Access Zuzana Gaia

Ošetření Access Bars

Buy with PayPal

pomocí jemných dotyků 32 bodů na hlavě tato metoda umožňuje aktivovat a odblokovat to, co nám brání žít život našich snů. S její pomocí můžeme využívat každý talent, který v sobě máme na plný potenciál.

tato jemná a účinná metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie a je možné ji kombinovat s jinými druhy terapií a masáží, v poradenství atd. 

*TSS - trifold sequence system - jeden z tělesných procesů Access Consciousness® - napomáhá sesílení účinku Bars® a velice dobře funguje u závislostí (drogy, léky...)

O čem to je? (české titulky najdete kliknutím na odkaz v pravém horním rohu videa)

Ošetření Access Facelift

Buy with PayPal

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.     

Jak to vypadá? (České titulky na odkazu v pravém horním rohu videa)

Ošetření Access tělesný proces

Buy with PayPal

.... přes 50 dalších procesů, při terapii necháme vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj nejvetším přínosem v tu danou chvíli. Co, když vaše  tělo ví?

Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Dr. Dain Heer o tělesných procesech Access Consciousness v tomto videu (české titulky si lze zvolit kliknutím na odkaz v pravém horním rohu videa)

Konzultace osobního rozvoje

Buy with PayPal

Video co je vlastně Access Consciousness? - od zakladatele Garyho Douglase (české titulky)

Konzultace osobního rozvoje při použití verbálních procesů Access Consciousness®

Přístup k Vědomí je sada pragmatických nástrojů a procesů, které umožňují měnit různé oblasti života, často způsoby, které jste dříve nebyli schopni aplikovat. 

Tyto verbální nástroje nám doslova mohou pomoci uvolnit energii, kterou máme zablokovánu svými rozhodnutími a závěry, které jsme vyvodili z toho jak se různé věci vyskytují v našich životech. Například jedná-li se o peníze nebo o to co nám v dobré víře vštěpovali rodiče, nebo podceňování svých schopností, vyvozování závěrů jako, že musíme tvrdě pracovat, abychom získali peníze.

S nástroji Přístupu k vědomí je možné se snadno a rychle vrátit do bodu, kde problém vznikl a uvolnit tuto energii. Jakmile uvolníte energii, pocítíte větší klid v této oblasti - takže v tomto případě, peníze nyní ke mě mohou přijít s větší lehkostí.

Používání těchto slovních procesů mě posunulo s větší lehkostí a rychlostí, než cokoliv jiného, ​​na co jsem kdy narazila!

Jak probíhá terapie Access Consciousness - Přístup k vědomí - verbální procesy?

Začneme otázkami, co bychom chtěli v životě změnit? Může se to týkat zdraví, finanční situace, vztahů nebo toho jak se cítíme "ve své kůži".

Poslouchám co říkáte a vnímám, v které oblasti může být energie zablokována a kladu otázky, které umožní uvolnit tyto bloky a tím umožnit větší pohodlí a volnost v této oblasti.

Jak dlouho verbální terapie Přístupu k vědomí - Access Consciousness trvá?

Verbalní terapie může probíhat při osobním setkání nebo online a trvá 60 minut.

Tato změna k lepšímu v průběhu terapie může nastat velmi rychle - takže někdy, pokud máte pocit, že se zasekla jedna věc a chcete uvolnit jen to, 30 minut je stačí. Chcete-li změnu ve více oblastech, nebo pokud máte pocit, že je spousta bloků, které chcete uvolnit a změnit k lepšimu, hodina sezení je pravděpodobně vhodnější. Při osobním setkání je možné verbální terapii kombinovat s terapií Access Bars®, relaxační masáźní technikou a mohu Vám nabídnout 90 minut sezení, které prekvapivě dobře kombinují oba tyto mocné procesy.

Pro co mohou být verbální procesy Přístupu k vědomí - Access Consciousness užitečné?

Tyto procesy mohou být použity pro jakoukoliv oblast života, kde se cítíme zastaveni, a chtěli bychom větší svobodu a možnost volby. Moje vlastní zkušenost z těchto procesů je, že věci lze posunout s úžasnou lehkostí a rychlostí - víc, než jsem si kdy mohla představit, že je možné. 

Hodnota a síla této úžasné techniky je v obrovské možnosti, jak si můžeme pomoci zlepšit věci v životě. 

Co když máme sílu věci měnit?

JSI TÍM, KOHO BYS NEJRADĚJI CHTĚL VIDĚT?

JESTLI JE TVOJE ODPOVĚĎ NE, JAK A KDY SE TO STANE?

Access Consciousness® pomáhá od roku 1990 přinést obyčejným lidem neobyčejný život.

Prostřednictvím tohoto multimodálního prostředku k osobnímu rozvoji můžeš objevit zcela nové možnosti sebe sama a dozvědět se, jak se transformovat do silné a schopné osobnosti, o které tajně sníš.

Takže, pokud jsi unaven z prožívání neustále se opakujících situací ve svém životě, ozvi se mi a začni svou cestu do

TEBE, KTERÝM BYS MOHL BÝT!

Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a nádherou®.

Nabízíme: 

Konzultaci cca 1 hod po domluvě osobně, po Skype nebo přes Messanger.

Info o dalších modalitách Access Consciousness® a energetické masáži Access Bars®

Profesionální terapii odstranění energetických bloků pomocí verbálních nástrojů Access Consciousness®.


VÁNOCE 2020 DÁRKOVÝ POUKAZ 25% SLEVA na ošetření Access Bars, Access Facelift a tělesných procesů Access Consciousness

Buy with PayPal

Rádi byste udělali někomu nebo sami sobě radost?

Připravili jsme pro Vás VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY SE SLEVOU 25% na ošetření Access Bars® , Access Facelift™ a tělesné procesy Access Consciousness® ve studiu Access Zuzana Gaia v Potštejně nebo na sezení facilitace osobního rozvoje - osobně nebo online.

Je to jednoduché! 

Poukaz lze uplatnit pro objednávky sezení realizovaných od 1.1.2021 do 30.6. 2021.

Pro více informací nám napište na email: zuzanagaia@gmail.com. Pokud chcete, připište i věnování a vytvoříme Vám poukaz dle Vašich požadavků.

Pro získání slevy objednejte a zaplaťte poukaz v hodnotě 1 500,- Kč do 31.12. 2020!!!

Kurz Access Bars

Buy with PayPal

ACCESS BARS®  je prvním  certifikovaným kurzem  v Access Consciousness® a ti, kdo se  už buďto s terapií Access Bars® nebo s  kurzem, kde se lze  lehce a snadno Bars® naučit vědí, že tímto kurzem to teprve začíná a otevírá se nekonečno možností a dalších výběrů.  

Nahlédněte!! Toto je již také historie, jsem jednou z prvních facilitátorek Access Bars v České republice, Barsy si mě přitáhly svou energií již v roce 2015 a v tomto rozhovoru poprvé před kamerou o Access Bars s Alenou Caplíkovou. Na začátku videa je malá ukázka ošetření Access Bars. A to miminko z videa už také není miminkem, no Barsy zná od chvíle, kdy mu bylo 20 dní a účastnilo se kurzu Access Bars společně se svým tatínkem a maminkou:

Maitasuna Rozhovor

Za současné situace jsou kurzy Access Bars pořádány také ONLINE. Podmínkou je, že kurz musí absolvovat minimálně 2 účastníci spolu v jedné místnosti. 2 dospělí (manželé, partneři, kolegyně, kamarádky …atp., anebo 1 dospělý + dítě, dítě do 15 let má kurz zdarma a mládež 16-18 za poloviční cenu).

Kurz je jak teoretický, tak praktický. Osvojíte si praktický postup ošetření a vše si během kurzu vyzkoušíte.

V rámci kurzu 2x sezení dáte a 2x přijmete.

Dále se seznámíte s nástroji Accessu, což jsou různé otázky a prohlášení, které nám pomáhají uvolňovat vzorce a návyky, které jsme převzali a které mohou způsobovat, že se nám v různých oblastech našeho života něco nedaří.

Kurz se uskuteční online v pohodlí vašeho domácího prostředí a vybrat si lze termín, který vám vyhovuje.

pondělí 11/1 9:00 - 16:00 Potštejn

úterý 19/1 15:30 - 22:30 ONLINE

úterý 26/1 9:00 - 16:00 ONLINE

Kurz Access Facelift

Buy with PayPal

Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítite se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni? Může to být jeden z nádherných  zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví.

Během kurzu shlédneme podrobné instruktážní video, dozvíte se, jak provádět tento proces, 2 plné sezení obdržíte a 2 poskytnete.Příručka obsahuje informace o tomto procesu a pořadí poloh rukou. Jakým přínosem může Access Facelift™ pro Vás být?

Co říkají:

- zastaví vypadávání vlasů

- zlepšuje se zrak

- znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

- mizí vrásky

- regenerace místo degenerace, obnova buněk

- ............

Nadcházející termíny:

23/11 Potštejn

Kurz Access tělesný proces

Buy with PayPal

Vaše tělo je vnímavý, senzorický organismus. Vy a Vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Vaše tělo je navrženo tak, aby vám zprostřekovalo vědomí o ztělesnění, aby Vám dalo vědomí emergie světa kolem Vás. Má schopnost facilitovat Vás k vědomí většího ztělesnění. Místo toho těla v této realitě často používáme jako zdroj soudu.

Byli byste ochotni mít se svým tělem jinou realitu? 

Kurz jednoho tělesného procesu trvá 3 hodiny a během této doby si tělesný proces prakticky jako klient i jako praktik vyzkoušíte a osvojíte. Jak ještě jednodušší by to mohlo být?

Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život?

Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.

Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké si žádáte? Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz? Jak by váš žívot mohl vypadat?

Více informací o tělesných procesech Access Consciousness a o těle. 

Zveme Vás kurz 2 tělesných procesů  Access Consciousness®! Jakým přínosem může tento trénink být právě pro Vás? Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Praktik tělesných procesů Access Consciousness® jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Tam, kde se nám nedaří s lehkostí se zbavit našich fyzických problémů může být účinné nehledat jejich zdroje pouze v nás a v našem fyzickém těle.Tělesné procesy Accessu mohou pomoci vytvářet více lehkosti s tělem a v těle pomocí praktické energetické techniky, která facilituje více uvědomění a lepší komunikaci s Vaším tělem. Na kurzu tělesného procesu se naučíte, jak spustit a přijmout proces.  Vaše tělo je vnímavý, senzorický organismus. Vy a Vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Vaše tělo je navrženo tak, aby vám zprostředkovalo vědomí o ztělesnění, aby Vám dalo vědomí energie světa kolem Vás. Má schopnost facilitovat Vás k vědomí většího ztělesnění. Místo toho těla v této realitě často používáme jako zdroj soudu. 

Byli byste ochotni mít se svým tělem jinou realitu? 

Jak jestě snadnější by to mohlo být? Naše tělo je citlivé a má mnohem více schopností než si v běžném životě uvědomujeme. A když jsme během procesu v přítomném okamžiku, můžeme vstoupit do nepřeberné palety nových energií, které probudí jednotlivé buňky i celé tělo do dalších možností.

V tomto kurzu budete komunikovat s novými energiemi a darovat a přijímat ošetření.

Je toto něco, o co Vás tělo již nějakou dobu žádá?

Jak to může být ještě lepší? Za cenu kurzu obdržíte sezení a ještě se proces naučíte, abyste ho mohli sdílet s přáteli, rodinou a klienty.

Jakým příspěvkem to může být Vám, Vašemu tělu i byznysu?

Jak se cítíte po kurzu tělesných procesů? Podívejte se na mé bezprostřední dojmy!!

Nadcházející kurzy:

Máte někdy pocit, že pro své tělo a život můžete dělat více a lze také přidat do života více lehkosti a radosti?

Tělesné procesy od Access Consciousness jsou skvělým pomocníkem pro tělo, který si vybírá stále více lidí na této planetě!!

21/11 KOREKCE ZRAKU

21/11 AKTIVACE A AKTUALIZACE CELKOVÉ IMUNITY VŮČI NEMOCI LIDSTVA

24/11 BUNĚČNÁ PAMĚŤ

24/11 DE-MOLEKULÁRNÍ MANIFESTACE A MOLEKULÁRNÍ DE-MANIFESTACE

25/11 BMM - Biomimetrika a Biomimetika

25/11 ZBAVENÍ SE STRESU A TRAUMAT


Ošetření tělesným procesem Uvolnění z vězení zneužití

Buy with PayPal

Uvolnění ze zneužití - speciální metoda Access Consciousness®  - představuje mnoho čištění a tělesné procesy, které pomáhají odemykat z těla, buňek, tkání, prostě  ze všech vrstev těla a z celé bytosti různé druhy ZNEUŽITÍ až už se to  stalo v minulosti nebo nedávno a opravdu jakékoliv - emocionální, sexuální, finanční ....  i maličkosti, ze kterých pak ve vašem životě vyrůstají velké bloky zabraňující vám třeba najít si vhodného partnera nebo přijímat do života hojnost.

Logo certifikovaného praktika
Logo certifikovaného praktika

Tělesný proces Akustické ošetření těla 60 min

Buy with PayPal

AKUSTICKÉ OŠETŘENÍ TĚLA je kombinace několika speciálních tělesných procesů Access Consciousness® a je založené na depolarizaci a přeměně těla z elektrického na akustické.

Tato nová metoda Accessu razí cestu do světa. Více se můžete dozvědět na strankách facilitátorů Rocco & Csilla Wunderle z Nového Zélandu: www.csirocco.com.

Jako certifikovaný praktik metody AKUSTICKÉ OŠETŘENÍ TĚLA vám mohu tento zážitek zprostředkovat v podobě hodinového sezení tělesných procesů akustické vibrace.

Co je Akustické tělo - video o té to speciální modalitě Accessu


Energetické čistění prostor, domů, bytů (online, osobně)...............

Buy with PayPal

Access Consciousness má skvělé nástroje pro čistění všechn entit a energie, které způsobují, že vše okolo domů a země je někdy tak trochu zastavené a divně strašidelné

Jsou to úžasně jednoduché a přesto mocné nástroje a procesy, které odstraní strašidelné kletby nemovitostí či země, prostě vyčistí jakýkoliv prostor! Budete nadšeni lehkostí a prostorem, který Vám to může vytvořit.

Marmové ošetření obličeje

Buy with PayPal

Marmové ošetření obličeje Jde o relaxační ošetření marmových bodů obličeje a hlavy, jehož cílem je uvolnit napětí v obličeji, zbavit klienta únavy, stresu, depresí a dodat mu potřebnou energii. Marma obličeje navozuje rovnováhu a harmonizuje organismus, odstraňuje neklid mysli, navozuje pocit hlubokého uvolnění, zlepšuje zrak a sluch, rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici. Výsledky jsou viditelné, u ošetřovaného dochází k uvolnění rysů a "zkrásnění".:-)

zprůchodňuje energetické dráhy, podporuje přirozený tok energie v celém těle

rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici

zklidňuje mysl, tělo

zlepšuje zrak a sluch

vyhlazuje vrásky

celkově omlazuje pleť a rozjasňuje obličej

zlepšuje citlivost obličeje a pohyb mimických svalů

napomáhá lepšímu růstu a kvalitě vlasů

zlepšuje kvalitu zubů a dásní

Marmové ošetření obličeje trvá 50 - 60 minut


TERAPIE HAPPY MOUTH™ generativní a restorativní energetické léčebné systémy Informativní konzultace Happy Mouth + 20 min zdarma

Buy with PayPal

Základem terapie Happy Mouth jsou aktivace bodů na hlavě, slovní a tělesné procesy dle zaměření na ten který problém. Součástí ošetření jsou i slovní čisticí věty s unikátním Happy Mouth clearingem.

Pro to abychom plně aktivovali všechny systémy k obnově těla nebo obnovení růstu dásní, kostí, nebo aktivovali růst nových zubů, je třeba absolvovat 21 nepřerušených aktivací každý den po 21 dní. Jednoduše řečeno, je to ztráta času a peněz nemít těchto 21 dní aktivací.

V Happy Mouth jsou také některé praktické procesy, které nevyžadují 21 denni aktivaci. Váš praktik bude během vaší první návštěvy s vámi diskutovat o všech možnostech a co to obnáší.

KLASICKÁ MASÁŽ

Buy with PayPal

Klasická masáž

Klasická masáž je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestech pod lopatkou, migrény, regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu. Mechanický účinek masáže podporuje návrat odkysličené krve zpět k srdci, napomáhá k rozpohybování lymfatického systému a prokrvení kůže.Reflexní účinky masáže se projeví změnou prokrvení a zlepšení činnosti i hluboko uložených tkání a orgánů. Drážděním nervových zakončení dochází ke vzniku biologicky aktivních látek, které plní důležité funkce zejména v nervovém systému.

Cítíte se unaveni? Bolí vás záda?  Masáže mají jak zdravotní, tak i relaxační účinky uvolňují svalstvo po fyzické námaze a příjemně působí na psychiku člověka. Masáže jsou určeny pro všechny, jak pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání, tak pro ty, kteří mají jednostrannou zátěž těla. Účinky masáže jsou hlavně uklidňující a uvolňující, proto je doporučeno je několikrát opakovat. Masáže patří mezi nejstarší léčebnou metodu, jsou vhodné při léčení, doléčení ale také při prevenci některých chorob. Masáže působí proti únavě, posilují zdraví a zvyšují celkovou odolnost člověka.

Masáž nemá být bolestivá, ale není ani pouhým hlazením. Při klasické masáži je kladen důraz na průběh svalů a fascií, provádí se proto přiměřeným tlakem dle požadavků klienta.

Rekondiční a regenerační masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy. Pomáhá tedy nejen při odstraňování již vzniklých zdravotních obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence a předcházení těmto nepříjemným a často i velice bolestivým stavům.

Velmi častá je částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči – nejčastěji záda a šíje (bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových obtíží).

Samostatně se samozřejmě masírují i další části těla - ruce, nohy, hýždě, hrudník, břicho. Všechny tyto partie lze vzájemně kombinovat podle potřeb a přání zákazníka.

Vzhledem k použití specifických aromaterapeutických olejů je účinek masáže ještě dále prohlouben

Tato masáž je vhodná pro:

upevňování tělesného i duševního zdraví

posilování imunity

osvěžení po psychické i fyzické zátěži

obnovuje schopnost organismu nastartovat samoozdravující procesy

uvolňuje pocity napětí, úzkosti, deprese, odstranění stresových blokád

zmírňuje bolesti

odstraňuje ztuhlost a bolest svalů - uvolnění svalových blokád a zlepšení hybnosti svalů a kloubů

při nespavosti a obtíži s trávením

zesiluje krevní oběh

stimuluje lymfatický systém, který odvádí škodlivé látky z těla.

celkovou regeneraci organismu

Doba trvání 60 nebo 45 minut dle

objednání.

Součástí této procedury je dostatek času na individuální konzultaci či relaxaci před a po masáži a výběr vhodného 100% masážního oleje.

ROZŠÍŘENÍ MASÉRSKÝCH SLUŽEB

Nyní máme rok 2020 a stále více lidé vnímají, že laskavý dotyk je přímo rájem pro jejich těla. I v našem studiu si klienti stále více a více vybírají různé druhy masáží a tak máme radost ze zájmu o tyto klasické techniky k uvolnění a zlepšení fungování těla i ducha.

O masážích obecně

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Uvolněné tělo je aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem.

Lidské tělo potřebuje lidský dotek a toho nám naše uspěchaná doba mnoho neposkytuje. Léčivá moc doteku odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Život může přinést nejednu bolest, ale masáž vám ji pomůže překonat.

A tak jsem tu teď pro tebe, kdo hledáš.

Jak lze všechno změnit s lehkostí?

Měníme směrí a to co se zdálo nemožné ještě před rokem je skutečností.

Jsem tak vděčná za všechno!

Zvu tě do světa objevování nových možností!!!

AROMATICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ 60 min

Buy with PayPal

Příjemná, relaxační masáž plná vůní éterických olejů a silic. Tyto oleje při masáži nejen krásně voní, ale dostávají se kůží a dýcháním do těla, kde jejich cenné a léčivé složky dokáží zmírnit příznaky mnoha nemocí, stimulovat nebo naopak uklidňovat psychiku.

Aromatická masáž začíná od konečků prstů na nohou, pak následuje promasírování chodidel. Na chodidlech, prstech a nártech nohou se nachází takzvané reflexní plošky, které přesně odpovídají určitým orgánům v těle. Při reflexní terapii slouží tyto plošky k diagnostikování potíží a následným rozmasírováním k jejich postupnému odstraňování. Při této masáži jde o prohřátí těchto citlivých bodů. Tím dojde k celkovému uvolnění organismu.

Poté již provádím masáž jednotlivých částí těla – podle přání klienta. Většinou ošetřuji celé tělo až po šíji a krk. Využívám kombinace dlouhých táhlých hmatů a jemných doteků.

Následuje uvolňující masáž hlavy, již bez použití oleje, která dokončí proces celkové hluboké relaxace.

Díky použití aromatických olejů a relaxační hudby dochází k maximálnímu uvolnění a odstranění únavy a bolesti, ke stimulaci krevního oběhu a uvolnění svalového napětí. Příjemná vůně pohladí Vaše smysly a načerpáte novou energii.


MASÁŽ PRO UNAVENÉ RUCE A NOHY 30 min

Buy with PayPal

při bolestech šlach a kloubů, namožených svalech, prevence před syndromem karpálního tunelu

Masáž vhodná pro ty, co nadměrně zatěžují své ruce či nohy. Ideální pro lidi z kanceláře, hudebníky, švadlenky či sportovce. Masáž uleví od bolesti při tenisovém lokti, zmrzlém rameni či v případě přetížení svalů stehen a lýtek. Preventivně působí také před onemocněním syndromem karpálního tunelu. Doporučený konopný zábal působí blahodárně na svaly, šlachy i klouby, namožené svaly.

HLOUBKOVÁ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE 45 min

Buy with PayPal

Hloubková masáž je intenzivní a cílená technika. Pracuje se svaly a ostatními měkkými tkáněmi více do hloubky. Odstraňuje nebo zmírňuje bolesti svalového původu a pomáhá při omezeních hybnosti. Uplatňuje se zvláště tam, kde klasická masáž již nestačí.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Buy with PayPal

Relaxační masáží dochází k uvolnění svalů a spouští se kaskáda biochemických procesů, jejichž výsledkem je snížení citlivosti na vnímání bolesti, zlepšení nálady a celková duševní regenerace. V průběhu masáže je postupně snižována hladina stresových hormonů - noradrenalinu a kortizolu a naopak se zvyšuje produkce prolaktinu. Díky těmto hormonálním změnám dochází k velmi účinné duševní regeneraci a podstatné redukci stresu.

JAKÁ JSOU SPECIFIKA RELAXAČNÍ MASÁŽE?

Relaxační masáž je intenzivní, ale jemnější a pomalejší, než klasická regenerační masáž. Terapie probíhá v místnosti s příjemným světlem a při poslechu relaxační hudby. Běžně se terapeut zaměřuje především na oblast šíje a zad.

PRO KOHO JE VHODNÁ?

Kromě obecných kontraindikací je tento typ masáže vhodný pro každého, kdo by rád redukoval hladinu stresu. Ačkoliv si řada z nás stres vědomě nepřipouští, v rámci duševní hygieny by si měl každý čas od času dopřát tuto formu relaxace.

ENERGETICKÉ TAHY

Buy with PayPal

Během tohoto procesu ENERGETICKÉ TAHY se zaměříme na odplavení energií, které nám neslouží a přitažení toho, co si přejeme.

ENERGETICKÉ TAHY jsou skvělým nástrojem k tomu, jak se uvolnit k přijímání.

Pohodlně si sednete nebo lehnete a během tohoto procesu, který bychom mohli přirovnat k provázené meditaci se odplavují fyzické i mentální bloky, které nám mohou bránit k uzdravení, hojnosti a spokojenosti v životě.

Je to také velice očisťující proces, při kterém se můžeme dostat až do buněčné úrovně a nebo expandovat za hranice lineární reality, propojit se Zemí a otevřít se své intuici a vhledům, do života mohou přicházet nové nápady a možnosti, které jsme předtím neviděli.

Energetické tahy jsou velice zajímavým nástrojem, který je součástí Access Consciousness®

Sezení jsou možná online a osobní a to jak pro jednotlivce tak skupiny. Při osobním setkání, ať už probíhá online nebo naživo se pracuje s individuálními požadavky klienta a zároveň se současnými energiemi na planetě. Skupinová sezení jsou skvělá mimo jiné v propojení všech účastníků a tvorbě v kolektivním vědomí.

Skupinová sezení jsou po dobu mimořádných opatření vlády pouze online do odvolání.

ENERGETICKÉ TAHY si PŘITAHUJÍ stále více pozornosti také pro svoji jednoduchost a účinnost.

Jakou energií, prostorem a vědomím mohu já a moje tělo být, abychom neustále nechali energii proudit a neblokovali si peníze, zdraví a měli chuť do života?

SYMFONIE MOŽNOSTÍ OD 1.1.2021

Buy with PayPal

Symfonie možností umožňuje každému z nás odemknout místa, která považujeme za neměnná.

Pokud si ale dovolíme otevřít dveře novým možnostem prostřednictvím SOP sezení, může se pro nás změnit všechno

Sezení samotné je příjemný zážitek souznění sám se sebou a okolím. Po sezení klienti vnímají změny ve všech oblastech života, snížení bolesti, zvýšený pocit uvolnění, lehčí pohled na život a dochází k procesu samo-léčení, markantní je úleva od stresu a klidnější mysl, celkové vyladění do lehkosti.

Sezení Symfonie vám umožní začít a mít přístup k tomu, co je pro vás a pro vaše tělo to pravé, za rámec toho, co jste v této realitě převzali jako skutečné. Symfonie možností využívá také nástrojů Access Consciousness a je založena na energetické transformační práci, kterou vytvořil Dr. Dain Heer.  

Video zde

CHCETE VYZKOUŠET?

Objednejte se na 10 min ZDARMA!!

ONLINE SKUPINOVÁ OCHUTNÁVKA SYMFONIE MOŽNOSTÍ 30 MIN AKCE LEDEN 2020

Buy with PayPal

Je tu energie… prostor… vědomí, které jsou schopné pozvat vás k tomu, co je skutečnou Symfonií možností.

Jsme energetické bytosti. Stáváme se projekcemi, z nichž vyrůstáme, a odtud vytváříme svoji realitu - z těchto závěrů a rozhodnutí. Jsme tak mocní.

Symfonie možností je doslova o zbourání a přetvoření každého destruktivního úhlu pohledu, který nám nedovoluje mít klid a lehkost. Energie Symfonie možností pomůže odstranit nánosy závěrů, rozhodnutí a soudů kolem vás, aby se vesmír mohl dostat dovnitř, abyste se mohli otevřít příjímání v jakékoliv oblasti života, abyste mohli začít přijímat to, co je vaše realita a neustále to prohlubovat.

AKCE LEDEN 2021

- dopřejte si vyzloušet skvělou techniku dr. Daina Heera Symfonie možností ve skupinové ochutnávce!

Akční cena 250 Kč

Termíny:

6/1

Téma: 

Jsme připraveni odhodit co nám neslouží, sundat obnošené kabáty navléknout si radost a svítit?

13/1

STIMULACE PROCESU SAMO-LÉČENÍ

Jakou energií, prostorem, vědomím, volbou, kouzlem, zázraky, záhadami a možnostmi můžete být, abyste mohli využívat své schopnosti regenerace a samo-léčení a  užívali své tělo jako nástroj k potěšení a radosti?

Jakým vozítkem k užívání si života může naše tělo být?

20/1

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeš ty a tvé tělo být, abyste se uvolnili do své síly a k tvorbě krásy života?

A jaké další téma si pro sebe a své tělo zvolíte vy? 


27/1

vždy 18:30 - 19:00

Přihlášky:

zuzanagaia@gmail.com

Je to jednoduché, vyberete si termín a po přihlášení a uhrazení vstupného obdržíte email s podrobnostmi k hovoru na platformě Zoom.

V čase vysílání si se připojíte k Zoomu a pohodlně lehnete či sednete, abyste mohli nerušeně přijímat energie SOP. Můžete se zeptat sami sebe:

“Co je to, co bych právě teď ve svém životě rád/a změnil/a”?

Těším se, co spolu vytvoříme?


Masáž 5 kontinentů

Buy with PayPal

Masáž 5 kontinentů

- využívá propojení Lomi Lomi - kalifornské - švédské - akurvédské - tuina masérských technik s energií Reiki / magnetických energií a esenciálními oleji.

V různých fázích masáže se využívají specifické přípravky z éterických olejů, nejprve pro detoxifikaci, poté pro zklidnění, revitalizaci a stimulaci imunitního systému.

Tato masážní technika spojená s vnitřní léčivou energí a univerzální energií umožňuje jemně aktivizovat celé tělo a probudit vitální sílu (kundalini).

Je to biodynamická masáž, která probouzí přirozené léčebné procesy a odstraňuje nepříjemné emoční vzpomínky a toxiny.

Působí jako psychoterapie pro tělo, přináší regeneraci a rozvoj, postupně otevírá paměť našeho těla, čistí stará traumata a umožňuje volnému oběhu energie potěšení a životní síly (libida).

Poskytuje viditelné fyzické i psychické zklidnění. Umožňuje nám krok za krokem znovu získat sebevědomí, vitalitu, obnovit sebeúctu, pocit klidu, radosti ze života a zejména harmonizovat emoční zátěž, která blokuje naši energii.

PROČ JE MASÁŽ 5 KONTINENTŮ TOU NEJLEPŠÍ MASÁŽÍ NA SVĚTĚ?

Masáž M5C má svou vlastní energii, která je výsledkem vývoje a zaměření jejích jednotlivých sekvencí. Dokáže synergicky spojit několik světových technik, a kombinuje masáž, aromateraoii a energii magnetismu.

Spolu se symbolem jestřába, okem tygra nebo drápy draka, nás masáž přenese do Asie, bohaté na techniky jako Shiatsu a Tuina, které pomocí meridiánů harmonizují tělo.

Pokračujeme havajskou technikou Lomi-Lomi, což znamená “jedinečná/božská” masáž. Stejně jako Lomi-Lomi využívá masáž M5C efektu “vln života”, které zaplaví tělo blahodárnou rekaxací.

Z tureckých masáží, odehrávajích se v koupelnách s mýdlem, si odnášíme, jak dynamicky a s velkou energií chytit ruce a nohy, což má silný relaxační efekt.

Ajurvédské doteky a následování čaker nás pak přenáší do Indie, odkud pochází masáž Marma a práce s energetickými body, které mají v masáži M5C své zasloužené místo.

A samozřejmě, že je ukotvena v práci se svalovým polem a anatomickými body těla, připomíná M5C masáž švédskou.

Silnou stránkou masáže M5C je kombinace všech těchto technik v rytmu a energii srdce, které její účinky 1000x znásobí. Stejně jako láska nese své poselství do světa a do nekonečna, sdílíme naši vášeň pro Masáž 5 kontinentů pomocí našich rukou a srdcí....

Úleva od stresu

Buy with PayPal

Některé země v lockdownu a mnoho dalších uplatňuje omezení v oblasti cestování a potkávání se s ostatními, rádi bychom vás virtuálně oslovili a spojili se s vámi, abyste snížili hladinu stresu, uvolnili se a otevřeli stavidla možnostem!

Co jiného je možné?

Úleva od stresu - workshop

Zuzana Gaia

12. ledna 2021 ve 20:00 hod. v trvání cca 2 hod.

Stres se zdá být něčím, o čem jsme se rozhodli, že je vedlejším produktem moderního života a že je to něco, s čím se "prostě musíme vypořádat".

Co kdyby existoval jiný způsob?

Otevřeno každému a za pouhých 500 Kč nebo 20 Eur

Těšíme se na vás!


Zarezervujte si své místo zde:

zuzanagaia@gmail.com