Access Zuzana Gaia

ZKUŠENOSTI S OŠETŘENÍM HAPPY MOUTH

Před chvílí odešel můj klient z 21 denního programu ošetření zaměřeného na zastavení ustupování dásní a celkovou regeneraci v této oblasti. Dnes je 9. den programu. 

Klinent přišel s tím, že zubní lékař potvrdil zánět parodontu, změřil kapsy a doporučil užívat tablety proti bolesti, když to bude nesnesitelné, a u kývajících se zubů doporučil resekci  v budoucnu a zubní náhrady. 


Domluvili jsme se na 21 hodinových ošetření Happy Mouth postupy.

Jak jsme začínali a kde jsme nyní

vám s jeho svolením sdílím. 


Klient sděluje, že při čistění zubů se 

přestala se objevovat krev na kartáčku a večer si bere jeden Brufen místo 2, lépe spí a celkově vnímá příliv energie.


Více info v tomto krátkém

vstupu  zakladatele Hapíka Dr. Toma s českým audio překladem: 

Dr. Tom, zakladatel Happy Mouth

Aktivace dásní a obnovení strukturální integrity zubů pomocí série ošetření  systému Happy Mouth se Zuzanou REZERVACE: zuzanagaia@gmail.com
Aktivace dásní a obnovení strukturální integrity zubů pomocí série ošetření systému Happy Mouth se Zuzanou REZERVACE: zuzanagaia@gmail.com

Kde se můžete objednat na ošetření Happy Mouth™️ a další zkušenosti z praxe

Happy Mouth mi změnil život, ihned po aktivaci bodů na 3denním kurzu v Praze 2018 se u mě zastavila krvácivost dásní a první svou sérii 21 dní  jsem tenkrát dělala s maminkou a to bylo na dásně, tam se mi zastavilo ustupování dásní a mamka, která má zubní náhrady mi řekla, že  jí nějak narostly dásně a bude si muset dát udělat nový otisk a pak už radši Hapíka nechtěla haha, aby nemusela k zubaři!!! S Happy Mouth a hlavně po 21 dnech už budete k zubaři chodit jen na pravidelné prohlídky a čistění,  oni se budou divit, jak je to možné, že se vám ty kapsy vůbec neprohlubují a to mě baví!! 

Zuzana, Česká republika

Certifikace Happy Mouth™

Zuzana Gaia Štěpánková je absolventkou 3 certifikovaných kurzů s dr. Tomem Kolsem a Základního kurzu Happy Mouth™s Shaunou Teaken (Praha, Tokio 2018, Budapešt 2019) a je Certifikovaným praktikem Happy Mouth™ generativní a restorativní léčebné systémy.

Jaké jsou možnosti?

Kde se můžete objednat na sezení se Zuzanou

Služby certifikovaného praktika Happy Mouth™ generativních enegetických systémů léčení zahrnují:

- vstupní osobní konzultace s praktickou ukázkou ošetření v trvání 1 hodina ZDARMA

- 21 ošetření Happy Mouth s aktivací bodů, verbálními a tělesnými procesy 1 hod 21x (doporučuje se pro vysokou účinnost procesů využít nabídky 21 ošetření po sobě jdoucích - tzn 21 dní)

- 1 ošetření s verbálními a tělesnými procesy Happy Mouth™.

Zuzana působí v Hradci Králové, ale na 21 ošetření se můžete domluvit kdekoliv v České republice i ve světě, rádi pro vaše pohodlí přijedeme za vámi. Co dalšího je možné? Pište na zuzanagaia@gmail.com


A co více !! Pojeďte s námi přímo do Budapešti a staňte se certifikovaným praktikem, žádné předpoklady nutné. 

Je možné obnovit vědomě růst zubů a dásní? Nemít další zubní kazy? Moderní stomatologie říká, že to je nemožné, ale co když je to jen jedna velká nafouklá lež?

Happy Mouth™ je série bodů na hlavě, které jemně masírované praktikem Happy Mouth aktivují v těle jeho vlastní léčebné a regenerativní systémy pro obnovu růstu dásní a kostích tkání, obnovují růst zubů a mnohem více. Je to vlastně systém mládnutí celého těla.

Přečtěte si více o úžasném systému dentisty dr. Toma Kolsa Happy Mouth™ Generative & Restorative Systems of Healing na webové stránce: www.yourhappymouth.com.

Těšíme se na Vás!

Foto je ze Základního kurzu HM v Praze 2018 facilituje světová  koordinátorka Happy Mouth™️ Shauna Teaken
Foto je ze Základního kurzu HM v Praze 2018 facilituje světová koordinátorka Happy Mouth™️ Shauna Teaken

Vaše zkušenosti s Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry:


Vaše zkušenosti s Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry:

Chci jen říci Miluji Happy Mouth™! Nedávno jsem si dala důkladně vyčistit zuby a zubař se mě zeptal, jak to dělám, že moje dásně  začaly dorůstat a moje zuby už nejsou na pohled tak dlouhé! Haha, jaké štěstí mám? Jsem Vám tolik vděčná doktore Tome!"

Od Cas Phillips, Austrálie

"Používaní nástrojů dr. Toma mi ušetřilo přes 6 tisíc dolarů za účet u zubaře! Vše co mohu říci je, že to funguje! Děkuji!"

Nemohu ani slovem vyjádřit! Jsem poprvé u zubaře poté, co jsem absolvovala 21 denní terapii se Sarah Andros (Happy Mouth™ Certified Practitioner - můj zubař mi oznámil, že ho nemusím navštívit po dalších 12 mesíců - řekněme nikdy více k zubaři. Asi nejsem vhodným pacientem pro výdělky dentistů!!! Jak ještě lepší by to mohlo být? Měla jsem ustupující dásně, gingivitis - záněty dásní a tmj a nyní  jsem  poprvé bez problémů. Moje tělo se pro to hlásilo už před 6 měsíci a nyní jsem neskutečně vděčná, že mu konečně naslouchám!!!! xx

..... Nat Manasseh

"Tato ošetření jsou  úžasná, za  magickými hranicemi  (sakra skvělá) a intenzivní - včera jsem si musela dát pauzu od poslechu, protože se toho pro mě  hodně  prosvětlovalo!  (uvažuji, že tohle je přidaná hodnota!!)"

-Phoebs Gibbs

" Zúčastnil jsem se workshopu Dr. Toma Happy Mouth™. Po celý život jsem měl chronický zánět dásní. Vnímám, že moje dásně jsou teď po 48 hodinách od  kurzu silnější, pevnější, zbavené iritace a nezdráhám se říci zdravé a šťastné!  Takže co dalšho je po těchto dvou dnech možné? Děkuji doktore Tome!"

GS

"Žádala jsem o to! Děkuji! Nemohu se dočkat, až uvidím více!!!"

SM

"Chci jen říci Miluji Happy Mouth™! Nedávno jsem si dala důkladně vyčistit zuby a zubař se mě zeptal, jak to dělám, že moje dásně  začaly dorůstat a moje zuby už nejsou na pohled tak dlouhé! Haha, jaké štěstí mám? Jsem Vám tolik vděčná doktore Tome!"

Od Cas Phillips, Austrálie

"Používaní nástrojů dr.Toma mi ušetrilo přes 6 tisíc dolarů za účet u zubaře! Vše co mohu říci je, že to funguje! Děkuji!"

GM

"Od té doby, co jsem Vás slyšel  na Hlasu Ameriky s Gary Douglasem a přehrávám si Vaše čistící věty z této nahrávky, moje  zuby, dásně a čelisti nebolí tak často. Jak super to je?! "

MJ

”Po poslechu něčeho, co dr. Tom řekl v rozhovoru jsem si uvědomila, že jsem měla  mini infekci  na spodku kořenového kanálku a ta ovlivňovala celé moje tělo.  Tak jsem zakoupila  tele call serii a poslouchala jsem to do nekonečna, dokonce  jsem to pouštěla v noci a bez zvuku, zatímco jsem spala. Dále si nechávám praktikovat  na tvář a bradu tělesné procesy. Ten rozdíl, který se děje v mém  životě je obrovský. A ano posledně při návštěvě zubaře mi oznámili, že už ty výplně, na které jsem byla objednaná nepotřebuji. To jsem nečekala!  Jak ještě lépe by to mohlo vypadat?"

Shauna Teaken

"Super, jeden jediný kurz a mám o mnoho méně zubního povlaku!"

KF

"Užívám si online kurzy dr. Toma. Dobrou věcí na nich je, že moje dásně už více neustupují. Jak ještě lepší by to mohlo být? I když vím, že mohu získat daleko více, už jen toto samotné je na těchto kurzech cenné"

Rod C.

"Jsem tak ráda, že jsem se zúčastnila tohoto kurzu. Otevřela se mi úplně jiná realita nejen o zubech a ústní dutině, ale také o mém těle, životě, odchodu ze života a vybírání si dalších možnosti. Děkuji"

RDS

"Mám ustupující dásně, zánět dásni a tmj a nyní je to poprvé, co se nebojím, co bude. Moje tělo to vědělo už před 6 měsíci a jsem teď vděčná, že jsem tomu věřila a poslechla své tělo!!! xx"


A heslo Happy Mouth™: Měníme svět, jeden zub po druhém!!!

Další možnosti získání informací:

Záznam webináře Lze obnovit růst zubů a dásní se Shaunou Teaken 2018 AJ ZDE

https://www.youtube.com/watch?v=UK3eNPp6w6s&feature=share

Audio nahrávka českého tlumočeníZDE

https://soundcloud.com/zuzana-stepankova-745186991/shauna-teaken-happy-mouth-zoom-zdarma-290718-ceske-tlumoceni-zuzana-stepankova-audio


Budapešt 2019 - 3denní certifikovaný kurz Happy Mouth™️ s dr. Tomem opět s českou a slovenskou účastí!
Budapešt 2019 - 3denní certifikovaný kurz Happy Mouth™️ s dr. Tomem opět s českou a slovenskou účastí!

Další užitečné informace na téma obnovy dásní, zubů a mnohem více s Hapíkem

A heslo Happy Mouth™: Měníme svět, jeden zub po druhém!!!

Další možnosti získání informací:

Záznam webináře Lze obnovit růst zubů a dásní se Shaunou Teaken 2018 AJ ZDE

https://www.youtube.com/watch?v=UK3eNPp6w6s&feature=share

Audio nahrávka českého tlumočeníZDE

https://soundcloud.com/zuzana-stepankova-745186991/shauna-teaken-happy-mouth-zoom-zdarma-290718-ceske-tlumoceni-zuzana-stepankova-audio

Kdo je dr. Tom Kolso, zakladatel HM? 

Stomatolog USA Colorado s více než 20ti letou praxí, kromě své  praxe, kde jsou aplikovány metody moderní stomatologie vyučuje systém energetického  působení na problémy se zuby a s ustní dutinou - Happy Mouth™️; Generative & Restorative Systems of Healing a má neuvěřitelné výsledky v napravování  dásní, odstraňování zubních kazů, .....

Zůstávání v otázce mu umožňuje aktivovat  dentální generativní systémy, které byly spící nebo uzavřeny po tisíciletí.

Používá specialní zubní čistící prohlášení a procesy pro facilitování  dalších změn a vytváření nejen zdravých zubů, dásní, kostí ale i Happy Mouth - šťastných úst.

Dr. Tomvás vede skrze nekonečné možnosti jak být vědomý s dentálním zdravím. 

Jak by to vypadalo vědomě obnovit růst chybějících zubů, dásní a kostních struktur?

A co třeba TMJ struktury? (sanice)

Je možné nemít na zubech neustálý povlak a růst zubního kamene?

Moderní stomatologie o těchto věcech tvrdí že jsou nemožné - je to pravda nebo jedna velká LEŽ? Rádi byste slyšeli více a začali obnovovat?

 Vice o HM sezení zde

Kdo je Shauna Teaken, facilitátorka nadcházejícího 3denního certifikovaného kurzu v Budapešti (28.-30.3.2020)

Happy Mouth světová koordinátorka Shauna Teaken přednáší pravidelně o Happy Mouth - vstupní informace a praktické intro kurzy, kde se naučíte praktikovat  některé body na hlavě pro změnu zubních kazů a problémy s dásněmi. Shauna Teaken žije v australském Brisbane.

Více zde:
HM intro kurz

Zde je také video rozhovor, kde dr. Tom hovoří o tom jak Happy Mouth  přišla na svět a o čem tento systém je.

Video rozhovor Dr. Toma s Shaunou Teaken o HM

Český mluvený překlad 

Jaké další informace o Happy Mouth™ lze najít v češtině

První český zoom o Happy Mouth™: Shauna Teaken a Zuzana Štěpánková

Video záznam: https://youtu.be/xO05CrzcUHk

Audio záznam: https://soundcloud.com/zuzana-stepankova-745186991/drtom-o-happy-mouth-v-cestine-dr-tom-happy-mouth-promo-trsnslated-by-zuzana-stepankova

Dr. Tom hovoří o Happy Mouth™

Odkaz na videohttps://youtu.be/wHLGTyrQ2aI

Odkaz na audio v češtiněhttps://soundcloud.com/zuzana-stepankova-745186991/happy-mouth-zoom-czech-audio-shauna-teaken-zuzana-stepankova

Co dalšího je možné?

Facebookové  skupiny:

  https://www.facebook.com/groups/2294021610822929/

 CZ:  https://www.facebook.com/groups/1473692672759265/

  

Oficiální webová stránka: www.yourhappymouth.com

Absolventi Happy Mouth 3 denního praktického certifikovaného  kurzu v  Praze 2018
Absolventi Happy Mouth 3 denního praktického certifikovaného kurzu v Praze 2018

Trocha historie - 64 nových certifikovaných praktiků jde do světa šířit Happy Mouth™

Gratulace Vám všem! Jak užasné 3 dny. Jestli se Vám točí hlava, to není špatná věc!

Nyní jste mezi elitní skupinou průkopníků, kteří mohou změnit budoucí možnostii pro ty okolo Vás!

Nyní si můžete vybrat pomoci členům Vaší rodiny a přátelům a také nabídnout sezení Happy Mouth klientům.

Jak ještě lepší ny to mohlo být?

Well we did it!

64 New Certified Practitioners!


How does it get any better?

Congratulations! What an amazing three days! If your head is spinning, that's not a bad thing!

You are now among an elite bunch of pioneers who can change future possibilities for those around you.

You can now choose to treat your family and friends and also use Happy Mouth professionally to offer sessions.

Dr. Tom Kolso, dentista z Koloráda, USA a zakladatel modality Happy Mouth™️ generativní a restorativní energeticke systémy léčení
Dr. Tom Kolso, dentista z Koloráda, USA a zakladatel modality Happy Mouth™️ generativní a restorativní energeticke systémy léčení

Dr. Tom - Kurz HM Prague 2018

Shauna Teaken, koordinatorka společnosti Happy Mouth a Zuzana Štěpánková z hostitelského týmu Pro 3 denní HM kurz v Praze 8-10. června 2018
Shauna Teaken, koordinatorka společnosti Happy Mouth a Zuzana Štěpánková z hostitelského týmu Pro 3 denní HM kurz v Praze 8-10. června 2018

Začátky Happy Mouth™ v České republice. Co dalšího je možné po prvním certifikovaném HM kurzu v Praze 2018?