Access Zuzana Gaia

POVÍDÁNÍ S ELEMENTÁLY

Nový program Shauny Teaken: Povídání s elementály

'Efekt Mary Poppins'

Jako dítě jsem milovala Disney filmovou verzi knih Mary Poppins a jako  5 - 6 leté to mě a mou sestru totálně dostalo a všechny písně z tohoto filmu máme stále v srdci! Později jsem četla  Poppins knihy od  P.L. Travers, a překvapivě mají mnoho dalších vrstev, a jdou mnohem hlouběji než sladký Disney film. Mnohem později jsem se dozvěděla více o autorčině metafyzikální  a spirituální životní cestě, která se objevuje v charakteru kouzelné chůvy Mary Poppins, jež nechala přivanout východní vítr a odešla, když byl čas jít. Mary žije v kouzelné realitě, kde zvířata mluví, nepohyblivé předměty se hýbají na její pokyn, dobrodružství tam a zpět do jiných realit se objevují  na pouhé dotazání, dokonce i čajový dýchánek na stropě, a nejenom že zná kouzelné lidi, ale dokaže otevřít dveře možností pro ostatní. 


Co autorka Mary Poppins' Pamela Travers objevila při prozkoumávání východních náboženství, metafyziky a lidových tradic o vílách a féries?

Co všechno, co věděla chytře vetkala do těchto dětských knih?


Zakončuji právě 5-ti týdenní evropské  turné, jedu do Vídně a potom příští týden domů do slunné a hřejivé Austrálie. Jak mnozí z Vás víte, expandovala jsem a otevírala jsem se více a více elementálům a přírodním bytostem, takže návštěva různých měst s velmi odlišnou minulostí a přítomností byla úžasnou zkušeností. Podzimní počasí bylo chladné a krásné. Obdivuji padající listí a překrásnou architekturu. Budovy vypravějí zrovna tak, jako komunikují stromy!

Tento celý výlet má něco, co nazývám "Mary Poppins efektem" - jakmile jednou rozpoznáte, že všechno je možné, jsou vám vyjeveny zvláštní a úžasné věci, jakmile rozpoznáte vědomí ve všem,  obyčejné každodenní okamžiky expandují a stanou se více-vrstevnými a intenzivními - dobře,  "v tuto chvíli je toto jen jediný způsob", jakým to mohu popsat.

Na odbavení na letišti jsem nemohla najít svůj pas a to i přesto, že jsem ho ještě před 5 minutami měla.  Člen letištního odbavení  byl klidný a laskavý, když jsem přehrabovala svoji kabelku a řekl: "Vy jste jak Mary Poppins s tou kabelkou!" a smál se a z hlubin mé tašky se ten pas najednou vynořil.  Všechno, co Mary potřebovala mohla přitáhnout ze své kobercové kabelky. Nepůjdu nyní do svých dalších dobrodružství v Evropě, ale ještě s jedním se s vámi podělím ...
Zde v Praze, na rohu mého hotelu je ulice Londýnská a je zde řada domů z Edvardiánské doby s železnými zábradlími, které mi silně připomínají Bankovní dům v ulici "Cherry Tree lane". Zde je krátké video, které jsem natočila:

Krátké video z Prahy, Shauna Teaken

Shledávám a objevuji více propojení s elementály, bytostmi přírody a energiemi a čím více je žádám, aby se mi ukázali a přispěli mi, každý okamžik má rozšířenou možnost hloubky, bohatství a všeho kouzelného na dosah.


Není to jenom dětský fantastický příběh nebo pohádka.

Jsem velmi nadšena, že vám toto mohu zprostředkovat prostřednictvím své další série Talk to the Elementals - Povídání si s Elementály. Začínáme 12. nebo 13. listopadu, podle toho, kde ve světě právě jste.  Je nabídnuto tlumočení do francouzštiny, ruštiny, češtiny a maďarštiny.
 Toto je prolomení zábran! Nikdo doopravdy nemluví o spolupráci a vílami a faeries, bytostmi stromů, krystalů, vodními bytostmi apod. takto pragmaticky a prakticky. Zvu Vás, vyzkoušet si to na vlastní kůži!


 Budeme mluvit nejen o elementálech, ale také  o tom, jak se propojit s energiemi území, stromů apod., což od nás vyžaduje relaxovat, expandovat a propojit se se svým tělem a zemí. Není to vizualizace, ani mentální proces. Je to energetické. Používám tzv. "Plynutí energie" pro zvýšení, otevření a rozšíření energetických schopností přijímat, obdržet, znát a být více. 
Budeme to během webinářů praktikovat.

Měla jsem mnoho žádostí o informace pro rozšíření znalostí o bytostech přírody, vílách a elementálech a jak s nimi spolupracovat  -  je zde mnoho nedorozumění o tom, jak se s nimi spojit, pracovat s nimi a vyžádat si od nich asistenci. 
 12, 13 a 
14. listopadu  -  3 x 1 hod. trvající webináře (zoomy)

Je to $97USD za všechny tři webináře s nahrávkami pro stažení v ceně

Pondělí  
20:00 hod. Praha a Paříž, úterý 5 ráno Brisbane Austrálie.

Váš čas ve světě: 
Your time in the world

Jakou energií, prostorem a vědomím můžete vy a vaše tělo být, abyste mohli obdržet elementály všech možností?
Více o těchto webinářích zde: 
here

Pokud Vás zajímá způsob, jakým lze obnovit růst zubů, dásní a kostí atd. s Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry ( Generativní energetická stomatologie), mrkněte se na mé další praktické kurzy v Noosa, Australie v prosinci here nebo na plán akcí Dr Toma zde: www.yourhappymouth.com


Používám nástroje Access Consciousness a jsem Access Consciousness Certifikovaný  Facilitátor  a Facilitátor 3 denního Kurzu o těle Access Consciousness® , a také jsem světovou koordinátorkou a facilitátorkou Happy Mouth™ generativní energetické stomatologie. Můžete mě nalézt na webové stránce: 
www.shaunasisland.com

Překlad do češtiny: Zuzana Stěpánková 


ČESKE TLUMOČENÍ NA KURZECH SE SHAUNOU TEAKEN V PRAZE

VŠECHNY AKCE DO ČESTINY TLUMOČÍ LUCIE RIMONA!! Máme se na co těšit. 


Lucka tlumočí s úžasnou lehkostí. Jaké jsou možnosti?


MLUVTE S EMEMENTÁLY ZOOM ZDARMA SHAUNA TEAKEN

Zveme vás na zoom ZDARMA!!! Již druhý v řadě s českým tlumočením.

Jak můžeme mít takové štěstí?


MLUVTE S ELEMENTÁLY

Shauna Teaken

Středa 17. října 18:00 - 19:00


Vzpomenete si na čas, kdy jste věřili na kouzla? Možná jako malé děti. A kdy jste se svých kouzel vzdali? Je to všude kolem nás  a Elementálové jsou jednou z možností, jak to přivolat nazpět, jak znovu být tou magickou energií a mít možnost, aby to přispělo toku peněz - hojnosti, vašemu tělu a zemi. 

Tento zoom bude nahráván a po události obdržíte jak audio tak video nahrávku.

ZDARMA

Tlumočeno do češtiny! Díky Lucie Rimona!!!

Registrujte se zde: 

https://www.eventbrite.com.au/e/talk-to-the-elementals-free-zoom-tickets-51371596829

Více zde: http://www.shaunasisland.com/

https://www.facebook.com/events/468266350334340/?ti=icl

VAŠE TĚLO MLUVÍ, posloucháte jej?

Ahoj lidi,

Zuzka má pro vás dárek...


Nedávno jsem opět tlumočila něco pro Shaunu Teaken a musím říci, že s každým zoomem mi to jde lehčeji. Hmm jaké jsou možnosti? 


A jaké  další skryté schopnosti možná máme, které kdybychom si uvědomili, by mohly do našeho života přinést nekonečnou hojnost, radost, zdraví.....?


Tady to je: 


VAŠE TĚLO MLUVÍ, ALE  POSLOUCHÁTE JEJ?


Shauna říká: "Jste nekonečné bytosti, které mají tělo, a vaše tělo přesně ví, co si žádá, aby vypadalo a cítilo se úžasně.

Nejobvyklejšími otázkami, které mi lidé dávají na kurzech a webinářích jsou - jak komunikovat se svým tělem? Jak poznám, že to co slyším je vlastně promluva mého těla?

A jaký je tedy jazyk, kterým tělo s námi komunikuje?

Pokud jste schopni propojit se se svým tělem a přidat zemskou energii sexuálnosti - o lala! A máte tu kouzlo!"


Zde je odkaz na tento zoom se Shaunou Teaken a jeho české audio 

VAŠE TĚLO MLUVÍ, ALE POSLOUCHÁTE JEJ?https://youtu.be/JuhgCZydiZA

České tlumočení k zoomu: 

https://soundcloud.com/zuzana-stepankova-745186991/vase-telo-mluvi-poslouchate-jej-shauna-teaken

Poslechněte si, užívejte.....s lehkostí....

---------------------------

Kdo je Shauna a proč jsme tu?


Shauna Teaken je australská CF Access Consciousness® a facilitátorka 3 denního Access Body a také  koordinátorkou a facilitátorkou Happy Mouth™ generativní energetické stomatologie.

Najdete ji na http://www.shaunasisland.com/

Shauna Teaken nyní v říjnu facilituje sérii kurzů po Evropě  a jednou z jejích zastávek je i Praha.

Jak můžeme mít takové štěstí?

Foto z pražského červnového 3 denního kurzu Happy Mouth™; s dr. Tomem Kolsem - na fotce je Zuzana a Shauna

ze kterého vzešlo 64 nových certifikovaných praktiků  Happy Mouth™;

a kromě mnoha dalších v ČR a SR  dvě hostitelky říjnových kurzů se Shaunou Teaken Alishia Gajić a Zuzana Štěpánková - k vašim skužbám - kde jsme Shaunu Teaken pozvaly opět do Prahy.....


.....a tak jsme tady...

Co se tedy chystá v Praze?


Zveme vás na

3 denní Access® Body  a Happy Mouth™přednáška a Základní kurz se Shaunou Teaken!
1. Happy Mouth™kurzy Praha se Shaunou Teaken:

Čtvrtek 25. října 19:00 přednáška Happy Mouth™; generativní energetické stomatologie s praktickými ukázkami této techniky, cena 800,- Kč


Pátek 26. října 18:30 - 22:00 Základní kurz Happy Mouth™; generativní energetické stomatologie, cena 5 515,-Kč

Příručka ke kurzu v češtině v ceně.
(pro oba tyto kurzy HM  není třeba žadné předchozí vzdělaní)


Odkazy k registraci: http://www.shaunasisland.com/happy-mouth-generative-energetic-dentistry

Pokud se někdo zúčastní přednášky, základní kurz má se slevou za 4 315,- Kč

Po přihlášení posílá Shauna přes hostitele všechno info a odkaz k úhradě v češtine.

Jak se s lehkostí registrovat na kurzy Happy Mouth™

Jskutečně  možné regenerovat zuby a dásně? Nemít další zubní kazy nebo díry v zubech?

Stomatolog dr.  Tom Kolso  vyvinul za uplynulých osmnáct let systém Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry, který se stává  mezinárodním fenoménem s praktickými tréninky  po celém světě. 

Je to praktický systém bodů na hlavě, které Váš praktik lehce masíruje, aby aktivoval nečinné systémy, pomocí kterých dochází k samo obnově těla - včetně zubů, dásní, kostí, lymfatických, slinných, systémů TMJ -temporomandibulárního kloubu a dalších.   Podíváme se také na energetiku toho, co vytváří problémy s ústy, zuby a   dásněmi atd.  

Doktor Tom nazývá Happy Mouth systémem mládnutí nebo omlazování  tzv. "Youthening" systém.

Ať už je to recese dásní, problematika zubních výplní, onemocnění dásní, zlomené, odštěpené nebo popraskané zuby, strach ze zubního lékaře, stisknutí a skřípání zubů, koreňové kanálky, v Happy Mouth se na toto vše a další věci  podíváme!

Pro další informace:  www.yourhappymouth.com

Více informací o Happy Mouth™ v češtině:

http://accesszuzanagaia.simpl.com/happy_mouth.html

---------------------

2.Access Consciousness® 3 denní Body kurz Praha se Shaunou TeakenPátek 26. až neděle 28. října - 9:30 - 17:30  PRAHA

(předpoklad: 1 kurz Access Bars a 1 Foundation Access Consciousness®)

Cena 29 000,- Kč je  stanovena společností Access Consciousness®
Příručka ke kurzu v češtině v ceně.
Registrace:

https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/body-classes/3-day-body-class/access-3-day-body-class_501/


Tento kurz byl kompletně  přepsán - je zde mnoho nových procesů včetně těch, které předtím byly součástí Advance Body  Class - Kurzu Body procesů  pro pokročilé. Co kdyby bylo vaše tělo kompasem nebo průvodcem do tajemství, mystérií a zázraků života. 


Po kurzu: Absolventi kurzu mohou praktikovat přes 50 tělesných procesů včetně Faceliftu, po jednom kurzu BP lze požádat o licenci školitele Access energetického faceliftu ( podmínkou licence je jeden kurz Bars, foundation a 20 sezení faceliftu a klienty)A nyní něco pro ty z vás, kteří si vybíráte jestě více!!! Jaké jsou možnosti?


Staňte se Access Consciousness® Body Process facilitátorem!!!Pokud vás i vaše tělo naplňují dynamické Access Body Procesy a máte zájem 

podělit se s ostatními, je to výzva pro vás. 


Stačí se účastnit jednoho kurzu Access Bars® a kurzu Foundation

Účastnit se alespoň dvou 3-Day Access Body Class se dvěma různými facilitátory, vyplnit přihlášku, uhradit poplatek licence a podepsat smlouvu.

Školit lze seznamovací kurzy o tělesných procesech a jednodenní semináře o jednom až dvou procesech. Všechny informace k výuce  pak najdete na facilitátorském Ningu pro tělesné procesy.


Více info o Access Body procesech:


Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®.  Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké si žádáte? Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz? Jak by váš život mohl vypadat?

Oficiální stránky Access Consciousness®: https://www.accessconsciousness.com/

--------------------

Těší nás váš úžasný zájem o tyto kurzy a děje se to teď. Shauna Teaken je již v Evropě právě nyní v maďarské Budapešti! 


VŠECHNY AKCE JSOU TLUMOČENY DO ČESTINY!

MÍSTO KONÁNÍ:

HARMONY BODY 

U Zvonařky 7, 12000  Praha

https://www.harmonybody.cz/fitness-centrum/fotogalerie


Co dalšího lze vytvořit?


-----------------


Pokud máte nějaké otázky, kontaktujte prosím buďto Zuzanu Štěpánkovou na  zuzana.stepankova@googlemail.com  nebo Alishii Gajić na alisigajic@seznam.cz 
Těšíme se na setkání s vámi! 


S lehkostí 

Zuzka a Alisi 

JAK SE REGISTROVAT NA ŘÍJNOVÉ AKCE HAPPY MOUTH V PRAZE SHAUNOU TEAKEN

Místo konání:

HARMONY BODY 

U Zvonařky 7, 12000  Praha

https://www.harmonybody.cz/

Facilitátorka: Shauna Teaken

Přednáška HM 25/10 19:00 - 20:30 800,-Kč

Základní kurz HM 26/10 18:30 - 22:00 - 5 515,-Kč


Pokud se někdo zúčastní přednášky, základní kurz má se slevou za 4 315,- Kč


Po přihlášení posílá Shauna přes hostitele všechno info a odkaz k úhradě v češtine.


Registrace:

http://www.shaunasisland.com/happy-mouth-generative-energetic-dentistry


Mrkněte také zde na více info v češtině: Facebook události

https://www.facebook.com/events/1655739071220214/?ti=icl

Je možné obnovit vědomě růst zubů a dásní? 


Je možné obnovit vědomě růst zubů a dásní?


Nemít další  zubní kazy? Moderní stomatologie říká, že to je nemožné, ale co když je to jen jedna velká nafouklá lež?


Happy Mouth je série bodů na hlavě, které jemně masírované praktikem Happy Mouth aktivují v těle jeho vlastní léčebné a regenerativní systémy pro obnovu růstu dásní a kostích tkání, obnovují růst zubů a mnohem více. Je to vlastně systém mládnutí celého těla.


Přečtěte si více o úžasném systému dentisty dr. Toma Kolsa Happy Mouth™ Generative Energetic na webové stránce: www.yourhappymouth.com nebo čtěte dále.


Klikněte zde: https://spaces.hightail.com/receive/

ldP6JwbhPkZDE

pro stažení audio nahrávky zdarma (AJ)  - "Regrow Teeth is it possible?"- Je možná obnova zubů? 


Shauna Teaken je světovou koordinátorkou Happy Mouth a facilituje přednášky s praktickými ukázkami - "Taster Evenings" a také Základní kurz Happy Mouth  tzv. "Basics class", dále měsíční vebináře Happy Mouth  Získat jasno tzv. "Clarity calls".

Happy Mouth webová stránka je www.yourhappymouth.com, kde najdete odkazy k nedávným interview zdarma dr. Toma, Garyho Douglase, dr. Daina Heera a Christine McIver.


Having a Happy Mouth Clarity Telecalls - Mít jasno vebináře - příští vebinář je 10. října


Večery s Happy Mouth přednáškou:


Co je to energetická stomatologie?  Jak to funguje? Co je Happy Mouth?


* Brisbane, Austrálie pátek večer 28. září 19:00 - 20:30

* Budapešť, Maďarsko, čtvrtek 4. října v  19:00

* Southampton, UK, čtvrtek 11. října

* Petrohrad, Rusko, pátek 19. října

* Praha, Česká republika, čtvrtek 25. října


Pojďte dolů přihlásit se na kurz dle vašeho zájmu.


Shauna bude mluvit o tom, jak Happy Mouth přišla na svět, vysvětlí systém a bude demonstrovat sezení.  Podává se občerstvení.

Happy Mouth Basics Classes - Zakladní kurzy - naučíte se provádět Happy Mouth sezení (pro zubní kazy a nemoci dásní) 

Účastníci obdrží manuál. Podává se občerstvení.


*Brisbane, Australie, sobota 29. září  v 13:00 - 16:30 


* Budapešt, Maďarsko sobota 6. října v 18:30 hod.

* Southampton, UK,  sobota 13. října

* Petrohrad, Rusko, sobota 20. října

* Praha, Česká republika, pátek 26. října


 


Registrujte se zde: ZDEhttp://www.shaunasisland.com/happy-mouth-generative-energetic-dentistry


Přednáška je za $50, kurz je za  $235 USD

Můj den č. 1 - 3 denního kurzu Happy Mouth Tokio

Po prvním dni 3 denního kurzu Happy mouth V Tokiu

Všechny online linky fungují skvěle, tlumočí se do mnoha světových  jazyků. 

Dr. Tom dělá clearing na to aby všechna elektronika bez problémů fungovala. 


Krásné noční zážitky, pouštím to na velkou obrazovku v obývaku. Shauna ohlašuje, ze nás je napojeno přes 100 účastníků online a plný sál nejen japonských účastníků  v Tokiu....

wow úžasné, krásný zažitek potkat se zde a lidmi z červnového kurzu dr. Kolsa v Praze, energie jsou tak silné, že kolem 5 hodiny  ranní usínám na gauči, takže vám opravdu víc neřeknu, nyní to sleduji za záznamu.

Neuvěřitelné.


Japonská květinová vazba
Japonská květinová vazba

3 DENNÍ KURZ HAPPY MOUTH V TOKIU - nová kapitola v komunikaci s naším tělem?

SLEDUJI KURZ ONLINE a vy kdo jste zde, budete moci skrze mě zachytit atmosféru z první ruky a třeba i moje subjektivní pohledy a moje nadšení pro Happy Mouth vám pomohou otevřít cestu k vlastním zažitkům s touto úžasnou technikou.

Co dalšího je možné?

S lehkostí

Zuzka

Shauna Teaken píše v newsletteru: "Tento kurz vám vyrazí dech"


Včera jsem od dr. Toma obdržela  email tohoto znění:


“Tento kurz bude alespoň dvakrát tak silnější, než byl  ten březnový.

Nedělám si legraci.

"V tomto kurzu odemkneme v těle věci, o kterých  byste si  nikdy nemysleli, že  je možné je odemknout.

Dokonce, i když jste praktikovali Access po 20 let.

Obzvláště až se dostaneme ke 2. a 3. dni kurzu.”

OHOHO!

Tom výrazně zlepšil velké množství procesů, tak aby se vše generovalo rychleji.

Dr. Tom dále tvrdí: "Odstraněny byly všechny blokující energie"

"Nové procesy týkající se všech témat  a zvláště nové a lepší procesy k odstranění všech pochyb.

Happy Mouth™ 3 Day  Class with Dr Tom Kolso  - třídenní kurz přednáší dr. Tom Kolso

Pátek 7. září 2018 - neděle 9. září 2018

KURZ STARTUJE ZA NĚKOLIK HODIN ŽIVĚ V Tokiu  7. - 9. září A je přenášen v přímém přenosu online.

Lidé z celého světa jsou napojení pro online stream nebo se dávají do kupy pro společné sledování záznamu kurzu z Tokia!!!

Více o kurzu a kde koupit nahrávky: http://www.yourhappymouth.com/3-day-class-tokyo
Časopis Holistic Bliss o Happy Mouth

Pozdrav od Shauny:

Happy Mouth jde do světa - speciální vydání časopisu Holistic Bliss "Holistic Bliss Magazine" zaměřené na  problémy, týkající  se ústní dutiny, s pozdravem ode mne na přední stránce, plus dvoustránkou uvnitř vydání! Tento časopis se vydává jak na papíře, tak digitálně a je čten po celém světě. Pro otevření klikněte na obrázek nebo na tento odkaz:

https://issuu.com/nessfinn/docs/holistic_bliss_sep_vol_105

TENTO KURZ POHNE S VAŠÍM SVĚTEM

Novinky od Shauny Teaken 30.8.:

"Tento kurz vám vyrazí dech!"

Program dr. Toma na r. 2019 je nyní zaplněn a před r. 2020  nebudeme mít možnost jet zpět do Japonska.


Včera jsem od dr. Toma obdržela  email tohoto znění.


“Tento kurz bude aleapoň dvakrát tak silnější, než byl  ten březnový.

Nedělám si legraci.

"V tomto kurzu odemkneme v těle věci, o kterých  byste si  nikdy nemysleli, že  je možné je odemknout.

Dokonce, i když jste praktikovali Access po 20 let.

Obzvláště až se dostaneme ke 2. a 3. dni kurzu.”


OHOHO!


Tom výrazně zlepšil velké množství procesů, tak aby se vše generovalo rychleji.


Dr. Tom dále tvrdí: "Odstraněny byly všechny blokující energie"


"Nové procesy týkající se všech témat  a zvláště nové a lepší procesy k odstranění všech pochyb."


Tento kurz je v Tokiu, ale přednáší se v angličtině. Pokud se zúčastníte živě nebo v živém online přenosu, uslyšíte pouze váš jazyk.

  Těším se, že se na kurzu setkáme - Tokio zve k navštívení a je to nádherné místo, lidé jsou zde milí a zdvořilí a jídlo je báječné!

Pro asistenci s ubytováním apod. se prosím obraťte na naši hostitelku kurzu Emiko Watanabe, která je vám k dispozici na - emiko11968@gmail.com

Místo konání: Shimaneinn  Aoyama - http://www.shimane-inn.com

Happy Mouth™ 3 Day  Class with Dr Tom Kolso  - třídenní kurz přednáší dr. Tom Kolso

Pátek 7. září 2018 - neděle 9. září 2018

Denně od 9.00 hod  do 17:30 hod.  časová zóna Tokio, Japonsko


Kurz v  Tokiu  7. - 9. září je přenášen v přímém přenosu online.

Budete schopni sledovat ho ze svého počítače nebo televize, nebo se připojit ke skupině lidí sledujících kurz dohromady (POD).

Lidé z celého světa se budou schopni napojit a sledovat kurz z počítače, chytré TV nebo mobilního telefonu.


Podle zájmu nabízíme tlumočení do francouzštiny, ruštiny, maďarštiny, češtiny, španělštiny, polštiny a čínštiny. Do japonštiny bude kurz tlumočen přímo v místě konání a také k dispozici online.


Online kurz je za stejnou cenu jako když se zúčastníte $1495 USD.

Pokud jste již některý kurz naživo absolvovali, cena je $550 USD pro účast v Tokiu nebo živě online.

Pokud jste zakoupili nahrávku některého ze dřívějšich kurzů, můžete se zúčastnit osobně za  $275USD, ale pro online živý přenos platíte $1495.


Registrovat se můžete zdeCena kurzu:- $1495USD

Různé země platí různé ceny. Odkaz  pro platbu obdržíte po registraci. 

Kurz naživo přímo v Tokiu obsahuje audio nahrávky a manuál.


Pokud jste zakoupili nahrávky kurzu některého z předchozích živých kurzů, platíte pouze  $275 USD, pokud se zúčastníte kurzu v Tokiu v období 12 měsiců od vašeho nákupu.  Více informací  zde

Připojte se k POD

Lidé celého světa se dávají do kupy pro společné sledování živého přenosu kurzu z Tokia.

 Jděte  zde pro zjištění, zda nějaký POD nedaleko vás existuje.

Pokud máte zájem být hostitelem  POD živého online přenosu, kontaktujte mě - shauna@thehappymouth.com

 

Kurz pro pokročilé a trénink pro facilitátory.

Nic není pevně dáno.

 

Právě nyní se uvažuje o těchto následujících předpokladech. Vše se může změnit!


Kurz Happy Mouth pro pokročilé: 

 Dva (3-denní) živé kurzy (nebojeden(3-denní) živý kurz a jeden (3-denní) živě přenášený online.

Trénink facilitátora pro kurz Happy Mouth Intro: nejméně dva (3-denní) kurzy naživo.

Trénink facilitátora pro 3-denní kurz: 

nejméně  tři  (3-denní ) kurzy naživo.

Trénink facilitátora bude pouze na pozvání.
 

Více úžasných zpráv!

Stejná cena platí jak pro živý online přenos, tak pro osobní účast (naživo) na kurzu  - je to  $550USD opakovací kurz  (neuplatňuje se zvyhodnění podle různých zemí - tzv.  country pricing)

Pokud jste zakoupili nahrávku některého z předchozích kurzů, platí plná cena za online živý přenos.

Pokud někdo absolvoval  Happy Mouth Basics class - Základní kurz, který facilituje  Shauna, může se 3-denního kurzu zúčastnit osobně,  online nebo zakoupit nahrávku některého z předchozích kurzů se slevou $235 (cena kurzu).

Nahrávky kurzů  z třídenního tréninku s dr. Tomem jsou nyní k dispozici ve francouzštině, španělštině, maďarštině, češtině, čínštině, japonstině, korejštině a hebrejštině.MÍT JASNO - Clarity zoom 5 - sebevyjádření, mluvení na veřejnosti, vyslovení se

MÍT JASNO  Happy Mouth™ "Clarity" - pročištovací  vebináře. (více o Happy Mouth ZDE)

Webinář #5 je 11.-12. září, podle toho, kde ve světě jste - Praha a Bratislava 11. září 22:00 -23:00 hod.   Můžete získat  tento jeden "call" nebo jednotlivě další díly série a nebo   všech 6 dílů série (a obdržet jeden zdarma) Registrace zde: http://www.shaunasisland.com/happy-mouth-clarity-telecalls

 

dejte nám vědět, co byste si rádi objednali.

Sebevyjádření, mluvení nahlas, vyjadřování se beze strachu! Slova mohou být jednim z nejsilnějších forem zneužívání, a možnostmi a změnou  - tolik je toho zachyceno ve vyjadřování se skrze ústa! Životní cykly lží, kletby, zařeknutí, zatracení, sliby, léčení, darování, krása a láska! Je toho tolik!

Odkaz na cenu $300 celé 6 dílné série pro Českou a Slovenskou republiku (včetně všech nahrávek):

ZDE


NOVÝ MANUÁL PRO TĚLO!!!PROGRAM SHAUNY TEAKEN V ČESKÉ REPUBLICE!!!


Máme  radost, že Shauna Teaken facilitátorka  Access Body procesů  a světová koordinátorka Happy Mouth přijala naše pozvání  a v Praze představí 3 denní trénink Access Body procesů, po kterém budete moci těchto (přes 50 procesů) praktikovat pro sebe, známé nebo klienty. Shauna je jedinečná v tom, že všude ve světě, kam přijede, nabízí kromě Access Body kurzu také ukázku Happy Mouth™ generativní energetické stomatologie.  Čtvrtek 25. října 2018 v 19:00 hod - Přednáška s praktickými ukázkami Happy Mouth™ generativní energetické stomatologie 

Vstupenky k dispozici: 800,- Kč


Pátek 26. října 18:30 - 22:00 - Základní kurz Happy Mouth™ generativní energetické stomatologie, kde se lze jednotlivé postupy naučit a stát se praktikem Happy Mouth™. 

Cena tohoto  kurzu  je $235 USD a je stanovena společností Happy Mouth™ a pro účast není nutné žádné předchozí vzdělání a po kurzu se stáváte praktikem Happy Mouth™.

Jak ještě lepší by to mohlo být?


Na Happy Mouth™ akce se  lze se lze  jednotlivě a nezávisle přihlásit zde: 

alisigajic@seznam.cz 

zuzana.stepankova@googlemail.com

--------


26.-28 říjen 2018 v 9:30 - 17:00 3-denní kurz Access Body procesy® - předpoklad 1 kurz Access Bars a Foudndation Access Consciousness®

Cena  29 000,- Kč je stanovena společností Access Consciousness®


Přihlášky: https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/body-classes/3-day-body-class/access-3-day-body-class_501/Místo konání všech akcí  bude upřesněno.

HARMONY BODY 

U Zvonařky 7, 12000  Praha

https://www.harmonybody.cz/

---------


Více o 3- denním kurzu Access Body zde: 


PRVNÍ 3-DENNÍ KURZ ACCESS BODY PROCESY® V ČESKÉ REPUBLICE 


Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®.  Jak ještě lepší by to mohlo být? Tyto procesy praktikuji již tři roky jak pro rodinu tak pro klienty a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život?

Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.

Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jake si žádáte? Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz? Jak by váš život mohl vypadat?


Více o Happy Mouth™ 

Je skutečně možné regenerovat zuby a dásně? 

Nemít další zubní kazy nebo díry v zubech?


Stomatolog dr. Tom Kolso vyvinul za uplynulých osmnáct let systém Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry, který se stává  mezinárodním fenoménem s praktickými tréninky  po celém světě. 


Je to praktický systém bodů na hlavě, které Váš praktik lehce masíruje, aby aktivoval nečinné systémy, pomocí kterých dochází k samo obnově těla - včetně zubů, dásní, kostí, lymfatických, slinných, systémů TMJ -temporomandibulárního kloubu a dalších. Podíváme se také na energetiku toho, co vytváří problémy s ústy, zuby a dásněmi atd. 

Happy Mouth™ používá nástroje Access Consciousness®.

Doktor Tom nazývá Happy Mouth systémem mládnutí nebo omlazování  tzv. "Youthening" systém.

Ať už je to recese dásní, problematika zubních výplní, onemocnění dásní, zlomené, odštěpené nebo popraskané zuby, strach ze zubního lékaře, stisknutí a skřípání zubů, kořenové kanálky, v Happy Mouth se na toto vše a další věci  podíváme!

Pro další informace: www.yourhappymouth.com

v češtině: http://accesszuzanagaia.simpl.com/happy_mouth.html

VŠECHNY UDÁLOSTI JSOU TLUMOČENY DO ČEŠTINY!


S dotazy a  se prosím obracejte na hostitelky akcí Shauny Teaken v České republice  Alisi Gajic : alisigajic@seznam.cz a Zuzanu Štěpánkovou Zuzana Gaia: zuzana.stepankova@googlemail.com3 denní Happy Mouth kurz Tokio nyní přenášen i online

Úžasné zprávy z Happy Mouth™!


Zaprvé 3 denní kurz v Tokiu vysíláme živě!

Lidé z celého světa budou schopni naladit si a sledovat kurz ze svého počitače, televize nebo mobilu.

Na základě poptávky nabízíme francouzštinu, ruštinu, maďarštinu, španělštinu, polštinu a čínštinu. Do japonštiny bude kruz tlumočen přímo v učebně a také online.

Online kurz bude za stejnou cenu jako když se zúčastníte naživo.

Registrovat se můžete zde:
You can register here

Happy Mouth™ 3 denní kurz a dr. Tomem Kolsem
Od pátku 7. září do neděle 9. září.
9:30 - 17:30 japonskęho času
Průvodce světovými časy: A guide to world times

Cena Early Bird: $1450USD do 8. srpna
Po 8. srpnu - $1495USD
Různé země platí různou cenu. Po registraci obdržíte odkaz na platbu.
Kurz naživo zahrnuje audio nahrávky a manuál. Pokud jste se zúčastnili kurzů v Pařízi, Sydny, Atlantě, v Praze nebo v předchozím kurzu v Tokiu, pro účast na tomto kurzu hradíte polovinu ceny.
Pokud jste zakoupili nahrávky živých kurzů, pak je to pro vás jen $275, abyste se mohli zúčastnit kurzu v Tokiu a platí pouze v rozmezí 12 měsíců od vašeho nakupu.  Více podrobností:
here

Více úžasných zpráv

Jak pro účast na živém online vysílání, tak pro kurz naživo platí stejná cenová pravidla - tj. polovina ceny, pokud jste absolvovali kurz naživo; 

Poloviční ceny pro online vysílaní, pokud jste zakoupili nahrávku kurzu.

Pokud se někdo zúčastnil Happy Mouth Basics class - HM základnío kurzu se Shaunou, může se zúčastnit kurzu v Tokiu naživo, online nebo zakoupit nahrávku kurzu se slevu $235. (hodnota kurzu)

Recorded classes  - nahrávky třídenního tréninku s dr. Tomem jsou nyní k dispozici i ve francouzštině, španělštině, maďarštině, češtině, čínstině, japonštině, korejštině a hebrejštině.

3 denni kurz Happy Mouth Tokio v září také ONLINE ŽIVĚ!!!

Po dvou 3 denních kurzech Happy Mouth™ s dr. Tomem - v letošním roce se na podzim chystá dalš kurz v Tokiu a tohoto kurzu se lze zúčastnit online při živém vysílání

Dokázali jsme to - 64 nových certifikovaných praktiků jde do světa šířit Happy Mouth™

Gratulace Vám všem! Jak užasné 3 dny. Jestli se Vám točí hlava, to není špatná věc!

Nyní jste mezi elitní skupinou průkopníků, kteří mohou změnit budoucí moznosti pro ty okolo Vás!

Nyní si můžete vybrat pomoci členům Vaší rodiny a přátelům a také nabídnout sezení Happy Mouth klientům.

Jak ještě lepší ny to mohlo být?

Well we did it!

64 New Certified Practitioners!


How does it get any better?

Congratulations! What an amazing three days! If your head is spinning, that's not a bad thing!

You are now among an elite bunch of pioneers who can change future possibilities for those around you.

You can now choose to treat your family and friends and also use Happy Mouth professionally to offer sessions.

Dr. Tom
Dr. Tom

Dr. Tom - Kurz HM Prague 2018

Společné foto po kurzu HM Praha 2018

Shauna Teaken, koordinatorka společnosti Happy Mouth a Zuzana Štěpánková z hostitelského týmu Pro 3 denní HM kurz v Praze 8-10. června 2018
Shauna Teaken, koordinatorka společnosti Happy Mouth a Zuzana Štěpánková z hostitelského týmu Pro 3 denní HM kurz v Praze 8-10. června 2018

Kurz Happy Mouth™ Praha je za námi. Co dalšího je možné?