká a a svobodná. Po krátkém úvodu jsme šli hned do praxe. Na vlastních hlavách jsme se tak učili bodíky ovlivňující oblast peněz, kreativity nebo zdraví. Mužů vám říct, že je to pěkná jízda. Během semináře dvě terapie absolvujete a dvě sami dáte. Dopoledne už jsem měla hlavu jak balón a ani na těle mi nebylo příliš dobře. Energie se mnou pracovaly na plné obrátky. Odpoledne se to konečně uvolnilo a já měla pocit že létám. Navíc jsme se Access učili s takovou lehkostí a samozřejmostí, že mi hned bylo jasné, že prohlášení, že je to už stará metoda na kterou si jen znovu rozpomene a vlastně ji známe, bylo pravdivé. Odpoledne už mi brněly prsty jak dobře rozeznělý triangl a jezdily po hlavách dalších účastníků jako magnetky, které přesně vědí, kam se přichytit.

Během kurzu jsme se učili i čistící formluky, kterými se dají zrušit, vyčistit nechtěné myšlenky a nastavení podvědomí. A nejen to. Access dokáže zatočit i s našimi automaty. S takovým tím jednáním na autopilota, co nás v životě udržuje spíš v polospánku než při životě. Jak? To tu nebudu prozrazovat. Na kurz může přijít každý. I když třeba nejste terapeut nebo si tak nechcete rozšířit svoji praxi jako já. Access Bars je skvělé přinést i jen tak do rodiny a svým nejbližším.

V Access Bars se pracuje s tezí, že odpovědi omezují, ale otázky otevírají naše vědomí. Proto občas, když na facebooku uvidíte otázku: Co vše je ještě možné? můžete si být jistí, že jde o Access. Já tenhle princip miluju. Pokaždé, když položím otázku, nastoupí intuice, která mě dovede tam, kde mám být. Nejraději mám tuhle: Jak ještě lepší by to mohlo být? Tak třeba se vám bude taky do života hodit.

Jedním kurzem to může skončit, ale také začít. Access CONSCIOUSNESS nabízí i další rozšíření a možnosti studia. Přes hlubší energetické léčení až přes Facelift, abychom byli mladí a krásní i bez plastických operací:) Ale o tom vám jistě Zuzka poví víc.

Já sama jsem z metody nadšená. Zařadila jsem ji do své terapeutické praxe a výsledky s klienty jsou skvělé. Nemusíme se jak já říkám “patlat” v minulosti, rozebírat, kde se to, či ono vzalo. Prostě smažeme jednoduše, co není třeba a vytvoříme nové možnosti. Celý proces si řídí tělo svojí moudrostí. I v mém životě se hodně věcí mění a já cítím, že díky Access Bars jsem schopná všechny změny ustát ve zdraví, s radostí a lehkostí. A to bych přála i vám.

S láskou a úctou Lenka Liška

Termíny kurzů Access Bars v Maitasuně zde.

Individuální terapie v Maitasuně:
Jaroslav Vídeňský – j.vidensky@seznam.cz
Lenka Liška – napislisce@gmail.com

6.3.2018 16:57


PRODUKTIVITA -  ÚČINNOST - ODOLNOST - ROVNOVÁHA - NÁPADY - TVOŘIVOST = Access Bars®

PRODUKTIVITA -  ÚČINNOST - ODOLNOST - ROVNOVÁHA - NÁPADY - TVOŘIVOST

= Access Bars® Mir a klid, prostor a možnosti
Mir a klid, prostor a možnosti

VNÍMÁNÍ PROSTORU A MOŽNOSTÍ

VNÍMÁNÍ PROSTORU A MOŽNOSTÍ

Článek o Access Consciousness®, Bars® a dalších processes

 

VNÍMÁNÍ PROSTORU A MOŽNOSTÍ

6. května 2017

Zuzana Štěpánková BF

 

Dnešní téma: Access Consciousness® nejsou jen Access Bars®


Co je to, o čem jsme vždy věděli, že je možné a nikdy jsme to nebyli schopni najít?

 

ACCESS CONSCIOUSNESS® - "Přístup k vědomí", jehož zakladatelem je Gary Douglas a nejbližším spolupracovníkem Dr. Dain Heer je světové hnutí, vytvářené každým, kdo se k němu přidá. Počet zemí, ve kterých je "Access" zastoupen v celosvětovém měřítku v posledních dvou letech rapidně vzrostl ze 40 na 173 a každý jednotlivý facilitátor nebo terapeut je jeho součástí. Hlavním cílem Access je vytvořit svět vědomí a jednoty, kde všechno existuje a nic není odsuzováno.

Co kdybychom mohli vyléčit ty oblasti našeho života, které pro nás nefungují tak, že fungovat začnou a přinesli více radosti, výběru a vědomí tělesné schránce, životu a a životnímu stylu? Jak se naučit žít život bez stresu a těžkostí?

ACCESS BARS® je prvním certifikovaným kurzem v Access Consciousness® a mnozí z Vás, kteří jste se už buďto s terapií Access Bars® nebo s kurzem, kde se lze lehce a snadno Bars® naučit setkali víte, či tušíte, že tímto kurzem to teprve začíná a otevře se před Vámi nekonečno možností a dalších výběrů.

Co je to Access Bars?

Během terapie Bars® se trénovaný terapeut lehce dotýká 32 bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je "uvězněn" v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Hlas přicházející právě z těchto elektromagnetických nábojů nám brání uvěřit, že můžeme žít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. To je to, co Bars® začnou odemykat - prostor BÝT SÁM SEBOU.

Jak probíhá kurz Access Bars® ?

Kurz je celodenní a Access Bars® se naučíte snadno a lehce. Dostanete všechny potřebné informace k tomu, abyste byli schopni provádět terapii Access Bars® pro klienty i pro sebe. Jak by to mohlo být jestě lepší?

Access® zahrnuje kromě Access Bars®, mnoho dalších modalit a procesů. Jedním z úžasných nástrojů Access Consciousness® jsou tzv. Tělesné procesy (v Angličtině Access Consciousness® Body Processes).

Co jsou Access Consciousness® terapie tělesných procesů?

Jaký vztah máme se svým tělem? Jak jiní bychom si představovali být? Co když tyto procesy mohou ovlivnit tvořivé vědomí těla a uvolnit prostor k nastartování přirozených uzdravovacích procesů v těle, tzn. aby si tělo samo pomohlo vyléčit se? Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla klienta a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Jak terapie Access Consciousness tělesných procesů probíhá?

Každé sezení začíná úvodním rozhovorem o tom, proč je terapie požadována. Potom terapeut pokládá různé otázky, aby se společně s klientem dobrali energetického základu potíží a bloků.

Klient, který o těchto procesech už ví něco více je schopen vybrat si ten, u kterého vnímá, že by mohl být prospěšný pro jeho tělo, nebo na základě toho, co vyplynulo z předchozí konzultace, vybere proces, který by byl pro klienta přínosný sám terapeut. L

Terapie pak probíhá tak, že si klient lehne úplně oblečen na masážní lehátko a to na břicho, na záda nebo na bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde se uvolňuje energie. Terapeut se vždy ujistí, jestli je pozice klientovi pohodlná. 

Vlastní terapie je pak prováděna postupným opatrným přikládáním rukou terapeuta na tělo klienta a přesunováním do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici. 

Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

Zde jsou jako příklad uvedeny některé z procesů:

zlepšení funkce imunitního systému, nalezení nebo znovuobjevení radosti ze života

korekce zraku, odvrácení stárnutí organismu, energický facelift, energickým uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání a nebo uvolňování kalcifikace těla.

Jak dlouho terapie trvá?


Terapie Access Consciousness® tělesného procesu obvykle trvá 90 minut při osobní terapii.

Může to být provedeno na dálku?

Tyto energie lze spustit na dálku, protože se jedná o energii, která je nezávislá na času a prostoru. Access Consciousness® společnost je ale toho názoru, že naše tělo také přijímá hodně opravdovým fyzickým kontaktem. Takže, ačkoliv energie lze spustit dynamicky na dálku, tato on-line nebo telefonická terapie není součástí Access Consciousness oficiálního pojetí. 

V rámci kurzu Foundation Access Consciousness® je začleněno také několik účinných tělesných procesů, které po absolvování kurzu můžete poskytovat svým klientům. Jak by to mohlo být jestě lepší?

"Biomimetic and Biomimetric Mimicry" - tělesný proces

Tento proces začne vytěsňovat bolesti, cesty a realitu, které nejsou Vaše. Začnete vytvářet život, který si přejete. Pro odemknutí "Biomimetic Mimicry" tento proces vyžaduje sérii několika sezení.

"MTVSS tělesný proces" ( Molecular Terminal Valance Sloughing System) - zlepšuje funkce imunitního systému, funkcí individuálních orgánů (např. trávícího systému) a celého těla.

"Celular memory" 

zbavuje buňky paměti traumat, jizev, a je také úžasně účinný pro zvírata.


Zajímáte-li se o Access Consciousness® a úspěšně projedete prvními kurzy Access Bars® a Foundation (nyní 4 denní kurz, kde si máte možnost osvojit mnoho verbálních nástrojů a také několik tělesných procesů), Váš pohled na svět a naši realitu se může neuvěřitelně změnit. Jedna jediná terapie Access Bars® Vám může, jak říká s úsměvem Gary Douglas, změnit život. Přesně cituji: " V nejlepším případě jste měli nejúžasnější masáž ve svém životě a v nejhorším případě se vám změní život" nebo je to naopak?

Začnete se více ptát a nedávat si odpovědi, což otevře další prostor pro tvořivost, výběr a možnosti. Zní to krásně, jenže někdy to znamená, že se rozloučíte také s tím co Vám přestává sloužit a může se to týkat čehokoliv v životě, například málo placené práce, která Vás vyčerpává a nebo partnerských a přátelských vztahů, které stojí v cestě Vašemu osobnímu rozvoji. Častým jevem je detox a postupné vyplavování dlouholetých, třeba i chronických zdravotních potíží, které mohou vést ke konečnému zbavení se daného problému.

Takže pokud toužíte zůstat tam, kde jste, je na místě opatrnost a vy do Access® rozhodně nechoďte, pravděpodobně to není pro Vás. Pokud jste to právě vy, kdo vnímáte volání své duše a máte zájem na zachování lidského rodu a naší planety Země, nebo byste rádi vyřešili něco, co Vás v životě omezuje, jste tu dobře a Access Consciousness® a jeho první kurz Acces Bars® může být vaší cestou. Celý vesmír se pro Vás otevře a začne Vám pomáhat! A vlastně, není to jinak? Co když Vy se konečně stanete svým vlastním vesmírem, nekonečnou, svobodnou, šťastnou a nezávislou bytostí, která je tou hybnou a účinnou silou a přetváří svoji - naši realitu a činí tento svět lepším místem.


Zuzana Štěpánková, Access Consciousness® Bars Facilitator

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čerpáno z vlastních poznatků a zkušeností s modalitami Access Consciousness® a tak...., odborná podpora a více info na: http://www.accessconsciousness.com/

Tento článek je možné volně šířit na sociálních sítích s uvedením autora a tímto odkazem.

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

6. května 2017

© Copyright Zuzana Štěpánková 2016-17Zuzana Štěpánková 


Access Consciousness® Bars Facilitator, Access Energetic Facelift™ Practitioner

Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry host for CZ

+42(0) 608327697  +44(0)7955 184306 - zuzana.stepankova@googlemail.com

 http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK


Je nyní čas osvobodit svoji mysl a zbavit se všech omezení?
Je nyní čas osvobodit svoji mysl a zbavit se všech omezení?

MŮŽEME SI V ŽIVOTĚ VYTVOŘIT MOŽNOSTI, KTERÉ HLEDÁME?  
    
 
 
 


MŮŽEME SI V ŽIVOTĚ VYTVOŘIT MOŽNOSTI, KTERÉ HLEDÁME? 

Dovolte mi, abych se  představila. Jmenuji se Zuzana Štěpánková.  Pocházím z České Republiky z Východočeského regionu  a nyní působím v přímořském městě Christchurch na jihu Anglie, domů do ČR  to však není  daleko a jezdím  často za rodinou.   Zdravotní problémy mě v minulosti vedly k různým alternativním metodám, jako je např. nutriční terapie, meditace nebo jóga. V kurzech, které jsem absolvovala, jsem hledala pomoc a radu od mnoha terapeutů ve snaze zlepšit své zdraví a být fit.Mnoholeté  zkušenosti práce v ošetřovatelství,  rehabilitaci a masérství, kde se setkávám s různým zdravotním stavem včetně fyzického nebo duševního postižení,  mě vedou k názoru na to, čeho bych ráda dosáhla  a objevuji  obrovské a zásadní možnosti, které Access Consciousness® může lidem nabídnout. 

Mohu upřímně říci, že den mého seznámení s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila....Den, kdy jsem absolvovala svůj první Access Bars® kurz byl výjimečný. Dvě terapie jsem obdržela a dvě sama poskytla pod vedením zkušeného lektora a více než to. Nyní jsem Access Consciousness® Bars Facilitator poskytující  tuto terapii své rodině, přatelům a klientům a jsem lektorkou kurzů Access Bars®.  Jako praktik mohu také nabídnout terapii Verbalních a Tělesných procesů Access Consciousness®  včetně Energetického kosmetického  Faceliftu,   což je další z mnoha Access Consciousness® modalit. Prostě vím, že Access Consciousness® opravdu funguje.....

Můj život se začíná  rychle a dynamicky měnit. Čím déle se věnuji Access Consciousness®, tím více dalších  možností se mi nabízí a  jak  jsem zjistila Access® nabízí  spoustu  možností pro každého, kdo hledá změnu. Co když nemusíme trpět nedostatkem a neduhy, co když pro každého je zde všeho dost, jen si to dovolit přijmout? 

Jaké změny od té doby co jsem v Access® nastaly u mě? 

Od dětských  let mě provázely všechny ty angíny, chřipky a nachlazení, v pozdějším věku také bolesti zad, problémy s imunitou a zažíváním, takové ty normální stavy únavy a naprostého vyčerpání z ničeho a nechuť vůbec  něco dělat.  Jsem levák přeučený na praváka, což je také úplně “normální” ne?  Bariéry v komunikaci, nijak odborně nespecifikované se projevovaly navenek mou uzavřeností a různými problémy ve škole, v práci a ve vztazích.    Když si podobnými legráckami procházely moje děti, ani mi to tenkrát nebylo divné, neduhy a různá omezení přece existují. Když před  několika lety odešel po dlouhé nemoci můj táta, začala jsem si dávat otázky. Je tohle to, pro co jsme sem na svět přišli?  Je zde možné jestě něco jiného? 

Již po  první terapii Access Bars®, kterou jsem absolvovala, jsem vstala jsem ze stolu jako doslova někdo jiný a  chvíli mi to trvalo, než jsem se hluboce nadechla a pochopila jsem, že jsem konečně doma a sama sebou.  Odplavují se nejen bloky s vyjadřováním, ale získávám i větší chuť do života a dochází k vyrovnávání na všech úrovních mého života včetně postupného odstraňování mých chronických  zdravotních  problémů a posuzování se za to co jsem kdy udělala nebo neudělala. Zlepšují a ozdravují  se mé vztahy s ostatními a do života přichází  hojnost,  dělám to, co mě baví. Nesmírně si vážím všech příležitostí, protože mi to umožňuje dále šířit uvědomění o možnostech Access Consciousness®.

Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše vědomí a přidat si do života více radosti, prostoru, klidu, hojnosti a  zdraví?

Access Consciousness® a Bars® nám mohou pomoci k propojení fyzického těla a našeho vědomí, k uvolnění a ozdravění vztahů a k pochopení toho, jak funguje tato realita. Kde jestě lze něco v našem životě zlepšit a změnit? Hledáte obnovu a změnu? Jak vás mohu inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama? Jak se to všechno změní k ještě lepšímu?

Více o Access Consciousness®

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného? Access Consciousness® přispělo v posledních 25 letech ke změně života více než 30 tisíc lidí po celém světě. Access Consciousness® - přístup k vědomí je řadou jednoduchých technik, nástrojů a procesů, které vás vedou k tomu, abyste se mohli propojit se svým vědomím a intuicí a posiluje vás k objevení více možností v životě, uvolnění energetických bloků a omezení, které vás drží zpátky a umožňuje vám vytvořit si život, jaký si přejete. Praktická, dynamická a pragmatická modalita "Access" poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které vám v brání v životě cokoliv přijímat. Metoda "Access Consciousness" a její základní technika Access Bars® je nabízena prostřednictvím kurzů, knih, audií a konzultací, a není o metaforách, myšlenkách nebo sladkých řečech, ale opravdu funguje! 

Hnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chaneling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory, které jsou elektricky uložené v mozku mnohdy  po mnoho životních cyklů. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží. 

Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Tato terapie je vhodná pro každého, děti i těhotné ženy a nejsou známy žádné  kontraindikace. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život"). Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.


Každý z nás má na světě své jedinečné místo a každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. "Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Kromě kurzu Access Bars mohu poskytnout terapii Access Bars® a některé z dalších skvělých Access Consciousness® terapií, jako jsou Verbalní terapie Tělesné procesy a Energetický kosmetický Facelift, který je pro mě horkou novinkou a jsem z toho velice nadšená. 

Access Energetic Facelift®, je jedním z Access Consciousness tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.

Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života.

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu.

Energie, které proudí během Access Energetic Facelift® jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?

Jaké jsou další možnosti?

Mám radost z pokroků svých klientů a těší mě sdílení Vašich zkušeností. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak vnímat  a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt našeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet."


Vaše zkušenosti  s terapií Access Bars®

Po terapii Access Bars®:

… Zuzi, je  mi fajn, vůbec mě nic nenaštve, mám tendenci se pořád usmívat. Ani ten L…. mě nemůže naštvat a to je co říct.  Pořád takovou spokojenou náladu, také  doufám, že mi vydrží hodně dlouho.  Díky .

Zdena P.

Ahoj Zuzko,

 děkuji za tvůj úžasný mail, přišla jsem domů  a říkala si, že Ti napíšu poděkování za dnešní den, byl úžasný, v práci mi bylo skvěle, tak nějak jsem vysmátá., děkuji moooc, že jsi mi přišla do života jako další sluníčko a za skvělou terapii.

Jdu psát a mám tu tento krásný mail, děkuji za slova která píšeš :-) Dnes to byl opravdu zázračný den :-)

Když jsem jela domů na nádraží přišla asi třináctiletá školačka, daly jsme se do řeči, jely spolu vlakem a vyprávěly si, obě jsme byly spokojené.

Jak ta má vnitřní změna přitáhla tak úžasnou holčinu:-)

Život vnímám jinak :-)

Vše je hezčí a příjemnější.

A co je úžasné, že mi to od terapie vydrželo :-)

Jitka C.


Od Tracy:

Úžasný efekt TERAPIE Bars® pro léčbu AUTISMU:

Dostala jsem svolení sdílet tento úžasný a inspirující příběh, který píše maminka 5 letého chlapce s autismem stupně 2, léčeni terapií Bars® vykazuje fenomenální změnu v jeho stavu:

Jsem tolik vděčná!

Můj pětilerý syn byl "diagnostikován" 2 stupeň autismu a v lékařské zprávě před Bars terapií nám bylo řečeno, že jeho zdravotní stav si vyžaduje více než 30 hodin intenzivní terapie týdně.

Byl přijat do plného časového programu pro autistické děti, protože by nebyl schopen fungovat v běžné škole, kde by na něj působil jakéhokoliv hluk a nebyl schopen komunikovat tak, aby ho maminka a ostatní mohli pochopit, mluvil pouze pár slov, které byly po celou dobu provázeny zvukovými projevy.

Nic nepomáhalo, ani logopedická péče, nic.

Myslela jsem, že nikdy nebudeme moci mluvit o jednoduchých každodenních věcech jako je .. hej mami jdeme ven nebo hej mami, dnes je zima, horko a pod. 

Jeho komunikace byla pouze pro přežití! 

... PO TERAPII ACCESS BARS®

Můj syn se nezastaví a mluví stále, byl přijat do běžné školy a já jsem se vübec nezmínila o jeho diagnóze, nebo že by kdy nějaký problém měl!!

Jeho výsledky ve škole jsou pozoruhodně vysoké a postupuje snadno a lehce!!

Je to obrovské, woo hoo

Obrovské. Děkuji pane Gary Douglasi!

Tak úžasné, nádherné!

Děkuji Gary

Děkuji Dain

Děkuji přátelé a bytosti, které se rozhodnou Být!

Děkuji za Bars 


Ohlasy po kurzu Access Bars®:

Milá Zuzko, nádhera, děkuji za to že jsi, děkuji za to že jsme, děkuji Vesmíru a těším se na další sdílení, radost a samozřejmě možnosti..no řekni, co je ještě lepší než toto…ty větičky mě faakt začaly hoodně bavit!…..

Opatruj se!

Alishia G.


Zuzanko, ty jsi andílek úžasný a zlatý, jsem ti mooooc vděčná a moc ti děkuji :-) :-) :-)

Ano, tenhle "balík" potřebuji uchopit a vyčistit a konečně, díky tobě, mám návod, jak na to a mohu vykročit dál. když mám v ruce "aspoň větu, kterou vím jak použít", tak se mám čeho chytnout a neodnese mě to.

S vděčností a láskou ti ze srdce děkuji.

Míla R.


Milá Zuzano,

Ještě jednou děkuji za kurz, velmi mě obohatil a metodu budu určitě používat. Právě proto, že je jednoduchá a účinná…

Alena Š.


Ahoj, na kurzu  to bylo moc fajn. Jsem rád že jsem si udělal Bars a můžu pomoci druhým, když  o to budou stát,  každý  žije tak jak si to utvoří  a já jsem moc rád,  že se konečně  můzu najít v prostředi a v energii s takovými lidmi jako jsi ty….

Pepa N.


Ahoj Zuzi, to byl krásný den a spalo se mi dobře..dneska večer  to zkusím na manželovi a postupně na dětech, abych to co nejlépe dostala do ruk...Hezký den..

 Soňa Š.


Děkuji...

-- Jana H.

Hi Zuzana thanks so much for yesterday such a fun class. I've just sent my Facilitator’s contract back for signing to Gary Douglas. How does it get any better that this?

Kimberley L.  


Po setkání praktiků Access Bars®: 

Hi Zuzana,

 Thank you for another lovely bars share; What a lovely session it was – so much gratitude. I’m so glad to meet you  and look forward to seeing what else we can create!

Blessings to you

Pavani


Díky ženy! Těším se na příště!

Naďa S.


I my moc děkujeme, co všechno je možné? Bylo a je to super��

Gábina a Anežka B.

———-


Jsem velice vděčná za vaše bezprostřední reakce po terapiích a kurzech, zajimavé postřehy, názory a hodnocení. Kurzy, které spolupořádám jsou natolik úspěšné, že plánujeme další. Jsem ráda, že se na kurzech mohu podílet a mohu říci, že účastníci si užívají a baví se při zjišťování svých bodů a poznávání Access Consciousness®. Je to docela návykové a jakmile jste to jednou zkusili budete chtít poznat víc!"

Další Informace o Access Consciousness® v češtině lze najít na   http://accesszuzanagaia.simpl.com, Facebook: / accesszuzanagaiauk, / accesszuzanagaiacz


Na Access Bars® kurz a na terapie se mnou se lze přihlásit e-mailem zuzana.stepankova@googlemail.com


Co jestě je možné vytvořit? 


S radostí a lehkostí


Zuzana Štěpánková 

Access Consciousness® Facilitator

The Access Energetic Facelift™ Practitioner 


http://accesszuzanagaia.simpl.com/

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ


"Všechno v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí  a nádherou"®


Napsala Zuzana Štépanková

Čerpáno z vlastní zkušenosti s Bars® všeho okolo Access Consciousness® - website: https://www.accessconsciousness.com/

3. října 2017 

Tento článek je možné sdílet na sociálních sítích v plném znění s uvedením autoraZuzana Štěpánková 


Access Consciousness® Bars Facilitator, Access Energetic Facelift™ Practitioner

Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry host for CZ

+42(0) 608327697  +44(0)7955 184306 - zuzana.stepankova@googlemail.com

 http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK


Access Bars® praktik Jaroslav Vídeňský spolu s Lucií Alferi a Járou Vídeňským juniorem během terapie Access Bars®
Access Bars® praktik Jaroslav Vídeňský spolu s Lucií Alferi a Járou Vídeňským juniorem během terapie Access Bars®

Setkaní s Maitasunou

Začalo to tím, že....


Před dvěma lety se splnil jeden velký sen paní Aleně Camplíkové a spolu s dalšími vytvořila centrum v Praze na Žižkově s názvem Maitasuna. Proč Maitasuna, no běžte se tam podivat a nahlédněte do velice pestrého programu, který se zde vytváří, kde najdete velkou škálu seminářů různých  zaměření, prostor pro osobní terepie, masáže a také určitě setkání třetího druhu - Lucie Alferi je první českou chanelerkou a Alena Camplíková kvantuje. Moje laické vysvětlení pochopíte, když vstoupíte dovnitř velkého sálu a zahledíte se do očí sochy v rohu místnosti, kterou nelze přehlédnout. Socha žije a bytost sochy je v tu chvíli s vámi, jsou zde i další prostory, které  zdobí krasné sochy pana Marka, více Vám určitě poví sochy samy a jednou z nich je právě Maitasuna. 


Maitasuna si v září roku 2017 vybrala Kurz Access Bars®, dosadila lektorku a první studenty a tak to všechno začalo kurzem 28. října. 

Jaké štěstí mám, že jsem tou lektorku Access Bars® a první studenti už praktikují a šíří světlo Bars dál®. 

Access Consciousness® Bars Practitioner Jaroslav Vídeňský je jedním z nich, najdete ho jak jinak v Maitasuně Praha spolu s Luciií Alferi a malým Járou, vsichni tři se zúčastnili kurzu Access Bars®. Jak jestě lépe by to mohlo vypadat?


Lenka Amodinidasi Liška, novinářka a blogerka a členka týmu Maitasuny napsala krásný článek v němž sdílí zážitky z terapie Access Bars® právě s praktikem Jardou. 

Lenku jsem osobně poznala nedávno na setkání lektorů v Maitasuně, jsem moc vděčná a ráda šířím dál: 


Další kurz Access Bars® v Maitasuně je 13. ledna 2018 a přihlásit se můžete na: zuzana.stepankova@googlemail.com

32 BODŮ KE SVOBODĚ – METODA ACCESS BARS® V PRAXI

Někteří možná čekali, že tu najdete body, jak se stát svobodnými. Ve své mysli, ve svém životě, ve svém tvoření. Ano, jistě bych mohla sepsat 32 motivačních bodů, ale vzhledem k tomu, že by jejich účinnost měla asi takové trvání, jako délka vašeho čtení do konce článku, půjdu raději trochu víc do hloubky. A přitom zůstanu v naprosté jednoduchosti.

Doba se vyvíjí a mění. Vše je rychlejší a metody se více a více zjednodušují a přitom jim nic neubírá na síle a účinnosti. A jednoduchost je to, co miluji. Proto se s vámi ráda podělím o zkušenost z terapie Access Bars®, kterou jsem absolvovala v Maitasuně u skvělého muže, člověka, terapeuta Jaroslava Vídeňského. 

Oč jde?

Metoda Access Bars® využívá 32 bodů na hlavě, pomocí kterých uvolňuje naše prográmky, omezení ve všech oblastech života – Tělo, Peníze, Komunikace, Léčení atd. Velmi jemnou metodou se tak uvolňuí i hodně hluboké vzorce v naprostém uvolnění těla i mysli. Jde to rychle, Jedno sezení trvá hodinu až hodinu a půl.

Jak to probíhá?

No je fakt, že jsem měla k metodě celkem respekt. Jarda je totiž kus muže a říkala jsem si, že jestli mi bude svýma rukama a silou stimulovat body na hlavě, tak mě po terpaii už možá nebude trápit nic nikdy:) Tady samo trochu žertuji. V naprosto příjemném bezpečním prostředí jsem si lehla a Jarda my vysvětlil co bude dělat a co se bude dít. Které body a jak mi bude tz“mačkat“ a s čím budou souviset. Bylo pak na mě jak chci terapií projít. Jestli chci komentovat co se děje, nebo si ji jen v tichosti užívat. Vše je individuální a intuitivní, takže u jednoho bodu, podle toho, jak terapuet cítí vaše tělo může zůstat déle, u jiných zase jen chvilku.

Byla jsem zvědavá, co se bude dít. A po začátku terapie i velmi mile překvapená v jaké lehkosti a jemnosti se vše odehrává. Jarda se bodů skoro ani nedotýkal a při tom jsem měla od první chvíle pocit, jako by se mi do celého těla rozlévala nová energie. Začíná se od bodů na hlavně, nohou a rukou. Po té se celá terpaie odehrává jen v oblasti hlavy. Jarda mi vždy řekl, jakých bodů s ebude dotýkat a s čím souvisí.

Byl to úžasný zážitek. Vím, že je pro mě někdy těžké se úplně a plně uvolnit. Prostě nechat tělo jen tak rozplynout. Tady to šlo hned a opravdu hluboké uvolnění přišlo po pár minutách. Každý bod jsem cítila trochu jinak a energie to vždy byla silná. K tématům, která řeším mi přišly nové odpovědi nové vize. A protože jsem zrovna potřebovala rozklíčovat konkrétní situaci, moje mysl mě pustila i do minulých životů. Ač tam probíhalo velmi hluboké čištění, cítila jsem, že energeticky je to velmi uvolňující a příjemné. I po terapii, kdy už jsme si jen povídali o tom co se dělo, jsem se cítila plná energie a úplně bez myšlenek. Konečně:)

Hned při ranní meditaci druhý den jsem cítila obrovský nával energie a kreativity a vymyslela spoustu nových projektů. Navíc teď mám období pozorování. Tím, jak mi Jarda zaktivoval body na hlavě a vlastně tak změnil moje hloboko uložená přesvědčení, mám být teď pozorná a sledovat co se bude dít. Jakékoliv nepodporující prostředí hned poznám a cítím i více síly ve vytváření svého záměru, své vize. Otestovala jsem to hned v přeplněném metru, kde jsem si objednala místo k sezení a hned se uvolnilo:)

Jak už jsem psala. Miluji jednoduché metody, protože mám pocit, že v dněšní době jsou to ty nejúčinnější. Na metodě Access Bars® se mi líbí, že i když jde hodně do hloubky, nemusí člověk žádnými bolestivými situacemi procházet znovu, jako třeba u regresních terapií. Tahle cesta je prostě pro ty, kteří se chtějí učit a růst z radosti a inspirace a ne jen z krize. Těch už mám za sebou taky dost. A taky je fajn jít na terapii k někomu, kdo je naprosto ustátý sám v sobě a dokáže skrze sebe nechat proudit naprosto čistě vše, co tam patří a udržet tak bezpečné a příjemné prostředí pro váš vlastní proces. A to Jarda splňuje skvěle.

Takže jestli máte chuť prožít, najít a zvědomit si také svých 32 bodů ke svobodě, mysli, těla i ducha, pak je Access Bars® tou pravou cestou pro vás. Jardu můžete kontaktovat na mailu:
j.vidensky@seznam.cz

A nebo rovnou zajít na celý kurz Kurz Access Bars® Maitasuna, který určitě obohatí třeba i váš partnerský život.

S láskou a úctou milovnice jdnoduchosti Lenka Liška

6.12.2017 20:58

Srdečně Vás zvu na další kurz Access Bars® v Maitasuně a to 13. ledna 2018.

Přihlásit se můžete na: zuzana.stepankova@googlemail.com

Výměna Bars 12. září 2017

Facebook

Pozvánka

Kurz Access Bars®
Kurz Access Bars®

Praha - Kurz Access Bars 31. března 2017

Psychické a mentální zdraví
Psychické a mentální zdraví

"ACCESS" PŘÍBĚHY ZMĚN - Reální Lidé, Jednoduché Nástroje, Dynamická Změna

Zde

Lidský příběh

(V angličtině)

Christchurch u Julie a Andyho
Christchurch u Julie a Andyho

VÝMĚNNÉ BARS® TERAPIE

Chvíle sdílení praktických zkušenosti s ostatními terapeuty a lektory jsou k nezaplacení.

Sdílíme naše nadšení
Sdílíme naše nadšení

SETKÁNÍ V PRAZE 9/2/2017 - KURZ ACCESS BARS®

Na kurzu Access Bars® jsme se setkali opět v krásném prostředí Naturopatické poradny u Alishie Gajić v Praze, velké poděkování za toto prostředí, občerstvení a nádhernou pozitivní energii, kterou Alisi a její manžel přinesli.

Gratuluji absolventkám, přeji hodně radosti a hojnosti s Bars® a děkuji všem za krásný den.

Jak jestě více se můžeme stát tím, kým opravdu jsme?

Zuzka

Certifikáty pro nové terapeuty Access Bars na Sri Lance
Certifikáty pro nové terapeuty Access Bars na Sri Lance

ACCESS BARS KURZ NA SRI LANCE

Velké uznání novým terapeutkám Access Bars z České a Slovenské republiky Erice, Daniele a Jitce které se rozhodly absolvovat Access Bars kurz v průběhu dvou dopolední 27. a 28. ledna 2017 během své dovolené v krásném prostředí CZ Resort Payagala na Sri Lance a Petře za pomoc při terapiích prvního dne.

Děkujeme Milošovi, majiteli hotelu a Alishii, vedoucí naší skupiny za umožnění této akce a pomoc s organizací.

Děkujeme Martě Eder, CF, že se zúčastnila druhého dne a svými zkušenostmi a radami obohatila tento jedinečný kurz.

Co jestě lze vytvořit?

Access Bars® kurz Praha 6. prosince 2016
Access Bars® kurz Praha 6. prosince 2016

SETKÁNÍ V PRAZE - ACCESS BARS® KURZ 6. PROSINCE 2016

Gratulace novým terapeutům Access Bars®!

Otázka dne: Co jestě je možné?

Otevírání nových možností obrazně i v realitě!