Access Zuzana Gaia

Dokázali jsme to - 64 nových certifikovaných praktiků jde do světa šířit Happy Mouth™

Gratulace Vám všem! Jak užasné 3 dny. Jestli se Vám točí hlava, to není špatná věc!

Nyní jste mezi elitní skupinou průkopníků, kteří mohou změnit budoucí moznosti pro ty okolo Vás!

Nyní si můžete vybrat pomoci členům Vaší rodiny a přátelům a také nabídnout sezení Happy Mouth klientům.

Jak ještě lepší ny to mohlo být?

Well we did it!

64 New Certified Practitioners!


How does it get any better?

Congratulations! What an amazing three days! If your head is spinning, that's not a bad thing!

You are now among an elite bunch of pioneers who can change future possibilities for those around you.

You can now choose to treat your family and friends and also use Happy Mouth professionally to offer sessions.

Dr. Tom
Dr. Tom

Dr. Tom - Kurz HM Prague 2018

Společné foto po kurzu HM Praha 2018

Shauna Teaken, koordinatorka společnosti Happy Mouth a Zuzana Štěpánková z hostitelského týmu Pro 3 denní HM kurz v Praze 8-10. června 2018
Shauna Teaken, koordinatorka společnosti Happy Mouth a Zuzana Štěpánková z hostitelského týmu Pro 3 denní HM kurz v Praze 8-10. června 2018

Kurz Happy Mouth™ Praha je za námi. Co dalšího je možné?

Co takhle Happy Mouth zoom zdarma? Pondelí 4.června ve 20:30

Takže je čas osvěžit  přirozeně svůj život a své zuby?

 Co takhle Happy Mouth zoom zdarma?

V angličtině, češtině a maďarštině.

Je nyní čas na získání více informací o vaší ústní dutině a také o vašem životě?

Registrace na zoom zdarma 4.června

Facebook


Dr. Tom - novinky před kurzem v Praze

Věk koně se určuje podle zubů - také vám  připadá, že se vaše zuby s věkem prodlužují?

Často se dlouho nic neděje a dokud si  nezlomíte zub, nemáte krvácející dásně nebo bolesti čelistí, nebo  váš úsměv začne vypadat trochu zažloutle a opotřebovaně, na  zdraví a budoucnost vašich úst moc nemyslíte.

Často dostávám e-maily od lidí, kteří trpí bolestmi, čelí operaci nebo ztratí zub. Nebo vypadají starší, když se smějí!
Pak se mě ptají, dokáže to Happy Mouth ™ opravit?

I když  Happy Mouth je úžasná technika, není to kouzelná hůlka
 Obnově nebo generování nových struktur to může chvíli trvat, ale změny už mohou být na cestě!


Přečtěte si názor někoho, kdo si vyzkoušel sezení Happy Mouth a měl během jednoho měsíce poměrně rychlou reakci -
Jsem tak nadšený !!! Poprvé u zubaře po sezení se Sarah Androsem [Certifikovaný praktik Happy Mouth ™] - můj zubař mi řekl, že ho nemusím navštívit dalších 12 měsíců - říká, že nemusím už nikdy vidět žádného zubaře! Nejsem vhodnou osobou pro příjmy zubařů! To je super, jak ještě lepší by to mohlo být !!!!
Měla jsem ustupující dásně, zánět dásní a tmj a to je poprvé, co nemám vůbec žádné obavy. Moje tělo o to žádalo  o 6 měsíců dříve a jsem nesmírně vděčná  za důvěru v to, že poslouchám své  tělo !!!!
Xx ..... Nat Manasseh

A další -
"Jen chtěl říct, že miluji Happy Mouth! Nedávno jsem si vyčistil zuby a hygienista se zeptal, co dělám jinak, protože moje dásně začínají růst a já už dávno nemám dlouhé zuby stárnoucího člověka! Jak jsem jen mohl mít tolik štěstí? Jsem za vás tak vděčný doktore Tome! "... Cas PhillipsTakže je čas osvěžit  přirozeně svůj život a své zuby?

Můžete se k nám připojit v Praze za pouhý týden - pátek 8.-10. června

Tento  třídenní kurz tělesných procesů pro pokročilé je určen všem vám, kdo chcete  změnit své vlastní zuby, ústa a čelisti; pomáhat rodině a přátelům; a / nebo se stát  certifikovaným praktikem Happy Mouth a mít své vlastní klienty pro tuto terapii.

Jedná se o intenzivní kurz s množstvím informací a procesů a praktickými Happy Mouth sezeními, kde se  naučíte, jak vzájemně provádět terapie. Celý kurz nahráváme, abyste měli audio nahrávku, na kterou se  můžete obrátit, a obdržíte také manuál. Každý obdrží certifikát.

Účast na kurzu je 1495 USD.
V závislosti na tom, kde žijete, můžete zaplatit 65% nebo 80% tohoto poplatku. Zeptejte se nás.
Například - Maďarsko je 65% - 971,75 dolarů;

Česká republika je 80% - 1196 USD.  Registrujte se zde

 Happy Mouth™ -  šťastná ústa - mít jasno online setkání 

- v řadě online setkaní  "Zoom" se podíváme na hlediska, omezení a traumata, která mohou mít  energetický  původ v ústech, a ovlivňují nejen zdraví zubů, dásní a čelistí, ale celé tělo. 

"Having a Happy Mouth" Zoom #2 - 13. června v 20:00 Odkaz na cenu pro ČR a SR 80% zde: $ 60 USD

Plná série 6 volání - $300 USD

For more information and free downloads: www.yourhappymouth.com

September - it's back to Tokyo!

 

Here's the Happy Mouth™ free facebook group 

Please contact Shauna Teaken World Wide Coordinator for Happy Mouth for more information.

You can also learn the Happy Mouth system by purchasing the recordings of the 3 Day Sydney class. This contains MP3 recordings of the class plus the Happy Mouth manual of head charts showing the location of the activation points. More here

**Medical Disclaimer - The information in this newsletter, on the site, classes and recordings are provided as an information resource only, and is not to be used or relied on for any diagnostic or treatment purposes. This information is not intended to be patient education, does not create any patient-dentist- relationship, and should not be used as a substitute for professional diagnosis and treatment. Please consult your dental health care provider, for an appointment, before making any dental decisions or for guidance about a specific dental condition. Happy Mouth™/Your Happy Mouth™/The Happy Mouth™ expressly disclaims responsibility, and shall have no liability, for any damages, loss, injury, or liability whatsoever suffered as a result of your reliance on the information contained in this site or in classes or recordings.
Your Happy Mouth™


 

Read More

Having  a Happy Mouth™ Clarity Telecalls. - -Having a Happy Mouth™ Clarity Telecalls Happy Mouth™ - šťastná ústa - "mít jasno" online setkání

Having  a Happy Mouth™ Clarity Telecalls - šťastná ústa - "mít jasno" online setkání (Více o Happy Mouth zde:  here)


- v řadě online setkaní  "Zoom" se podíváme na hlediska, omezení a traumata, která mohou mít  energetický  původ v ústech, a ovlivňují nejen zdraví zubů, dásní a čelistí, ale celé tělo.


# 1 Odstranění problémů se stravováním, jídlem a trávením.

14. / 15. května v závislosti na tom, kde jste ve světě!

Úterý 2pm Brisbane čas

Váš čas ve světě zde: here

Plaťte zde: 

 63 Euros pro obyvatele Evropy

$75 AUD pro  Australany/NZ rezidenty 

$75 USD pro USA rezidentyČasto se říká, že  trávení začíná v ústech.

Na čistě fyzické úrovni, jestliže vaše sliny  nemají správné PH nebo jich  není dost, pokud vaše zuby nefungují dobře, pokud je vaše čelist napjatá a zraněná - vaše trávení se okamžitě naruší a přestavá fungovat. Pokud máte také problémy s jídlem a výživou z tohoto životního cyklu  nebo z ostatních, s  hladověním z nedostatku jídla nebo z poranění či poruchy se zuby nebo ústy, to má na vás také vliv!

Takže v tomto video - hovoru se budeme zabývat odstraňováním těchto a mnoha dalších věcí! Cokoliv se týká  jídla, trávení, hubnutí nebo přibírání na váze.

Informace obsažené v tomto zoomu jsou zakladními informacemi, které je  užitečné znát před absolvováním Happy Mouth tréninku. Důvodem je to, že při 3 denním  kurzu  dr. Toma budete mít dostatek podkladových informací, abyste pochopili, co říká,   porozumíte  i významu slov a máte nějaké základy.  Takže vše, co dr. Tom říká, vám bude dávat velký smysl.

Tom obvykle pokryje každé z těchto témat 10-15 minutami během prvního dne kurzu. Není čas, abychom během 3 dnů  šli hlouběji do té které  problematiky. Tyto části probíráme v Zoomech během delšího časového období, abyste si byli jisti, že to vše vstřebáte. 


Dostanete základní informace, abyste lépe pochopili, co Tom říká během tréninku. 
Od 15. května bude Shauna jednou za měsíc přinášet  Zoom -  "Mít šťastná ústa" - kde se zaměří na jednotlivé oblasti, jako jsou dásně, zubní kazy nebo dokonce jídlo a trávení, a bude mluvit o tom, jaké druhy energie zde mohou uvíznout a vyčistí je. Využije speciální čistící prohlášení  Happy Mouth, což je vysoce účinný pročišťovací energetický  nástroj. Účastníci budou moci klást otázky  přímo při  online setkání nebo je budou moci zaslat předem. 

Naší zkušeností ze 4 minulých kurzů naživo je, že existuje spousta zakladních informací, na které dr. Tom nemá dost času během  kurzu. Je zde  spousta čištění z minulých životů, traumata  a dramata  z tohoto života, které se dostaly do úst - věci kolem jídla, hladovění, úrazů v ústech, sebe-vyjadřování, sexu, sebeúcty - téměř všechno, co si myslíte, že postihuje naše ústa a zuby.

Pokud toto dokážete  vyčistit, máte mnohem lepší možnost změnit to, co se děje nejen ve vašich ústech, ale i  v celém těle.

Jak říká Tom -

"V ústech je spousta skrytých energií ... ústa se stala zdrojem pro tolik věcí, které v těle nefungují dobře."

Naším cílem je, aby tato série vytvořila databázi, seznam nebo zdroj pro praktiky a také pro zájemce o změny ve svém životě. Probereme  témata jako dásně, stárnutí, rodina a genetika, sebe- vyjádření, regenerace těla a další.

Tato online  setkání jsou  hodinová, budou nahrávána  a clearingy - čistící věty budou poskytnuty  ve formátu PDF.

Cena platná v ČR a SR $60 USD pro jedno setkání a je možné si zakoupit celou sérii  za zvýhodněnou cenu, která obsahuje tato témata:


Call #1 Food, digestion, eating, weight etc 

JÍDLO, ZAŽÍVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, VÁHA


Call #2 Family, Genetics, DNA

RODINA, GENETIKA, DNA


Call #3 Ageing and Olding/Decay

STÁRNUTÍ A SCHÁZENÍ/ROZPAD 


Call #4 Gums & Choices

DÁSNĚ & VÝBĚRY


Call #5 Speaking up - Expressing yourself

SEBEVYJÁDŘOVÁNÎ


Call #6 Putting it all together.

VŠECHNO DOHROMADY

Indie a Maďarsko jsou 65% země, některé další země včetně České a Sovenské republiky platí 80%. Napište email Shauně Teaken: shauna@thehappymouth.com pro odkaz na vaši cenu.

Když si objednáte všech 6 Telecalls nyní, úhrada je $375 (místo $450) - takže jeden Telecall máte zdarma.  HM Full Series 

Odkaz na cenu $300 celé 6 dílné série pro Českou a Slovenskou republiku (včetně všech nahrávek):

ZDEVíce informací zde: http://www.shaunasisland.com/happy-mouth-clarity-telecalls


Více informací ZDE


Dr.Tom promo Happy Mouth video
Dr.Tom promo Happy Mouth video

Dr. Tom promo a pozvánka na 3 denní praktický Happy Mouth v Praze

Odkaz na video

Odkaz na audio v češtině

Audio pozvánka dr. Toma na 3 denní praktický kurz Praha 8. - 10. června 2018. Stomatolog dr. Tom Kolso vyvinul za uplynulých osmnáct let systém Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry, který se stává mezinárodním fenoménem s praktickými tréninky po celém světě. Originální video Dr. Toma zde: youtu.be/wHLGTyrQ2aI 
Je to praktický systém bodů na hlavě, které Váš praktik lehce masíruje, aby aktivoval nečinné systémy, pomocí kterých dochází k samo obnově těla - včetně zubů, dásní, kostí, lymfatických, slinných, systémů TMJ -temporomandibulárního kloubu a dalších. Podíváme se také na energetiku toho, co vytváří problémy s ústy, zuby a dásněmi atd.

Happy Mouth™ používá nástroje Access Consciousness®.

Doktor Tom nazývá Happy Mouth systémem mládnutí nebo omlazování tzv. "Youthening" systém.

Ať už je to recese dásní, problematika zubních výplní, onemocnění dásní, zlomené, odštěpené nebo popraskané zuby, strach ze zubního lékaře, stisknutí a skřípání zubů, kořenové kanálky, v Happy Mouth se na toto vše a další věci podíváme!

Pro další informace:

www.yourhappymouth.com

Záznam večera otázek a odpovědí o Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry

První český zoom o Happy Mouth - zde najdete odkazy k audio a video nahrávce,  a další info!

Audio záznam

Video záznam

Je úžasné, kolik z vás se Zoomu účastnilo nebo registrovalo, bylo vás přes 50 a stále se ozývají další zájemci o nahrávku nebo s dotazy. 


Shauna si tohoto zájmu nesmírně váží a uvolnila nahrávky pro veřejnost. Sdílejte, stahujte jak je libo.


Co dalšího je možné?

Facebook:

 https://www.facebook.com/groups/2294021610822929/ 

 https://www.facebook.com/groups/1473692672759265/  

Více info o technice a kurzu

Můžeš obnovit růst dásní a zubů? Happy Mouth tvrdí, že ano! ZOOM ZDARMA

Na vaše  dotazy ohledně Happy Mouth, kterých neustále přibývá  bude odpovídat

 

Shauna Teaken, světová koordinátorka Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry 


prostřednictvím hodinového ZOOMU naživo speciálně pro Československou veřejnost. Mám velkou radost, že Shauna toto pozvání  přijala a moc se těším. Překlad je v češtině. 


Registrace na tento Zoom zdarma: https://happymouthczech.eventbrite.com.au

ZDE SE REGISTRUJ NA ZOOM ZDARMA!Před setkáním po registraci obdržíte email s odkazem, kterým se dostanete do Zoomu pro toto vysílání spolu a návodem jak se na Zoom připojit - je to velice jednoduché.  Vše se nahrává a po skončení obdržíte záznam.Více info o Happy Mouth:


Je skutečně možné regenerovat zuby a dásně? 

Nemít další zubní kazy nebo díry v zubech?


Stomatolog dr. Tom Kolso vyvinul za uplynulých osmnáct let systém Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry, který se stává  mezinárodním fenoménem s praktickými tréninky  po celém světě. 


Je to praktický systém bodů na hlavě, které Váš praktik lehce masíruje, aby aktivoval nečinné systémy, pomocí kterých dochází k samo obnově těla - včetně zubů, dásní, kostí, lymfatických, slinných, systémů TMJ -temporomandibulárního kloubu a dalších. Podíváme se také na energetiku toho, co vytváří problémy s ústy, zuby a dásněmi atd. 

Happy Mouth™ používá nástroje Access Consciousness®.

Doktor Tom nazývá Happy Mouth systémem mládnutí nebo omlazování  tzv. "Youthening" systém.

Ať už je to recese dásní, problematika zubních výplní, onemocnění dásní, zlomené, odštěpené nebo popraskané zuby, strach ze zubního lékaře, stisknutí a skřípání zubů, kořenové kanálky, v Happy Mouth se na toto vše a další věci  podíváme!


Pro další informace:

www.yourhappymouth.com


v češtině: http://accesszuzanagaia.simpl.com/happy_mouth.html

Překlad Zuzana Štěpánková


ZDE SE REGISTRUJ NA ZOOM ZDARMA!

Shauna Teaken a japonská hostitelka Emiko Watanabe při přípravě Zoomu dr. Toma o Happy Mouth před kurzem v Japonsku

Jidelní terasa hotelu Sofitel Praha, kde se koná 3 denní kurz Happy Mouth v červnu
Jidelní terasa hotelu Sofitel Praha, kde se koná 3 denní kurz Happy Mouth v červnu

O místě konání kurzu v Praze

Century Old Sofitel Prague,  Na Poříčí 7, 110 00 Praha 1

Tento luxusní hotel se nachází 2 minuty chůze od nejbližší stanice metra, v elegantní budově z 19. století, 1 km od Staroměstského náměstí a 3 km od Pražského hradu. Newsletter - novinky Happy Mouth Praha!

Ahoj!

Jsme nadšeni z Happy Mouth kurzu v Tokiu, kde jsme přivítali  68 nových certifikovaných praktiků Happy Mouth. Na fotce zdaleka nejsou všichni! Kurz se překládal do čínštiny, japonštiny a korejštiny a nadšení bylo prostě neuvěřitelné!

Náš  další třídenní kurz s dr. Tomem je v Praze v České republice. Praha je jedno z nejkrásnějších měst Evropy a ceny jsou zde  příznivé!


Termín: od pátka  8. června do neděle 10. června 2018 

Kurz jsou  3 plné  dny od 9:30 do 17:30, ale někdy budeme končit i později. Doporučujeme nechat si po skončení kurzu dostatek času před cestou domů, protože důležité informace jsou předávány  až do posledních minut kurzu! 


1. Překlady 

Kurz bude vyučován  angličtině - pokud bude  dostatečný zájem z jednotlivých zemí, přidáme překlad. Pro Vaši informaci, manuál ke kurzu je už ve francouzštině, španělštině, japonštině, němčině, maďarštině a dalších jazycích.

Century Old Sofitel Prague,  Na Poříčí 7, 110 00 Praha 1

Tento luxusní hotel se nachází 2 minuty chůze od nejbližší stanice metra, v elegantní budově z 19. století, 1 km od Staroměstského náměstí a 3 km od Pražského hradu. 3. Úhrada kurzu

Vaše investice je $1450 USD pokud zaplaceno do 11. května 2018, $1495 poté. 

Zaregistrovat se můžete zdePraha!    


Pokud jste se osobně zúčastnili kurzu v  Paříži, Sydney, Atlantě nebo Tokiu, platíte poloviční cenu za účast na pražském kurzu.

Zaplatit poloviční cenu 


Pokud jste si zakoupili nahrávky kurzu ze  Sydney, je to jen 275 dolarů, pro účast na kurzu v Praze do  12 měsíců od zakoupení. 


Záloha $ 250 je nevratná, pokud svoji účast zrušíte. 


Zaplatit plnou cenu $ 1450 (Early bird) do 11. května 


Ceníme  si cenového  systému  hnutí Access Consciousness, kde platíte podle toho, kde žijete a pracujete. Některé země  platí 80% a 65% z plného poplatku (Česká a Slovenská republika - 80%). Zeptejte se prosím na odkaz a detaily k těmto platbám.


4. Hostitelé - Vaše kontaktní místo v Evropě 


Úžasný hostitelský tým: 


Zuzana Štěpánková v České republice - zuzana.stepankova@googlemail.com 

Aviva Belfer v Izraeli - avivabelfer@gmail.com 

Krisztina Forgo & Ildiko Berenski v Maďarsku - forgo.krisztina@yahoo.comibezsenyi@gmail.com 


Obraťte se na ně pro  informace o ubytování a cestování.Nový rozhovor s doktorem Tomem

Když jsem byla minulý měsíc v Tokiu facilitovat 3 - denní kurz Tělesných procesů Access Consciousness, natočila  jsem  přímý přenos Zoomu s  japonskou hostitelkou Emiko Watanabe, která pohovořila s doktorem Tomem. Zde je naše improvizované studio se třemi počítači a současným japonským překladem. Byl to skvělý rozhovor, kde doktor Tom odhaluje některé zajímavé novinky o Happy Mouth.

Podívejte se  Zde - je to v angličtině! Z tohoto rozhovoru jsme zaznamenali také zvukové nahrávky v angličtině, japonštině a španělštině - děkuji  Manolo Duarte a Akiko Yamanaka za vynikající překladatelskou práci.

Je skutečně možné regenerovat zuby a dásně? 


Nemít další zubní kazy nebo díry v zubech?


Stomatolog dr. Tom Kolso vyvinul za uplynulých osmnáct let systém Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry, který se stává  mezinárodním fenoménem s praktickými tréninky  po celém světě. 

Je to praktický systém bodů na hlavě, které Váš praktik lehce masíruje, aby aktivoval nečinné systémy, pomocí kterých dochází k samo obnově těla - včetně zubů, dásní, kostí, lymfatických, slinných, systémů TMJ -temporomandibulárního kloubu a dalších. Podíváme se také na energetiku toho, co vytváří problémy s ústy, zuby a dásněmi atd. 

Doktor Tom nazývá Happy Mouth systémem mládnutí nebo omlazování  tzv. "Youthening" systém.


Ať už je to recese dásní, problematika zubních výplní, onemocnění dásní, zlomené, odštěpené nebo popraskané zuby, strach ze zubního lékaře, stisknutí a skřípání zubů, koreňové kanálky, v Happy Mouth se na toto vše a další věci  podíváme!

Pro další informace a bezplatné stažení: www.yourhappymouth.com


V září jsme opět v  Tokiu!


Zde je bezplatná facebook skupina Happy Mouth™

Kontaktujte prosím Shauna Teaken World Wide Coordinator - světovou koordinátorku Happy Mouth pro více informací. 


Systém Happy Mouth se můžete také naučit zakoupením nahrávek třídenního kurzu v  Sydney, který se konal počátkem tohoto roku. Obdržíte  nahrávky kurzu v MP3 formátu a manuál Happy Mouth, kde naleznete take mapy zobrazující umístění aktivačních bodů. Více zde 


** Odmítnutí odpovědnosti - Informace v tomto bulletinu, na webu, v kurzech a nahrávkách jsou poskytovány pouze jako informační zdroj a nesmí být používány nebo se na ně spoléháno pro  diagnostické nebo ošetřovací účely. Tyto informace nejsou určeny  k vzdělání  pacientů, nevytváří vztahy mezi pacientem a zubním lékařem a neměly by být používány  jako náhrada za odbornou diagnózu a léčbu. Obraťte se na svého ošetřujícího zubního lékaře  a objednejte si konzultaci předtím, než provedete nějaká stomatologická  rozhodnutí nebo pro konzultaci o  konkrétním stomatologickém stavu. Happy Mouth ™ / Happy Mouth ™ / The Happy Mouth™výslovně odmítá a nenese žádnou odpovědnost za jakékoli škody, ztráty, zranění nebo odpovědnost za škody, které jste utrpěli v důsledku vašeho spoléhání na informace obsažené v této stránce,  v nebo v nahrávkách. 

Vaše Happy Mouth ™

http://www.yourhappymouth.com/

Copyright © 2018 Your Happy Mouth, All rights reserved. 
Překlad Zuzana Štěpánková Můžeš obnovit růst dásní a zubů? Happy Mouth tvrdí, že ANO! ZOOM ZDARMA se Shauna Teaken a Zuzanou Štěpánkovou

Chystáme!

Sledujte novinky!

Oficiální webová stránka HM Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry

STOMATOLOGIE BEZ VRTAČKY? - 3 - DENNÍ KURZ HAPPY MOUTH™ GENERATIVE ENERGETIC DENTISTRY

Stomatologie bez vrtačky?

Můžeš obnovit růst dásní a zubů? Happy Mouth tvrdí, že ANO! 

Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry

Systém zahrnuje aktivaci, obnovu a restaurování bodů na hlavě, dotykové tělesné  procesy a slovní - verbální čištění.

Pro to, aby se tyto systémy plně aktivovaly, je třeba je stimulovat po dobu nepřerušených 21 dní, a to je to co certifikovaný terapeut - praktik Happy Mouth nabízí.


Uvažovali  jste  někdy, proč musíme trpět bolestí zubů, záněty, nemocnými dásněmi, umělými zuby, výplněmi, rozpaky nebo hanbou  ohledně našich zubů a  úsměvu - pak Vás Happy Mouth ™ Generative Energetic Dentistry může zajímat.

Mnoho lidí má strach nebo dokonce nechuť jít k zubaři!

Mnoho lidí v noci skřípe zuby a mnozí z nás mají napětí v čelistech, což všechno ovlivňuje zdraví našich zubů,  dásně -  a vlastně stav celého  těla!

V  Happy Mouth™ máme kraniální body, které aktivují systémy k nápravě  a posílení zubů a obnovení strukturální integrity. Jiné systémy se zabývají zubními kazy a  významem správné rovnováhy kyselin v ústech, aktivací zubního lůžka pro nové zuby, které mají vyrůst a je toho mnohem více.

Stále potřebujeme  pravidelnou péči o zuby - čištění kartáčkem a zubní nití a  návštěvu zubního lékaře!

Co je tedy Generative Energetic Dentistry?

Jedná se o sérii bodů na hlavě, které stimulovány praktikem Happy Mouth, aktivují spící systémy v těle a dále jsou to slovní čistící procesy. A mnohem více.  Jedná se o to, abychom byli schopni považovat ustní dutinu a zuby za něco, co se vyvíjí spíše než degeneruje a rozpadá. 

Happy Mouth™  kurz je nabídnut jako třídenní praktický seminář, který vyučuje pouze dr. Tom Kolso.

Dr. Tom Vás zve na živý  3 denní praktický Happy Mouth™ kurz do Prahy, České republiky 8. až 10. června 2018
Místem, kde se tato událost koná je

SOFITEL PRAHA

Century Old Town Prague MGallery by Sofitel 

Na Poříčí 7 

110 00 Prague 1

Kurz jsou 3 plné dny od  9.30 do 17.30 hod a přednáší se v angličtině.... 

Při registraci lze požádat o tlumočení do vašeho jazyka včetně češtiny..

Každý učastník obdrží audio nahrávku celého průběhu kurzu...

Cena kurzu je   $1450 USD pokud zaplaceno do 11. května 2018, poté   $1495 USD.

Pokud jste se zúčastnili kurzů v Paříži, Sydney nebo v Atlantě, platíte za kurz v Praze  poloviční cenu....
Pokud jste zakoupili nahrávky ze Sydney, pak platíte pouze  $275 za kurz v Praze pokud je to v době 12 mesíců před kurzem. Více informací:

http://www.yourhappymouth.com/recorded-classes

Pro registraci na kurz v Praze klikněte na odkaz oficiální webové stránky Happy Mouth ZDE: 

http://www.yourhappymouth.com/3-day-live-class-prague-2018

Oficiální webová stránka HM

Třídenní kurz  s dr. Tomem zahrnuje:

Čistící slovní procesy a aktivaci systému Happy Mouth™, včetně praktikování  aktivace  bodů na hlavě, demonstrované doktorem Tomem  a které účastníci navzájem procvičují.  Po skončení kurzu jste  Certifikovaný  Practitioner  Happy Mouth™.

Systémy a body zahrnují:

Dontal Generative System - Dontal generativní systém - pro zdraví celé ústní dutiny;

Bone Restorative System - Systém obnoveni kostí - regenerace a posílení kostí

TMJ Restorative System - TMJ Obnovovací systém - zahrnuje bruxism, skřípání zubů, bolest sanic;

TMJ Generative System - TMJ Generativní systém - Aktivace zubního lůžka, základu, obnovení růstu zubů;

Gingival Restorative & Generative Systems -  Ginivial restorativní a generativní systémy - obnova dásní a zdraví;

Lymphatic Restorative System - Lymfatický Restorativní systém;

Salivary Glands Restorative System - Restorativní systém slinných žláz;

Tooth Structural Integrity - Strukturální integrita zubů;

Youthening Point - Bod mládnutí;

Hair Regeneration Point - Bod regenerace vlasů;

Awareness Point - Bod vnímání;

Insight Point - Bod vhledů;

Balance & Smart Points - Rovnováha a Chytré body;

Na doplnění jsou zde procesy na aktivaci mikroorganismů, které "požírají" zubní povlak a kámen, dotykové procesy pro focal infekce a mnohem více. Další náplní kurzu jsou informace o amalgamech obsahujících olovo, fobiích - strachů ze zubaře, fobiích z ustupování dásní,  úbytku kostí, svírání a skřípání zubů, dentálních implantátech a zubech moudrosti. Na tomto  kurzu naživo představujeme další nové body, které nebyly představeny předtím - Bod mládnutí, který aktivuje celý  systém eliminující stárnutí těla a Vlasový generativní bod pro obnovu růstu vlasů! 

*** Happy Mouth - "Šťastná ústa" není součástí Access Consciousness®, ale s vděčností uznává Garyho Douglase, zakladatele Access Consciousness a používá nástroje Access Consciousness®

Předpoklady: podmínkou účasti na  tomto kurzu není  žádné  předchozí vzdělaní nebo kurzy!


Kdo je dr. Tom? 

Stomatolog USA Colorado s více než 20ti letou praxí, kromě své  praxe, kde jsou aplikovány metody moderní stomatologie vyučuje systém energetického  působení na problémy se zuby a s ustní dutinou - Happy Mouth Generative Energetic Dentistry a má neuvěřitelné výsledky v napravování  dásní, odstraňování zubních kazů, .....

Zůstávání v otázce mu umožňuje aktivovat  dentální generativní systémy, které byly spící nebo uzavřeny po tisíciletí.

Používá specialní zubní čistící prohlášení a procesy pro facilitování  dalších změn a vytváření nejen zdravých zubů, dásní, kostí ale i Happy Mouth - sťastných úst.

Generative Energetic Dentistry  dr. Toma vás vede skrze nekonečné možnosti jak být vědomý s dentálním zdravím. 

Jak by to vypadalo vědomě obnovit růst chybějících zubů, dásní a kostních struktur?

A co třeba TMJ struktury? (sanice)

Je možné nemít na zubech neustálý povlak a růst zubního kamene?

Moderní stomatologie o těchto věcech tvrdí že jsou nemožné - je to pravda nebo jedna velká LEŽ? Rádi byste slyšeli více a začali obnovovat?

 Vice o HM sezení zde

Kdo je Shauna Teaken?

Happy Mouth světová koordinátorka Shauna Teaken přednáší pravidelně o Happy Mouth - vstupní informace a praktické intro kurzy, kde se naučíte praktikovat  některé body na hlavě pro změnu zubních kazů a problémy s dásněmi. Shauna Teaken žije v australském Brisbane a je také certifikovaný facilitátor Access Consciousness® a  facilitátor 3 denního kurzu Tělesných procesů Access Consciousness®. V rámci tour po Evropě pořádá v květnu 2018 3 - denní kurz tělesných procesů v maďarské Budapešti.

Více zde:
HM intro kurz

Zde je také video rozhovor, kde dr. Tom hovoří o tom jak Happy Mouth  přišla na svět a o čem tento systém je.

Video rozhovor Dr. Toma s Shaunou Teaken o HM

Český mluvený překlad

Jaké další informace o Happy Mouth™ lze najít v češtině

První český zoom o Happy Mouth™: Shauna Teaken a Zuzana Štěpánková

Video záznam: https://youtu.be/xO05CrzcUHk

Audio záznam: https://soundcloud.com/zuzana-stepankova-745186991/drtom-o-happy-mouth-v-cestine-dr-tom-happy-mouth-promo-trsnslated-by-zuzana-stepankova

Dr. Tom hovoří o Happy Mouth™

Odkaz na videohttps://youtu.be/wHLGTyrQ2aI

Odkaz na audio v češtiněhttps://soundcloud.com/zuzana-stepankova-745186991/happy-mouth-zoom-czech-audio-shauna-teaken-zuzana-stepankova

Co dalšího je možné?

Facebookové  skupiny:

  https://www.facebook.com/groups/2294021610822929/

 CZ:  https://www.facebook.com/groups/1473692672759265/

  

Oficiální webová stránka: www.yourhappymouth.com

Webová stránka v češtině: http://accesszuzanagaia.simpl.com/happy_mouth.html


Vaše zkušenosti s Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry:

Nemohu ani slovem vyjádřit! Jsem poprvé u zubaře poté, co jsem absolvovala 21 denní terapii se Sarah Andros (Happy Mouth™ Certified Practitioner - můj zubař mi oznámil, že ho nemusím navštívit po dalších 12 mesíců - řekněme nikdy více k zubaři. Asi nejsem vhodným pacientem pro výdělky dentistů!!! Jak ještě lepší by to mohlo být? Měla jsem ustupující dásně, gingivitis - záněty dásní a tmj a nyní  jsem  poprvé bez problémů. Moje tělo se pro to hlásilo už před 6 měsíci a nyní jsem neskutečně vděčná, že mu konečně naslouchám!!!! xx

..... Nat Manasseh

"Tato ošetření jsou  úžasná, za  magickými hranicemi  (sakra skvělá) a intenzivní - včera jsem si musela dát pauzu od poslechu, protože se toho pro mě  hodně  prosvětlovalo!  (uvažuji, že tohle je přidaná hodnota!!)"

-Phoebs Gibbs

" Zúčastnil jsem se workshopu Dr. Toma Happy Mouth™. Po celý život jsem měl chronický zánět dásní. Vnímám, že moje dásně jsou teď po 48 hodinách od  kurzu silnější, pevnější, zbavené iritace a nezdráhám se říci zdravé a šťastné!  Takže co dalšho je po těchto dvou dnech možné? Děkuji doktore Tome!"

GS

"Žádala jsem o to! Děkuji! Nemohu se dočkat, až uvidím více!!!"

SM

"Chci jen říci Miluji Happy Mouth™! Nedávno jsem si dala důkladně vyčistit zuby a zubař se mě zeptal, jak to dělám, že moje dásně  začaly dorůstat a moje zuby už nejsou na pohled tak dlouhé! Haha, jaké štěstí mám? Jsem Vám tolik vděčná doktore Tome!"

Od Cas Phillips, Austrálie

"Používaní nástrojů dr.Toma mi ušetrilo přes 6 tisíc dolarů za účet u zubaře! Vše co mohu říci je, že to funguje! Děkuji!"

GM

"Od té doby, co jsem Vás slyšel  na Hlasu Ameriky s Gary Douglasem a přehrávám si Vaše čistící věty z této nahrávky, moje  zuby, dásně a čelisti nebolí tak často. Jak super to je?! "

MJ

”Po poslechu něčeho, co dr. Tom řekl v rozhovoru jsem si uvědomila, že jsem měla  mini infekci  na spodku kořenového kanálku a ta ovlivňovala celé moje tělo.  Tak jsem zakoupila  tele call serii a poslouchala jsem to do nekonečna, dokonce  jsem to pouštěla v noci a bez zvuku, zatímco jsem spala. Dále si nechávám praktikovat  na tvář a bradu tělesné procesy. Ten rozdíl, který se děje v mém  životě je obrovský. A ano posledně při návštěvě zubaře mi oznámili, že už ty výplně, na které jsem byla objednaná nepotřebuji. To jsem nečekala!  Jak ještě lépe by to mohlo vypadat?"

Shauna Teaken

"Super, jeden jediný kurz a mám o mnoho méně zubního povlaku!"

KF

"Užívám si online kurzy dr. Toma. Dobrou věcí na nich je, že moje dásně už více neustupují. Jak ještě lepší by to mohlo být? I když vím, že mohu získat daleko více, už jen toto samotné je na těchto kurzech cenné"

Rod C.

"Jsem tak ráda, že jsem se zúčastnila tohoto kurzu. Otevřela se mi úplně jiná realita nejen o zubech a ústní dutině, ale také o mém těle, životě, odchodu ze života a vybírání si dalších možnosti. Děkuji"

RDS

"Mám ustupující dásně, zánět dásni a tmj a nyní je to poprvé, co se nebojím, co bude. Moje tělo to vědělo už před 6 měsíci a jsem teď vděčná, že jsem tomu věřila a poslechla své tělo!!! xx"

Z oficiální webové stránky http://www.yourhappymouth.com/ přeložila
Zuzana Štěpánková, Access Consciousness® Bars Facilitator, Access Energetic Facelift™ Practitioner a člen hostitelského týmu pro kurz Happy Mouth v Praze  zuzana.stepankova@googlemail.com

 http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK

© Copyright Zuzana Štěpánková 2017-18


Mediálními partnery 3 - denniho praktického kurzu Happy Mouth™ Praha 8. - 10. června 2018 pro Českou republiku jsou

CESTY K SOBĚ - internetové vysílání https://www.cestyksobe.cz/

MAITASUNA PRAHA http://www.maitasuna.cz/


A heslo Happy Mouth™: Měníme svět, jeden zub po druhém!!!