Access Zuzana Gaia

Ošetření Access Bars

Buy with PayPal

 pomocí jemných dotyků 32 bodů na hlavě tato metoda umožňuje aktivovat a odblokovat to, co nám brání žít život našich snů. S její pomocí můžeme využívat každý talent, který v sobě máme na plný potenciál.

tato jemná a účinná metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie a je možné ji kombinovat s jinými druhy terapií

 a masáží, v poradenství atd. 

*TSS - trifold sequence system - jeden z tělesných procesů Access Consciousness® - napomáhá sesílení účinku Bars® a velice dobře funguje u závislostí (drogy, léky...)

O čem to je? (české titulky najdete kliknutím na odkaz v pravém horním rohu videa)

Ošetření Access Facelift

Buy with PayPal

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.     

Jak to vypadá? (České titulky na odkazu v pravém horním rohu videa)

Ošetření Access tělesný proces

Buy with PayPal

.... přes 50 dalších procesů, při terapii necháme vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj nejvetším přínosem v tu danou chvíli. Co, když vaše  tělo ví?

Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Dr. Dain Heer o tělesných procesech Access Consciousness v tomto videu (české titulky si lze zvolit kliknutím na odkaz v pravém horním rohu videa)

Konzultace osobního rozvoje

Buy with PayPal

Přístup k Vědomí je sada pragmatických nástrojů a procesů, které umožňují měnit různé oblasti života, často způsoby, které jste dříve nebyli schopni aplikovat. 

Tyto verbální nástroje nám doslova mohou pomoci uvolnit energii, kterou máme zablokovánu svými rozhodnutími a závěry, které jsme vyvodili z toho jak se různé věci vyskytují v našich životech. Například jedná-li se o peníze nebo o to co nám v dobré víře vštěpovali rodiče, nebo podceňování svých schopností, vyvozování závěrů jako, že musíme tvrdě pracovat, abychom získali peníze.

S nástroji Accessu je možné se snadno a rychle vrátit do bodu, kde problém vznikl a uvolnit tuto energii. Jakmile uvolníte energii, pocítíte větší klid v této oblasti - takže v tomto případě, peníze nyní ke mě mohou přijít s větší lehkostí.

Začneme otázkami, co bychom chtěli v životě změnit? Může se to týkat zdraví, finanční situace, vztahů nebo toho jak se cítíme "ve své kůži".

Poslouchám co říkáte a vnímám, v které oblasti může být energie zablokována a kladu otázky, které umožní uvolnit tyto bloky a tím umožnit větší pohodlí a volnost v této oblasti.

Verbalní terapie může probíhat při osobním setkání, telefonicky nebo po Skype a trvá 60 minut.

Video co je vlastně Access Consciousness? - od zakladatele Garyho Douglase (české titulky)

Dárkový poukaz Valentýnská sleva 25% na ošetření Access Bars, Access Facelift a tělesných procesů Access Consciousness

Buy with PayPal

Rádi byste udělali někomu radost?

Připravili jsme pro Vás dárečky v podobě ošetření Access Bars® , Access Facelift™ a tělesných procesů Access Consciousness® v Centru Access Zuzana Gaia v Hradci Králové!!

Je to jednoduché! 

Napište nám na email: zuzanagaia@gmail.com. Pokud chcete, připište i věnování a vytvoříme Vám poukaz dle Vašich požadavků. Ošetření v hodnotě 2 000,- Kč trvá 90 min. Poukaz Valentýnská sleva 25% platí pro objednávky od 14.2.2020 do 31.12. 2020 v Centru Access Zuzana Gaia (v Abecedě Poznání Hradec Králové).

!!!DÁREK OD NÁS!!!

Pro získání slevy objednejte a zaplaťte poukaz do 10. února 2020!!!

Kurz Access Bars

Buy with PayPal

ACCESS BARS®  je prvním  certifikovaným   kurzem  v Access Consciousness® a ti, kdo se  už buďto s terapií Access Bars® nebo s  kurzem, kde se lze  lehce a snadno Bars® naučit vědí, že tímto kurzem to teprve začíná a otevírá se nekonečno možností a dalších výběrů.  

Nahlédněte!! Toto je již také historie, jsem poprvé před kamerou v tomto rozhovoru o Access Bars s Alenou Caplíkovou. Na začátku videa je malá ukázka ošetření Access Bars. A to miminko z videa už také není miminkem, no Barsy zná od chvíle, kdy mu bylo 20 dní a účastnilo se kurzu Access Bars společně se svým tatínkem a maminkou:

Maitasuna Rozhovor o Access Bars

Nadcházející termíny:

12.2., 26.2., 18.3., 1.4., 15. 4., 29. 4. Hradec Králové

9.2. Hoslovice u Strakonic

vždy od 9:00 do 17:00

Oznámení společnosti Access Consciousness:

od 1. března 2020 se mění ceny základních kurzů Accessu, více informací na oficiálních stránkách. Další informace se dozvíme brzy.

Kurz Access Facelift

Buy with PayPal

Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítite se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni? Může to být jeden z nádherných  zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví.

Během kurzu shlédneme podrobné instruktážní video, dozvíte se, jak provádět tento proces, 2 plné sezení obdržíte a 2 poskytnete.Příručka obsahuje informace o tomto procesu a pořadí poloh rukou. Jakým přínosem může Access Facelift™ pro Vás být?

Co říkají:

- zastaví vypadávání vlasů

- zlepšuje se zrak

- znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

- mizí vrásky

- regenerace místo degenerace, obnova buněk

- ............

Nadcházející termíny:

Středa 5. února 2020 Hradec Králové

Neděle 10. února Hoslovice u Strakonic

Středa 19. února Hradec Králové

Středa 4. března Hradec Králové

Středa 25. března Hradec Králové

Středa 8. dubna Hradec Králové

Středa 22. dubna Hradec Králové

Vždy od 9:00 do 16:00 hod

Oznámení společnosti Access Consciousness:

od 1. března 2020 se mění ceny základních kurzů Accessu, více informací na oficiálních stránkách. Další informace se dozvíme brzy.

Kurz Access tělesný proces

Buy with PayPal

Kurz jednoho tělesného procesu trvá 3 hodiny a během této doby si tělesný proces prakticky jako klient i jako praktik vyzkoušíte a osvojíte. Jak ještě jednodušší by to mohlo být?

Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život?

Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.

Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké si žádáte? Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz? Jak by váš žívot mohl vypadat?

Více informací o tělesných procesech Access Consciousness a o těle. 

Zveme Vás kurz 2 tělesných procesů  Access Consciousness®! Jakým přínosem může tento trénink být právě pro Vás? Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Praktik tělesných procesů Access Consciousness® jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Tam, kde se nám nedaří s lehkostí se zbavit našich fyzických problémů může být účinné nehledat jejich zdroje pouze v nás a v našem fyzickém těle.Tělesné procesy Accessu mohou pomoci vytvářet více lehkosti s tělem a v těle pomocí praktické energetické techniky, která facilituje více uvědomění a lepší komunikaci s Vaším tělem. Na kurzu tělesného procesu se naučíte, jak spustit a přijmout proces.  Vaše tělo je vnímavý, senzorický organismus. Vy a Vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Vaše tělo je navrženo tak, aby vám zprostředkovalo vědomí o ztělesnění, aby Vám dalo vědomí energie světa kolem Vás. Má schopnost facilitovat Vás k vědomí většího ztělesnění. Místo toho těla v této realitě často používáme jako zdroj soudu. 

Byli byste ochotni mít se svým tělem jinou realitu? 

Jak jestě snadnější by to mohlo být? Naše tělo je citlivé a má mnohem více schopností než si v běžném životě uvědomujeme. A když jsme během procesu v přítomném okamžiku, můžeme vstoupit do nepřeberné palety nových energií, které probudí jednotlivé buňky i celé tělo do dalších možností.

V tomto kurzu budete komunikovat s novými energiemi a darovat a přijímat ošetření.

Je toto něco, o co Vás tělo již nějakou dobu žádá?

Jak to může být ještě lepší? Za cenu kurzu obdržíte sezení a ještě se proces naučíte, abyste ho mohli sdílet s přáteli, rodinou a klienty.

Jakým příspěvkem to může být Vám, Vašemu tělu i byznysu?


Jak se cítíte po kurzu tělesných procesů? Podívejte se na mé bezprostřední dojmy!!

Nadcházející kurzy:

Máte někdy pocit, že pro své tělo a život můžete dělat více a lze také přidat do života více lehkosti a radosti?

Tělesné procesy od Access Consciousness jsou skvělým pomocníkem pro tělo, který si vybírá stále více lidí na této planetě!!


V sobotu 22. února Vám v centru Innate v Rychnově nad Kněžnou nabízíme seminář 2 tělesných procesů pro hýčkání těla - první proces je od 9:00 do 12:00 a druhý od 13:00 do 16:00 hod.

Připojte se k jednomu nebo oběma procesům. 

Kurz je certifikovaný a na závěr obdržíte certifikát, který vám umožní dávat procesy klientům, přátelům a rodině!

Názvy procesů:

1. Aktivace a aktualizace celkové imunity vůči nemoci lidstva

Tento proces Vám dovolí zbavit se vstupování do reality, která pro Vás nefunguje. Prosím věřte v tomto procesu sami sobě a dovolte si vnímat své tělo. Informace, které dostaváme zvenčí jsou stále informacemi a zkušenostmi někoho jiného a vždy jen doporučením a radou. Tento proces není popsán a můžete sami vnímat jeho energii a bez ovlivnění zkoumat, co je pro Vás a Vaše tělo největším přínosem. Jaké jsou další možnosti?

2. Aktualizace funkční tělesné rovnováhy

V kolika prostorech a místech je naše tělo zastaveno? Kde všude máme bloky a omezení, které mohou vést k nemocem? Kde všude cítíte nepohodlí při pohybu a denně překonáváte s velkým úsilím a možná i za pomoci léků tyto překážky? Tento jemný praktický proces pomůže tyto bloky uvolnit a je katalyzátorem k tomu, aby se Vaše tělo mohlo dostat do rovnováhy, pomůže otevřít více prostoru k vybalancování a energii.

Lektorka Zuzana Gaia je facilituje kurz Access Bars, Access Facelift a tělesné procesy Access Consciousness®.

Jaké schopnosti máte, které si neuvědomujete, že kdybyste si je uvědomili, aktualizovalo by to pro Vás úplně jinou realitu? 

Těšíme se na Vás a Vaše dotazy!

Oznámení společnosti Access Consciousness:

od 1. března 2020 se mění ceny základních kurzů Accessu, více informací na oficiálních stránkách. Další informace se dozvíme brzy.

Ošetření tělesným procesem Uvolnění z vězení zneužití

Buy with PayPal

Uvolnění ze zneužití - speciální metoda Access Consciousness®  - představuje mnoho čištění a tělesné procesy, které pomáhají odemykat z těla, buňek, tkání, prostě  ze všech vrstev těla a z celé bytosti různé druhy ZNEUŽITÍ až už se to  stalo v minulosti nebo nedávno a opravdu jakékoliv - emocionální, sexuální, finanční ....  i maličkosti, ze kterých pak ve vašem životě vyrůstají velké bloky zabraňující vám třeba najít si vhodného partnera nebo přijímat do života hojnost. 

Tělesný proces Akustické ošetření těla

Buy with PayPal

AKUSTICKÉ OŠETŘENÍ TĚLA je kombinace několika speciálních tělesných procesů Access Consciousness® a je založené na depolarizaci a přeměně těla z elektrického na akustické.

Tato nová metoda Accessu razí cestu do světa. Více se můžete dozvědět na strankách facilitátorů Rocco & Csilla Wunderle z Nového Zélandu: www.csirocco.com.

Jako certifikovaný praktik metody AKUSTICKÉ OŠETŘENÍ TĚLA vám mohu tento zážitek zprostředkovat v podobě hodinového sezení tělesných procesů akustické vibrace.

Co je Akustické tělo - video o té to speciální modalitě Accessu


Energetické čistění prostor, domů, bytů (online, osobně)...............

Buy with PayPal

Access Consciousness má skvělé nástroje pro čistění všechn entit a energie, které způsobují, že vše okolo domů a země je někdy tak trochu zastavené a divně strašidelné

Jsou to úžasně jednoduché a přesto mocné nástroje a procesy, které odstraní strašidelné kletby nemovitostí či země, prostě vyčistí jakýkoliv prostor! Budete nadšeni lehkostí a prostorem, který Vám to může vytvořit.

Marmové ošetření obličeje

Buy with PayPal

Marmové ošetření obličeje Jde o relaxační ošetření marmových bodů obličeje a hlavy, jehož cílem je uvolnit napětí v obličeji, zbavit klienta únavy, stresu, depresí a dodat mu potřebnou energii. Marma obličeje navozuje rovnováhu a harmonizuje organismus, odstraňuje neklid mysli, navozuje pocit hlubokého uvolnění, zlepšuje zrak a sluch, rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici. Výsledky jsou viditelné, u ošetřovaného dochází k uvolnění rysů a "zkrásnění".:-)

zprůchodňuje energetické dráhy, podporuje přirozený tok energie v celém těle

rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici

zklidňuje mysl, tělo

zlepšuje zrak a sluch

vyhlazuje vrásky

celkově omlazuje pleť a rozjasňuje obličej

zlepšuje citlivost obličeje a pohyb mimických svalů

napomáhá lepšímu růstu a kvalitě vlasů

zlepšuje kvalitu zubů a dásní

Marmové ošetření obličeje trvá 50 - 60 minut


TERAPIE HAPPY MOUTH™ generativní a restorativní energetické léčebné systémy Informativní konzultace Happy Mouth + 20 min zdarma

Buy with PayPal

Základem terapie Happy Mouth jsou aktivace bodů na hlavě, slovní a tělesné procesy dle zaměření na ten který problém. Součástí ošetření jsou i slovní čisticí věty s unikátním Happy Mouth clearingem.

Pro to abychom plně aktivovali všechny systémy k obnově těla nebo obnovení růstu dásní, kostí, nebo aktivovali růst nových zubů, je třeba absolvovat 21 nepřerušených aktivací každý den po 21 dní. Jednoduše řečeno, je to ztráta času a peněz nemít těchto 21 dní aktivací.

V Happy Mouth jsou také některé praktické procesy, které nevyžadují 21 denni aktivaci. Váš praktik bude během vaší první návštěvy s vámi diskutovat o všech možnostech a co to obnáší.